Środa 20.03.2019 18:58

"M jak Miłość", odcinek 1431: Sąsiad, którego Maria wzięła za pedofila, zaprosi ją na randkę. Artur będzie wściekły

M jak Miłość seriale

"M jak Miłość", odcinek 1431: Sąsiad, którego Maria wzięła za pedofila, zaprosi ją na randkę. Artur będzie wściekły

W 1431 odcinku M jak Miłość Maria (Małgorzata Pieńkowska) zacznie coraz bardziej niepokoić się o swoją córkę Basię (Maja Wudkiewicz). Rogowską zmartwi ciągła wymiana SMS-ów dziewczynki z tajemniczą osobą. Przeczuwa, że córce grozi niebezpieczeństwo.

Przeczytaj: Pedofil śledzi Basię? Marysia prowadzi prywatne śledztwo.

Przeczucia Marii okazują się słuszne, ale kobieta jeszcze nie ma wystarczających dowodów na to, aby zgłosić policji swoje podejrzenia. Razem z mężem (Robert Moskwa) obserwują poczynania pociechy, chcąc ją ochronić. Jednak Basia jest bardzo sprytna i ukrywa przed rodzicami swoją relację, nie zdając sobie sprawy z zagrożenia.

Zobacz: Pedofil w "M jak Miłość". Basia da się nabrać mężczyźnie.

Pewnego dnia, gdy Maria odprowadzi Basię do szkoły, zauważy, że niedaleko dzieci znajduje się tajemniczy mężczyzna. Rogowska zacznie podejrzewać, że jest to pedofil, przed którym ostrzegali policjanci. Człowiek ten zacznie robić zdjęcia dzieciom, co tym bardziej przerazi Marię.

Nie czekając na dalszy krok podejrzanego, wezwie policję. Na miejscu okaże się, że Szymański (Wojciech Chorąży) to nie groźny pedofil, a rodzic jednego z dzieci. Zawstydzona swoim zachowaniem Maria przeprosi mężczyznę i opowie mu, dlaczego w ten sposób zareagowała.

Na tym nie skończy się ich znajomość. Po kilku godzinach Szymański zjawi się w przychodni, gdzie pracują Rogowscy i zaprosi Marię na kawę. Kobieta będzie zaskoczona tą propozycją, podobnie jak Artur, który, oburzony natarczywym zachowaniem Szymańskiego, wybuchnie złością.

To nie pierwszy adorator w otoczeniu Marii. Jednym z najbardziej wytrwałych jest Otar (David Gamtsemlidze), ojciec Katii (Joanna Jarmołowicz), który wciąż szuka najdrobniejszej okazji, aby spotkać się z Rogowską.

Czy Maria skorzysta z propozycji Szymańskiego? O tym już w 1431 odcinku M jak Miłość.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (2)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-2 z 2
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Nata 20.03.2019 19:19
Julciu będziesz oglądać?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 23.03.2019 00:45
Ależ ma kobiecina branie he he
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-2 z 2