Czwartek 21.03.2019 12:15

"Nowa dziewczyna" Wiśniewskiego ma powiązania ze światem przestępczym?! "Michał nie wiedział, jaką osobą jest Agnes"

Dominika Tajner-Wiśniewska Michał Wiśniewski rozwód Wiśniewskiego Agnes

"Nowa dziewczyna" Wiśniewskiego ma powiązania ze światem przestępczym?! "Michał nie wiedział, jaką osobą jest Agnes"

Trudno uwierzyć, że minął dopiero tydzień odkąd Dominika Tajner-Wiśniewska ujawniła na Facebooku, że kochający i wspierający ją podczas treningów do Tańca z gwiazdami mąż od trzech miesięcy gromadził w tajemnicy dokumenty rozwodowe. Zaskoczył ją pozwem sądowym akurat, jak wróciła do domu, załamana odpadnięciem z programu. Czyli, można powiedzieć, wyczucie chwili miał idealne…

Zobacz: Michał Wiśniewski i Dominika-Tajner rozwodzą się! "Jest mi bardzo przykro, nie spodziewałam się"

To z pewnością dopiero początek problemów. Pozostały do rozwiązania skomplikowane kwestie finansowe, między innymi prawo własności do domu w Magdalence, który Dominika kupiła na licytacji komorniczej po bankructwie Michała. Wiśniewski oczywiście oczekuje, że żona zostawi mu dom, za który zapłaciła i nie ma zamiaru się z niego wyprowadzać. Ostatecznie dom, będący jej własnością, opuściła Dominika.


Zwykle w takich przypadkach sąd nakazuje rozwodzącym się małżonkom pospłacać się nawzajem, ale przypadku Wiśniewskich to nie będzie łatwe, bo najpierw muszą pospłacać gigantyczne długi.

Zobacz: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner mają 4 MILIONY DŁUGÓW! Nie spłacali zaciągniętych kredytów...

Szykuje się więc długie i bolesne postępowanie rozwodowe, a Wiśniewskiemu podobno się spieszy, by rozpocząć nowe życie z kolejną kobietą. Po tym, jak na ochotnika, a nawet z entuzjazmem zrezygnowała z niego młodziutka wokalistka Ich Troje, ogłaszając w sposób nie pozostawiający żadnych wątpliwości, że nie ma mowy o jakimś związku uczuciowym z Michałem, a tym bardziej o seksie, pozostała tylko jedna podejrzana.

Jest nią niejaka Agnes, według ustaleń viva.pl koleżanka Agnieszki Orzechowskiej. Porównując ich Instagramy nie można wykluczyć, że mogły się poznać w poczekalni gabinetu medycyny estetycznej. Zresztą Agnes ma za sobą występ w programie Życie bez wstydu, w którym cztery lata temu zoperowała sobie nos.

Agnieszka od kilku lat mieszka w Warszawie. Lubi imprezować i ma ambicje na bycie celebrytką - ujawnia znajomy Agnes w rozmowie z Super Expressem. W sieci można znaleźć jej filmiki, na których pokazuje swoje beztroskie życie. Wrzuciła też wspólne zdjęcie z Michałem. On również miał z nią zdjęcie na jednym z portali internetowych, ale je usunął.

Podobno zraziła go reputucja Agnieszki. Zupełnie jakby jego własna była bez zarzutu...

Michał nie wiedział, jaką osobą jest Agnes - ujawnia w tabloidzie znajomy muzyka. Nie znał jej przeszłości.

Rzeczywiście, jak ustalił tabloid, sporo działo się w jej życiu. Do tego stopnia, że sąd  ograniczył jej władzę rodzicielską nad córką i ustalił miejsce zamieszkania dziewczynki u ojca. W orzeczeniu można przeczytać, że zachowanie kobiety wobec dziecka "jest nieodpowiedzialne, przejawiające lekceważenie stanu emocjonalnego dziecka i jego przedmiotowe traktowanie". Sędzia wyraził także zaniepokojenie podejrzanym źródłem dochodów Agnieszki, sugerując, że "obraca się w środowisku przestępczym". Ponadto "z różnych źródeł napływają niepokojące sygnały, które spójnie potwierdzają, że może być osobą nadużywającą alkoholu i substancji psychoktywnych".

Niezrażona tym Agnieszka nie tylko zatrzymała swoje zdjęcie z Michałem, ale także subtelnie sugeruje  w rozmowie z tabloidem, że Wiśniewski upoważnił ją do wypowiadania się w jego imieniu.

Nie udzielam informacji na temat prywatnego życia - komentuje. Pan Michał również sobie tego nie życzy. 

 


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (265)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 265
Odpowiedz
560 22
zgłoś
Gość 21.03.2019 12:17
Wiśnia, to kiedy ślub nr 5?
Odpowiedz
709 19
zgłoś
Meg 21.03.2019 12:17
Znowu rozstanie dla innej kobiety. Bardzo to słabe
Odpowiedz
96 6
zgłoś
Gość 21.03.2019 12:18
hahahhaha cyrk na kółkach 😀
Odpowiedz
693 18
zgłoś
Gość 21.03.2019 12:19
"Powiedz, powiedz czemu.."
Odpowiedz
843 20
zgłoś
Gość 21.03.2019 12:19
Mial normalną kobietę to sie zachcialo giganta..
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 265