Środa 20.03.2019 10:15

Zadowolona Natalia Szroeder oddaje się zakupom w towarzystwie ponurego Quebonafide (ZDJĘCIA)

Quebonafide Natalia Szroeder

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Natalii Szroeder i Quebonafide udało się uzyskać status "power couple" i awansować do celebryckiej pierwszej ligi. Od momentu, w którym "nieoczywista" para zaczęła się spotykać, zarówno Natalia, jak i Quebo zaliczyli znaczny wzrost popularności, co odbiło się na wzmiankach na ich temat w sieci i - co za tym idzie - sprzedaży płyt.

Zobacz: Natalia Szroeder i Quebonafide "szukają skarbu w podziemiach" (FOTO)

Natalia Szroeder upodabnia się do Quebonafide: "Jak ludzie dużo przebywają ze sobą, to zaczynają się sobą inspirować, czy to w kwestiach muzyki, czy spojrzenia na świat"

Mimo napiętych grafików, zakochani starają się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. W sobotę piosenkarka wybrała się z raperem do jednej z warszawskich galerii handlowych, gdzie przez kilka godzin oddawali się zakupom. Tego dnia tryskająca humorem Natalia miała na sobie casualową stylizację, na którą składały się jeansy, obszerna, skórzana kurtka oraz botki; z kolei muzyk, który sprawiał wrażenie nieco strapionego, zdecydował się na szare spodnie, biały t-shirt i bomberkę. Zwieńczeniem niezobowiązującego looku 27-latka była czapka z napisem "Stop looking at me".

Zobaczcie zdjęcia z wypadu na zakupy Quebonafie i Natalii Szroeder. Pasują do siebie?

« Poprzednie 1/14

Natalia Szroeder i Quebonafide na zakupach

2Natalia Szroeder i Quebonafide na zakupach