Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nowa dziewczyna" Wiśniewskiego ma powiązania ze światem przestępczym?! "Michał nie wiedział, jaką osobą jest Agnes"

221
Podziel się:

"Z różnych źródeł napływają niepokojące sygnały, które spójnie potwierdzają, że może być osobą nadużywającą alkoholu i substancji psychoktywnych" - donosi Super Express.

"Nowa dziewczyna" Wiśniewskiego ma powiązania ze światem przestępczym?! "Michał nie wiedział, jaką osobą jest Agnes"
bESzdNiZ

Trudno uwierzyć, że minął dopiero tydzień odkąd Dominika Tajner-Wiśniewska ujawniła na Facebooku, że kochający i wspierający ją podczas treningów do Tańca z gwiazdami mąż od trzech miesięcy gromadził w tajemnicy dokumenty rozwodowe. Zaskoczył ją pozwem sądowym akurat, jak wróciła do domu, załamana odpadnięciem z programu. Czyli, można powiedzieć, wyczucie chwili miał idealne…

To z pewnością dopiero początek problemów. Pozostały do rozwiązania skomplikowane kwestie finansowe, między innymi prawo własności do domu w Magdalence, który Dominika kupiła na licytacji komorniczej po bankructwie Michała. Wiśniewski oczywiście oczekuje, że żona zostawi mu dom, za który zapłaciła i nie ma zamiaru się z niego wyprowadzać. Ostatecznie dom, będący jej własnością, opuściła Dominika.

bESzdNjb

Zwykle w takich przypadkach sąd nakazuje rozwodzącym się małżonkom pospłacać się nawzajem, ale przypadku Wiśniewskich to nie będzie łatwe, bo najpierw muszą pospłacać gigantyczne długi.

Szykuje się więc długie i bolesne postępowanie rozwodowe, a Wiśniewskiemu podobno się spieszy, by rozpocząć nowe życie z kolejną kobietą. Po tym, jak na ochotnika, a nawet z entuzjazmem zrezygnowała z niego młodziutka wokalistka Ich Troje, ogłaszając w sposób nie pozostawiający żadnych wątpliwości, że nie ma mowy o jakimś związku uczuciowym z Michałem, a tym bardziej o seksie, pozostała tylko jedna podejrzana.

bESzdNjh

Jest nią niejaka Agnes, według ustaleń viva.pl koleżanka Agnieszki Orzechowskiej. Porównując ich Instagramy nie można wykluczyć, że mogły się poznać w poczekalni gabinetu medycyny estetycznej. Zresztą Agnes ma za sobą występ w programie Życie bez wstydu, w którym cztery lata temu zoperowała sobie nos.

Agnieszka od kilku lat mieszka w Warszawie. Lubi imprezować i ma ambicje na bycie celebrytką - ujawnia znajomy Agnes w rozmowie z Super Expressem. W sieci można znaleźć jej filmiki, na których pokazuje swoje beztroskie życie. Wrzuciła też wspólne zdjęcie z Michałem. On również miał z nią zdjęcie na jednym z portali internetowych, ale je usunął.

Podobno zraziła go reputucja Agnieszki. Zupełnie jakby jego własna była bez zarzutu...

Michał nie wiedział, jaką osobą jest Agnes - ujawnia w tabloidzie znajomy muzyka. Nie znał jej przeszłości.

bESzdNji

Rzeczywiście, jak ustalił tabloid, sporo działo się w jej życiu. Do tego stopnia, że sąd ograniczył jej władzę rodzicielską nad córką i ustalił miejsce zamieszkania dziewczynki u ojca. W orzeczeniu można przeczytać, że zachowanie kobiety wobec dziecka "jest nieodpowiedzialne, przejawiające lekceważenie stanu emocjonalnego dziecka i jego przedmiotowe traktowanie". Sędzia wyraził także zaniepokojenie podejrzanym źródłem dochodów Agnieszki, sugerując, że "obraca się w środowisku przestępczym". Ponadto "z różnych źródeł napływają niepokojące sygnały, które spójnie potwierdzają, że może być osobą nadużywającą alkoholu i substancji psychoktywnych".

Niezrażona tym Agnieszka nie tylko zatrzymała swoje zdjęcie z Michałem, ale także subtelnie sugeruje w rozmowie z tabloidem, że Wiśniewski upoważnił ją do wypowiadania się w jego imieniu.

Nie udzielam informacji na temat prywatnego życia - komentuje. Pan Michał również sobie tego nie życzy.

_

bESzdNjj

_

_

bESzdNjk

_

bESzdNjC
KOMENTARZE
(221)
Gość
3 lata temu
Mial normalną kobietę to sie zachcialo giganta..
Meg
3 lata temu
Znowu rozstanie dla innej kobiety. Bardzo to słabe
Gość
3 lata temu
"Powiedz, powiedz czemu.."
bESzdNjD
Gość
3 lata temu
Wiśnia, to kiedy ślub nr 5?
Gość
3 lata temu
Facet ma 47 lat na karku i nadal bawi sie jak chlopiec
Najnowsze komentarze (221)
gość
3 lata temu
Tajner jest oburzony a tez zostawił żonę Dominiką zostawiła męża. Super rodzina
Gość
3 lata temu
"Pan" Michał. 😂😂 Jaki on Pan?😂
gość
3 lata temu
znalazł wreszcie siebie wartą,natomiast dziwię się dominice,aż taką desperatką była?,czemu się nie szanowała,ja jestem dużo od niej starsza, nawet żeby był ostatnim facetem na ziemi to bym wybrała samotność
gość
3 lata temu
To jakaś uzurpatorka uczepiła się zdjęcia
gość
3 lata temu
i jeszcze zapieła od tyły dildem swojego byłęgo może hahaha nowa drama na youtubie...RAFATUS ZGWAŁCONY PRZEZ AGNES hahahahahaha
Gość
3 lata temu
Robię popcorn i czekam na ciąg dalszy. Będzie ubaw. Tak jak u Kazia Marcinkiewicza :)
gość
3 lata temu
Dominika, kopnij tego du*ka w zad i wreszcie zacznij normalnie żyć!
gość
3 lata temu
Wiśniewski jest beznadziejny. Żal Pani Dominiki, nie zasłużyła na takie potraktowanie.
bESzdNjv
gość
3 lata temu
Michał, co Ty wyprawiasz, czyś Ty oszalał do reszty???!!! Takim być GŁUPCEM, SZOK!!!!
gość
3 lata temu
no to będą do siebie pasować
Gość
3 lata temu
No to teraz ciekawe co z tatuazami hahha
gość
3 lata temu
To Ta RAFATUSA xDDDD Jezu co za k***stwo :D dla $$$ wszystko zrobi :D Dziecina chce tylko zielonych i fejmu :D
Gość
3 lata temu
Wie ktoś co się stało z była inna Rafatusa? - Marlenką?
Gość
3 lata temu
Trafił swój na swego
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESzdNko
bESzdNkp
bESzdNkq
bESzdNkr
bESzdNks
bESzdNjX