Wtorek 19.03.2019 22:30

Ksiądz o osobach LGBT: "TO ZOOFILE I PEDOFILE. Chcą doprowadzić do sytuacji, w której młodzież i dorośli będą niepłodnymi erotomanami!"

karta LGBT Marek Dziewiecki

Ksiądz o osobach LGBT: "TO ZOOFILE I PEDOFILE. Chcą doprowadzić do sytuacji, w której młodzież i dorośli będą niepłodnymi erotomanami!"Nie milkną echa podpisania karty LGBT przez Rafała Trzaskowskiego. Właściwie nie ma dnia, żeby o prawach mniejszości seksualnych nie wypowiedział się jakiś polityk czy celebryta. Dosyć niespodziewanie rozwinęła się sprawa Zofii Klepackiej, która najpierw głosiła homofobiczne poglądy, a gdy przyszło do konfrontacji z homoseksualną koleżanką z kadry… przeprosiła za swoje zachowanie.

Zobacz: Zofia Klepacka przeprosiła homoseksualną koleżankę z kadry! "Czekałam na nią na zgrupowaniu, żeby powtórzyła mi to samo prosto w oczy"

O karcie LGBT wypowiedział się też oczywiście Kościół Katolicki, którzy głosem biskupów stwierdził, że ta promuje "alternatywne wizje człowieka". Episkopat zaapelował też o wycofanie karty.

Jeszcze dalej poszedł ksiądz Marek Dziewiecki, który na antenie radia Plus Radom stwierdził, że do środowiska LGBT należą zoofile, nekrofile i pedofile, którzy chcą "zrobić z dzieci erotomanów".

Jeśli mam powiedzieć tak najprościej, to celem działania stowarzyszeń lesbijek i homoseksualistów, biseksualnych, transseksualnych i plus, do tego plusu mogą należeć inne mniejszości seksualne, czyli mogą należeć pedofile, zoofile, nekrofile - mówmy o tym głośno. Otóż celem tego typu stowarzyszeń jest doprowadzenie do sytuacji, w której młodzież i dorośli będą niepłodnymi erotomanami. Wiem, co mówię. To są ludzie, którzy chcą seksualizować wszystkich, sami przecież deklarują publicznie, że się kierują orientacją seksualną, nie miłością, nie odpowiedzialnością, nie zdrowym rozsądkiem, nie zasadami zdrowia fizycznego i psychicznego - przekonywał.

Dla Dziewieckiego związki homoseksualne wiążą się z pedofilią i chorobami wenerycznymi.

Nie tylko się fizycznie wyniszczymy i stworzymy pary niepłodne, erotomańskie i weneryczne, i pedofilskie. W każdej sferze nam się żyć odechce. Ci, którzy tworzą pary niepłodne, erotomańskie, których styl życia jest bardzo powiązany z pedofilią, z wczesnym umieraniem, z przemocą, z uzależnieniami, z wyższym odsetkiem samobójstw, to oni wychodzą na ulice i się tym chwalą. W jakim celu? Tylko po to, aby szukać kolejnych ofiar, wciągać kolejnych w ten sam styl życia, bo ludzie nieszczęśliwi chcą, aby inni też byli nieszczęśliwi.

Edukacja seksualna według Dziewieckiego sprawi, że każde dziecko będzie uznawać się za homoseksualne…

Jeżeli się przyjdzie do szkoły i zacznie się chwalić [homoseksualizm], bo po to przychodzą, próbują przyjść, chwalić homoseksualizm, to każdy w wieku rozwojowym między 9-10 a 15 rokiem życia, każdy chłopak, każda dziewczyna uzna siebie za homoseksualistę.

Ksiądz Marek Dziewiecki to znany rekolekcjonista, jest też doktorem psychologii i magistrem teologii… Radomski duchowny stał się znany na cały kraj dzięki swojemu kazaniu na temat ateistów, w którym stwierdził, że osoby niewierzące nie mają szans, żeby kochać.

Przypomnijmy: Ksiądz krytykuje ateistów: "Nie wierzą w miłość. Ani rodziny nie założą, ani przyjaciół nie będą mieli"

Chcielibyście, aby ktoś taki prowadził rekolekcję Waszych dzieci?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (426)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 426
Odpowiedz
415 69
zgłoś
Gość 19.03.2019 22:36
I to powiedział...Ksiądz.
Odpowiedz
112 30
zgłoś
Gość 19.03.2019 22:36
Tworki czekają
Odpowiedz
316 84
zgłoś
Gość 19.03.2019 22:36
Gość:
Gość: Jestem naprawdę zdziwiona tym, że w Polsce w XXI wieku nadal dyskutuje się takie rzeczy. Homoseksualizm, aborcję, prawa kobiet. Smutne to, mam nadzieję że niedługo się to zmieni i że nowe pokolenie będzie już inne
Należy rozumieć że aborcja, tzn zabicie dziecka w łonie matki, zalicza się do praw kobiet?
Dokładnie tak.
Odpowiedz
305 99
zgłoś
gość 19.03.2019 22:36
a ten pan ksiadz kanonik jest zdrowo pier.... pardon niedouczony . litosci . boj sie boga taki nieuczony
Odpowiedz
306 106
zgłoś
gość 19.03.2019 22:37
takich jaki on powinno sie zamykac
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 426