Czwartek 21.03.2019 10:30

Fan do Rosati: "Pomyślała pani o innych dzieciach Roberta i o swojej córce, zanim go pani oskarżyła?"

Weronika Rosati Robert Śmigielski

Fan do Rosati: "Pomyślała pani o innych dzieciach Roberta i o swojej córce, zanim go pani oskarżyła?"

Weronika Rosati nie przestaje powracać w social mediach do dramatu, który wywołał jej szczery wywiad w Wysokich Obcasach. Aktorka oskarżyła ojca swojego dziecka o znęcanie się nad nią i niepłacenie alimentów, a jej niespodziewane wyznanie podzieliło nie tylko internautów, ale także zaangażowanych w spór celebrytów. Dla jednych Weronika stała się symbolem walki o prawa kobiet, inni uważają, że jej słowa nie mają nic wspólnego z prawdą. W medialną batalię 35-latki zaangażowała się nawet była żona Jakimowicza, Joanna Sarapata, która nazwała Rosati ''potworem niszczącym facetów dla kasy lub sławy''.

Przypomnijmy: Była żona Jakimowicza atakuje Rosati: "TO JEST POTWÓR. Zniszczy każdego faceta"
Przypomnijmy: Łepkowska dalej gnębi Rosati: "NIE WIDZĘ TWARDYCH DOWODÓW. Na razie to słowo przeciwko słowu"

Rosati postanowiła odnieść się do fali ataków, która spłynęła na nią po odsłonięciu najskrytszych tajemnic swojego związku. Niedawno stwierdziła, że jako ofiara przemocy nie kojarzy się pozytywnie, a w najnowszym instagramowym wpisie ubolewa, że jej życiowe perturbacje wpływają na wiarygodność jej wyznań:

Tak sobie myślę, czy to że jestem aktorką, dziewczyną, która zrobiła w życiu jakieś błędy, pomyliła się w wyborach ludzi, która ma fantastycznych rodziców, kobietą, która lubi o siebie zadbać, CZY TO WSZYSTKO sprawia, że moje słowo jest mniej wiarygodne, moje przeżycia mniej ważne? Czy to wszystko sprawia, że można bezkarnie mnie oczerniać, zmyślać najgorsze pomówienia, bez wahania wyzywać, wyszydzać i atakować? Czy gdybym była mężczyzną, czy z takim bazarowo- śmietnikowym atakiem bym miała do czynienia? - pytała z rozżaleniem fanów.

Pod postem Rosati wybuchła żywa dyskusja. Jeden z internautów zauważył, że aktorka rozpętała ogromną burzę, zanim nastąpiło finalne rozstrzygnięcie sądowej sprawy, co może negatywnie odbić się na dzieciach i rodzinie ortopedy:

Z całym szacunkiem, Pani Weroniko. To Pani postawiła zarzut ojcu swojego dziecka znęcania się i zrobiła z tego rozgłos na całą Polskę, chociaż wynik rozprawy sądowej nie jest jeszcze znany i tak naprawdę to nie wiadomo, czy ma Pani w ogóle rację. Pomyślała Pani w tym całym zajściu przynajmniej choć raz o dzieciach Pana Roberta i o swojej córce? Pomyślała Pani przynajmniej raz o tym, że ojciec tych dzieci jest teraz na językach nie tylko polskich kobiet, dla których zorganizowała Pani kampanię, ale również rówieśników tych dzieci, ludzi w szkołach, sąsiadów, przyjaciół, współpracowników i pacjentów? - napisał.

Weronika szybko odpowiedziała na pytania wnikliwego fana:

On powinien był o tym wszystkim myśleć podnosząc na mnie rękę, teraz są tego konsekwencje. Koniec z milczeniem o przemocy.
- zaapelowała.

Przypomnijmy, że Robert Śmigielski wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył, że kiedykolwiek stosował wobec Rosati przemoc ''fizyczną’’ czy ''ekonomiczną’’.

Myślicie, że dzięki kolejnym wpisom Weronika umocni swoją pozycję gwiazdy walczącej o prawa kobiet?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

tak sobie myśle czy to że jestem aktorka, dziewczyna która zrobiła w życiu jakieś błędy, pomyliła sie w wyborach ludzi, ktora ma fantastycznych rodzicow, kobieta która lubi o siebie zadbać - pomalować sie ( kocham te moje kreski na oczach i ustach cóż poradze 😉) , ubrać modnie lub elegancko - chętnie w firmowe ciuchy, która ćwiczy prawie codziennie bo ma to we krwi po tacie, ktora lubi posłuchać rapu, przeżywać piosenki Lany del Rey i melodramatyczne filmy, potańczyć ze znajomymi, przeklnać, pojść na ścianke lub event, mieć gorszy dzień ( kto nie ma), popuchniete oczy, utyć , schudnać, palnać jakaś głupote, być czasem próżna i pojść do kosmetyczki lub masaż, robić dzióbki do selfie, ktora sie cieszy z bycia na plaży, ekscytuje sie praca z idolami czy taka ktora ma hopla na punkcie Elizabeth Taylor i innych kontrowersyjnych kobiet/artystek - CZY TO WSZYSTKO sprawia że moje słowo jest mniej wiarygodne, moje przeżycia mniej ważne, moje krzywdy mniej bolesne a może nawet zasłużone? czy to wszystko sprawia że można bezkarnie mnie oczerniać, zmyślać najgorsze pomowienia, bez wahania wyzywać, wyszydzać i atakować? Czy gdybym była mezczyzna czy z takim bazarowo- śmietnikowym atakiem bym miała do czynienia? czy ktoś by sie odważył tak atakować meżczyzne jak atakowana jestem ja jako kobieta? jak myślicie? Rownouprawnienie kobiet i mężczyzn w Polsce?? Bitch please. 👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)Mar 20, 2019 o 10:48 PDT

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1152)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1152
Odpowiedz
115 85
zgłoś
Gość 21.03.2019 10:38
Niecierpie świąt!
Odpowiedz
76 21
zgłoś
gość 21.03.2019 10:40
Czekam na ciąg dalszy.
Odpowiedz
421 113
zgłoś
Gość 21.03.2019 10:41
Odcinek 1203, zapraszamy
Odpowiedz
154 83
zgłoś
Gość 21.03.2019 10:45
I dobrze odpowiedziała
Odpowiedz
141 47
zgłoś
gość 21.03.2019 10:53
gość: Ciekawe czemu pozostałe matki jego dzieci nie zabiorą głosu. Przecież alimentów nie stracą, a w obronie Weroniki jakoś nie stają. Co nie zmienia faktu, że nie wiadomo jak było i rolą sądu będzie rozstrzygnięcie sporu.
bo sie wstydza, ze wczesniej nic nie mowily. dostaja kupe forsy na dzieci i siedza cicho.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1152