Wtorek 19.03.2019 18:00

Wylansowani piłkarze przybyli na zgrupowanie w drogich samochodach: Lewandowski, Szczęsny, Błaszczykowski... (ZDJĘCIA)

Robert Lewandowski

Trzeba przyznać, że w zeszłym roku polska reprezentacja w piłce nożnej nie miała zbyt wielu powodów do zadowolenia. Po porażkach 1:2 z Senegalem i 0:3 z Kolumbią udział Polaków na mundialu w Rosji zakończył się na fazie grupowej, przez co kadra nagle stała się powszechnym obiektem szykan i żartów. Dostało się nawet Annie Lewandowskiej, która - również obarczona winą za klęskę kadry - zmuszona była na jakiś czas wyłączyć na swoim profilu instagramowym opcję komentowania.

Zobacz: Mundial 2018. Szczery i smutny Lewandowski: "Czuję się odpowiedzialny za porażki, ale nie pod względem osobistym"
Mundial 2018: Lewandowska po meczu ZABLOKOWAŁA możliwość komentowania swoich postów na Instagramie!

Wygląda na to, że piłkarze zapomnieli już o przykrych zdarzeniach z zeszłorocznych mistrzostw i pełną parą przygotowują się do Euro 2020. W poniedziałek fotografom udało się przyłapać największe gwiazdy polskiej reprezentacji zmierzające na rozruch przed meczem z Austrią, który odbędzie się w czwarte w ramach kwalifikacji do Euro 2020. Oprócz największej gwiazdy kadry, czyli kapitana drużyny, Roberta Lewandowskiego, na zgrupowaniu nie zabrakło również Kuby Błaszczykowskiego, Wojtka Szczęsnego, Kamila Glika, Bartosza Bereszyńsiego czy Arkadiusza Milika.

O ile większość sportowców wyglądała na nieco podminowanych, gdy wysiadali ze swoich luksusowych samochodów, Lewandowski wręcz tryskał humorem, chętnie rozdając autografy i robiąc sobie zdjęcia z czekającymi na niego fanami.

Zobaczcie zdjęcia polskiej reprezentacji zmierzającej na zgrupowanie przed czwartkowym meczem z Austrią:

« Poprzednie 1/14

Wylansowani piłkarze przybyli na zgrupowanie w drogich samochodach

2Wylansowani piłkarze przybyli na zgrupowanie w drogich samochodach