Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szczęśliwa Beata Pawlikowska ogłasza: "Mój facet lubi dzieci, ale nie chce ich mieć"

191
Podziel się:

"Moim poprzednim mężczyznom bardzo zależało, żeby mieć dziecko" - wspomina podróżniczka. "Zawsze odpowiadałam, że nie jestem gotowa”.

Szczęśliwa Beata Pawlikowska ogłasza: "Mój facet lubi dzieci, ale nie chce ich mieć"
bEKMsywl

Beata Pawlikowska nie miała do tej pory zbyt wiele szczęścia w miłości. Chociaż ma na koncie dwa długie związki, jeden z Wojciechem Cejrowskim, a drugi z Rafałem Jędrzejewskim, oba ostatecznie skończyły się rozstaniem.

Jak ujawnia z perspektywy czasu podróżniczka, przyczyną kryzysu zawsze było odkrycie, że mają w życiu różne priorytety. Jednym z najbardziej newralgicznych tematów za każdym razem okazywały się plany dotyczące rodziny. Pawlikowska wspomina, że każdy z jej dotychczasowych partnerów marzył o dzieciach, a ona niekoniecznie.

bEKMsywn

Moim poprzednim mężczyznom bardzo zależało, by mieć dziecko - ujawnia w rozmowie z Faktem. Zawsze odpowiadałam, że nie jestem na to gotowa.

Ostatecznie, wbrew rozpowszechnionej opinii, że każda kobieta marzy o dziecku, Pawlikowska jakoś nie poczuła instynktu macierzyńskiego do pięćdziesiątki, a potem też zresztą nie i wcale tego nie żałuje.

Dlatego cieszy się, że z obecnym partnerem, Amerykaninem Danny’m Murdockiem osiągnęli pełne porozumienie w tej sprawie.

bEKMsywt

On lubi dzieci, ale nie chciałby ich mieć, wiec jest idealnie - wyznaje podróżniczka, która w czerwcu będzie obchodziła 54. urodziny. Zgadzamy się w tej kwestii. Nie czuję potrzeby posiadania dzieci. Uważam, że mam fantastyczne życie i jestem wdzięczna za wszystko, co mam.

_

_

bEKMsywu

_

_

bEKMsywO
KOMENTARZE
(191)
gość
3 lata temu
i maja prawo, ja tez nie chce i nie czuje sie przez to gorsza
Gość
3 lata temu
Fajnie jedni chcą gromadke i ok, jedni wcale i też ok. Dajmy ludziom żyć po swojemu
Gość
3 lata temu
Najważniejsze by jej były - Cejrowski - się nie rozmnażał.
bEKMsywP
gość
3 lata temu
Czy każdy musi mieć dzieci? Niektórzy to nawet nie powinni rozsiewac takiego beznadziejnego materialu genetycznego
gość
3 lata temu
Internet jest pełen postów osób, które żałują macierzyństwa.
Najnowsze komentarze (191)
gość
3 lata temu
Nie każdy czuje się gotowy, żeby mieć dzieci i nie można nikogo zmuszać. Życie nie jest zresztą proste, więc po co dzieci w to pchać.
3maja
3 lata temu
No i ma rację
Gość
3 lata temu
Stara dziwaczka. Ale cóż- ma przynajmniej pasję.
Westa
3 lata temu
W jej wieku to już i tak musztarda po obiedzie, śmieszne są jej rozważania w kwestii dzieci
gość
3 lata temu
Ale po co roztrząsać temat skoro Beata fizycznie już nie może posiadać dziecka prędzej ma do emerytury .
gość
3 lata temu
no bo niestety dziecko to kula u nogoi
gość
3 lata temu
Przecież to zazwyczaj faceci nie chcą dzieci, ja ciągle na takich trafiam. Pani Beato, od Pani już juz nikt nie chce dzieci od 15 lat
gość
3 lata temu
Dziecko jest małe stosunkowo krótko, później jest fajnym człowiekiem o ile się go dobrze wychowa. Nie rozumiem osób, które uważają się za tak nieciekawe, że nie mają niczego do przekazania młodemu pokoleniu i chcą skupić się wyłącznie na sobie.
bEKMsywH
gość
3 lata temu
Teraz to nawet jakby chciała jej jajniki są suche jak żarty polskich stendaperów. Cieszę się że taka psychiczna nie będzie miała dzieci.
gość
3 lata temu
Samotność i pustkę można czuć mając dzieci
Gość
3 lata temu
Nie jest gotowa? Jestes już za stara, po ptokach. Nie masz już nic do gadania... Już nie zostawisz po sobie genów. Przykro mi.
Gość
3 lata temu
Co to za chrzanienie! Jaki wybór! Instynkt rozrodu jest jednym z najsilniejszych instynktow.. Blokowanie go jest związane z poważnym defektem np. zaburzeniami lękowymi lub skrajnym narcyzmem/ egoizmem, czyli chęcią wygodnego życia, przespanych nocy i braku odpowiedzialności za kogoś. Czy normalny człowiek myśli co rano czy się zabić? Nie bo ma instynkt samozachowawczy. Samobójcy mają problem psychiczny... Jest też spora grupa kobiet, która nie może mieć dzieci i opowiadają na zewnątrz nonszalancko, że nie chcą. Tyle...
gość
3 lata temu
'"przykład egoizmu w czystej postaci" ? Wiesz co to egoizm? W tych komentarzach to raczej twoje podejście "mieć dziecko, co by na stare lata szklankę wody podało" jest czystym egoizmem. Nie pomyślałaś, że twoje dziecko zamiast podawać wodę w Polsce, może będzie chciało mieszkać na 2 końcu świata?
gość
3 lata temu
Za to dobrze, że +/- 60K podjęło świadomą decyzję !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKMsyxA
bEKMsyxB
bEKMsyxC
bEKMsyxD
bEKMsyxE
bEKMsyxj