Środa 20.03.2019 07:20

Paweł Ciołkosz w "M jak Miłość". Czy namiesza w związku Andrzejka i Marzenki?

M jak Miłość seriale

Paweł Ciołkosz w "M jak Miłość". Czy namiesza w związku Andrzejka i Marzenki?

W 1431 odcinku M jak Miłość pojawi się kolejny bohater, czyli Krystian. Mężczyznę gra Paweł Ciołkosz, którego można kojarzyć z hitowego serialu Przyjaciółki. Wiele wskazuje na to, że nowy bohater sporo namiesza w związku Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński).

W ostatnich odcinkach M jak Miłość pojawiło się wiele nowych twarzy, m.in. Jakub Józefowicz w roli Łukasza Wojciechowskiego, Gabriela Świerczyńska w roli Ani Wojciechowskiej, Filip Lipiecki jako kucharz w Bistro za rogiem, Jakub Kucner, kolejny mundurowy w Grabinie, czy kandydat do serca Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) grany przez Sławka Uniatowskiego.

Kolejna nowa twarz, czyli Paweł Ciołkosz w roli Krystiana, może wprowadzić wiele zamieszania. Pierwsze spotkanie z aktorem w serialu będzie wyjątkowo wybuchowe.

Zazdrosny o żonę Andrzejek nie będzie mógł znieść widoku Marzenki z innym mężczyzną w kawiarni. Owym przystojniakiem okaże się właśnie Krystian.

Oczywiście nie obejdzie się bez awantury – Lisiecki wielokrotnie udowodnił, że potrafi odstraszyć swoich rywali. Marzenka, zażenowana zachowaniem męża, natychmiast zacznie wszystko wyjaśniać i opowie Andrzejkowi o Krystianie, który jest jej przyjacielem z dawnych lat.

- Spotykasz się po knajpach z jakimś obcym facetem! Od dawna?! - Andrzejek nie będzie dawał za wygraną.
- Nie z obcym, tylko z Krystianem, moim kolegą ze szkoły! Nie masz pojęcia, o co chodzi, a się wtrącasz!
- Nie mam, bo w ogóle ze mną nie rozmawiasz! Tylko płaczesz albo się na mnie wściekasz! Co się z tobą dzieje?! - Lisiecki dalej nie będzie mógł się opanować.
- Ja się z nim nie umówiłam... Spotkałam go przypadkiem, w banku, bo chciałam załatwić kredyt! - Marzenka także wybuchnie złością.
- A po co ci kredyt?
- Na leczenie!

Jak się okazuje, Marzenka ciągle marzy o dziecku i dlatego jest rozdrażniona. Gdy spotkała przyjaciela ze szkolnych lat, Krystiana, chciała jedynie na chwilę zapomnieć o kłopotach.

Czy Andrzejek zrozumie, jak bardzo cierpi Marzenka? Czy Krystian zagości na dłużej i jeszcze bardziej zdenerwuje Lisieckiego? O tym już w 1431 odcinku M jak Miłość.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (5)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-5 z 5
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość👤 20.03.2019 07:48
I po co to komu ? Skończcie opisywać tego gniota ! Nikt tego nie ogląda !!!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 20.03.2019 07:52
Kiedyś myślałam ze te komentarze o opłaconych postach to kłamstwo . Dziś wiem ze można Was kupić. Wiec nie jesteście wolni , nie ma wolnych mediów . Pozdro
Odpowiedz
2 1
zgłoś
gość 20.03.2019 08:41
Ej a moglibyście opisywać tez na wspólnej? 😀
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 20.03.2019 09:26
Jepiej czytac o m jak miłość niż beznadziejne hejty I wpieprzanie się w czyjejś zycie
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.03.2019 14:47
Lepsze M jak Miłość niż np. Kasia Zielińska, która poczuła wiosnę
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-5 z 5