Ksiądz o osobach LGBT: "TO ZOOFILE I PEDOFILE. Chcą doprowadzić do sytuacji, w której młodzież i dorośli będą niepłodnymi erotomanami!" - Pudelek

Ksiądz o osobach LGBT: "TO ZOOFILE I PEDOFILE. Chcą doprowadzić do sytuacji, w której młodzież i dorośli będą niepłodnymi erotomanami!"

355 reakcji
0
0
355
Podziel się

Radomski duchowny wsławił się swoim kuriozalnym kazaniem na temat ateistów. Teraz postanowił wypowiedzieć się na temat środowiska LGBT.

Nie milkną echa podpisania karty LGBT przez Rafała Trzaskowskiego. Właściwie nie ma dnia, żeby o prawach mniejszości seksualnych nie wypowiedział się jakiś polityk czy celebryta. Dosyć niespodziewanie rozwinęła się sprawa Zofii Klepackiej, która najpierw głosiła homofobiczne poglądy, a gdy przyszło do konfrontacji z homoseksualną koleżanką z kadry… przeprosiła za swoje zachowanie.

O karcie LGBT wypowiedział się też oczywiście Kościół Katolicki, którzy głosem biskupów stwierdził, że ta promuje "alternatywne wizje człowieka". Episkopat zaapelował też o wycofanie karty.

Jeszcze dalej poszedł ksiądz Marek Dziewiecki, który na antenie radia Plus Radom stwierdził, że do środowiska LGBT należą zoofile, nekrofile i pedofile, którzy chcą "zrobić z dzieci erotomanów".

Jeśli mam powiedzieć tak najprościej, to celem działania stowarzyszeń lesbijek i homoseksualistów, biseksualnych, transseksualnych i plus, do tego plusu mogą należeć inne mniejszości seksualne, czyli mogą należeć pedofile, zoofile, nekrofile - mówmy o tym głośno. Otóż celem tego typu stowarzyszeń jest doprowadzenie do sytuacji, w której młodzież i dorośli będą niepłodnymi erotomanami. Wiem, co mówię. To są ludzie, którzy chcą seksualizować wszystkich, sami przecież deklarują publicznie, że się kierują orientacją seksualną, nie miłością, nie odpowiedzialnością, nie zdrowym rozsądkiem, nie zasadami zdrowia fizycznego i psychicznego - przekonywał.

Dla Dziewieckiego związki homoseksualne wiążą się z pedofilią i chorobami wenerycznymi.

Nie tylko się fizycznie wyniszczymy i stworzymy pary niepłodne, erotomańskie i weneryczne, i pedofilskie. W każdej sferze nam się żyć odechce. Ci, którzy tworzą pary niepłodne, erotomańskie, których styl życia jest bardzo powiązany z pedofilią, z wczesnym umieraniem, z przemocą, z uzależnieniami, z wyższym odsetkiem samobójstw, to oni wychodzą na ulice i się tym chwalą. W jakim celu? Tylko po to, aby szukać kolejnych ofiar, wciągać kolejnych w ten sam styl życia, bo ludzie nieszczęśliwi chcą, aby inni też byli nieszczęśliwi.

Edukacja seksualna według Dziewieckiego sprawi, że każde dziecko będzie uznawać się za homoseksualne…

Jeżeli się przyjdzie do szkoły i zacznie się chwalić [homoseksualizm], bo po to przychodzą, próbują przyjść, chwalić homoseksualizm, to każdy w wieku rozwojowym między 9-10 a 15 rokiem życia, każdy chłopak, każda dziewczyna uzna siebie za homoseksualistę.

Ksiądz Marek Dziewiecki to znany rekolekcjonista, jest też doktorem psychologii i magistrem teologii… Radomski duchowny stał się znany na cały kraj dzięki swojemu kazaniu na temat ateistów, w którym stwierdził, że osoby niewierzące nie mają szans, żeby kochać.

Chcielibyście, aby ktoś taki prowadził rekolekcję Waszych dzieci?

355
0
0
0
0
0
0
Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(355)
Gość
7 miesięcy temu
I to powiedział...Ksiądz.
Gość
7 miesięcy temu
Dokładnie tak.
gość
7 miesięcy temu
a ten pan ksiadz kanonik jest zdrowo pier.... pardon niedouczony . litosci . boj sie boga taki nieuczony
Najnowsze komentarze (355)
mimo
6 miesięcy temu
I****A! I****A! I****A!
Gość
7 miesięcy temu
Przyganiał kocioł garnkowi..
Gość
7 miesięcy temu
Moze pisal z wlasnego doswiadczenia...
gość
7 miesięcy temu
Czy to księża zabili Roberta Wójtowicza? wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/jgk7cjs
Aaaa
7 miesięcy temu
Jeżeli przeczyta się same cytaty księdza w tym artykule to wszystko się zgadza dopiero komentarze autora zniekształcają i zakłamują to co ten człowiek powiedział. Czytajcie ze zrozumieniem
Daarom
7 miesięcy temu
No to ksiądz może się zapisać.
Gość
7 miesięcy temu
Z niego ksiądz jak z koziej d**y trąba duchowny of siedmiu boleści lepiej pilnuj swoich kolesi pedofilów a nie wypowiadasz się na tematy nie związane z twoją misją duszpasterza. Wstyd za takie słowa
Grześ
7 miesięcy temu
I dlatego że są tacy wypisałem się z tej podejrzanej organizacji jakim jest kościół
gość
7 miesięcy temu
co on bredzi??
antyfan
7 miesięcy temu
I dobrze!
gość
7 miesięcy temu
wie z jakiego gniazda pochodzi
Gość
7 miesięcy temu
Przygłup.
Gość
7 miesięcy temu
No tak w Zabkach jest psychiatryk Drewnica. Tam jego miejsce.
gość
7 miesięcy temu
Może czas w takim razie żeby oficjalnie za płodzenie dzieci wzięli się księża skoro mają się za jedynych normalnych w społeczeństwie. Do tego zmierza?
...
Następna strona