Anna Mucha wyznaje: "Mam na tyle kolorowe życie, że nie potrzebuję wychodzić z dziewczynami"

103
Podziel się

Aktorka zasadniczo uważa, że nocne życie stolicy znacznie się pogorszyło od czasów jej pierwszej młodości. "Imprezowe ulice Warszawy zeszły na psy".

Anna Mucha wyznaje: "Mam na tyle kolorowe życie, że nie potrzebuję wychodzić z dziewczynami"

Anna Mucha zawsze sprawiała wrażenie kobiety, która dużo lepiej bawi się w męskim niż damskim towarzystwie. Producenci M jak miłość próbowali przed laty wykreować na potrzeby promocji przyjaźń między nią i Katarzyną Cichopek, ale nie wpadło to do końca szczerze.

Zresztą wtedy Mucha wolała imprezować ze swoim ówczesnym chłopakiem Kubą Wojewódzkim i jego znajomymi.To były czasy! Aktorka to tej pory nie może mówić o nich bez wzruszenia...

Okazuje się, że chociaż w jej życiu nie zmieniło się to, że nadal nie potrzebuje kobiecego towarzystwa, a nawet uważa je za nieciekawe, to w nocnym życiu stolicy zmieniło się wszystko. Zdaniem Muchy, na gorsze.

Mam na tyle kolorowe życie, że nie potrzebuję cyklicznie wychodzić na miasto z dziewczynami - wyjaśnia w Fakcie.

No i tu dochodzimy do sedna dramatu: nawet gdyby nagle zmieniła zdanie i uznała towarzystwo koleżanek za atrakcyjne, to i tak nie miałaby dokąd z nimi pójść.

Najlepsze imprezowe ulice Warszawy już według mnie zeszły na psy - komentuje surowo.

KOMENTARZE
(103)
Gość
10 miesięcy temu
Ma rację. Teraz to tylko jakieś dropsy ,narko i budapren
Gość
10 miesięcy temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?
Gość
10 miesięcy temu
Bo diler gwiazd siedzi...
gość
10 miesięcy temu
U nas na wiosce w remizie też były kiedyś lepsze potupaje nie to co teraz
gość
10 miesięcy temu
Ulice się nie zmieniły tylko Ty sie zestarzałaś.
Najnowsze komentarze (103)
Gość
10 miesięcy temu
Ta jasne, tak jak playboy się skończył po jej sesji :D
gość
10 miesięcy temu
A moje życie jest jak papier toaletowy - szare i do d..y.
Gość
10 miesięcy temu
Nie ma z kim isc bo nie ma koleżanek
gość
10 miesięcy temu
taaa ma kolorowe życie...może ma niskie wymagania
Gość
10 miesięcy temu
Po Wojewódzkim ,to już dno .
Gość
10 miesięcy temu
Babskie wypady....ta która wychodzi pierwsza jest zazwyczaj na językach...takie jesteśmy !
Gość
10 miesięcy temu
Nie wychodzi, ale wie, że zeszły na psy? Pokrętna logika to raz, a dwa, że warto doprecyzować co znaczy, że zeszły na psy?
gość
10 miesięcy temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?[/cytat]Nie nie wymieniliśmy się numerami telefonu. Umówiłem się w knajpie w Warszawie o konkretnej godzinie... I się Udało 🤭..A jak było było super. Znaleźliśmy wspólne tematy ,itp itp. Tak jak ktoś napisał w komentarzach czy był sex Nie sexu Nie było !!!! Była kawa i przekąski. Jesteśmy (mam nadzieję) umówieni na środę w tej samej knajpie. Pozdrawiam z porannego Poniedziałku[/cytat]Ile ty masz lat? 18 ? Czy 60? Facet siedzący na Pudlu jest nieco śmieszny, a już szukający przez Pudla okazji, śmieszny podwójnie. Musisz być bardzo zdesperowany.[/cytat]40 lat, pisał tu ostanio, że jest z Wawy i czy któraś się z nim nie umówi 😝 Jakie mieliście tematy, plotki z Pudelka?😁[/cytat]czyli jakiś podstarzały polujący na małolaty z Pudelka
Gość
10 miesięcy temu
Obleśna
gość
10 miesięcy temu
[cytat komentarz="" autor="realista "][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?[/cytat]Nie nie wymieniliśmy się numerami telefonu. Umówiłem się w knajpie w Warszawie o konkretnej godzinie... I się Udało 🤭..A jak było było super. Znaleźliśmy wspólne tematy ,itp itp. Tak jak ktoś napisał w komentarzach czy był sex Nie sexu Nie było !!!! Była kawa i przekąski. Jesteśmy (mam nadzieję) umówieni na środę w tej samej knajpie. Pozdrawiam z porannego Poniedziałku[/cytat]seksu nie było, bo okazała się brzydka[/cytat]Ona brzydka,on niesprawny czterdziestolatek, ale może się zaprzyjaźnią ;)
gość
10 miesięcy temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="40 latek. "][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?[/cytat]Laska była[/cytat]W konkretnym miejscu .Bez telefonów * Suuuper dziewczyna ....Pudel dziekuje.[/cytat]Dziwne ze sie nie bala z nieznajomym z pudla, brr js bym nie poszla[/cytat]Nie wiesz pewnie godzi i ta julie prostytutke co się ogłasza tu[/cytat]A kto inny by go chciał :))))
gość
10 miesięcy temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="realista "][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?[/cytat]Nie nie wymieniliśmy się numerami telefonu. Umówiłem się w knajpie w Warszawie o konkretnej godzinie... I się Udało 🤭..A jak było było super. Znaleźliśmy wspólne tematy ,itp itp. Tak jak ktoś napisał w komentarzach czy był sex Nie sexu Nie było !!!! Była kawa i przekąski. Jesteśmy (mam nadzieję) umówieni na środę w tej samej knajpie. Pozdrawiam z porannego Poniedziałku[/cytat]seksu nie było, bo okazała się brzydka[/cytat]Nie będę się umawial na odlotach....xd zejdź na ziemię[/cytat]Na Pudlu czy odlotach , bez różnicy, tylko nieudacznicy pasztetowi umawiają się przez net, reszta umawia się w realu
gość
10 miesięcy temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="realista "][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?[/cytat]Nie nie wymieniliśmy się numerami telefonu. Umówiłem się w knajpie w Warszawie o konkretnej godzinie... I się Udało 🤭..A jak było było super. Znaleźliśmy wspólne tematy ,itp itp. Tak jak ktoś napisał w komentarzach czy był sex Nie sexu Nie było !!!! Była kawa i przekąski. Jesteśmy (mam nadzieję) umówieni na środę w tej samej knajpie. Pozdrawiam z porannego Poniedziałku[/cytat]seksu nie było, bo okazała się brzydka[/cytat]Nie będę się umawial na odlotach....xd zejdź na ziemię[/cytat]no tam już wszystkie zaliczyłeś, włącznie z Rafalalą , także tam już cię znają
gość
10 miesięcy temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="40 latek. "][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?[/cytat]Laska była[/cytat]W konkretnym miejscu .Bez telefonów * Suuuper dziewczyna ....Pudel dziekuje.[/cytat]Dziwne ze sie nie bala z nieznajomym z pudla, brr js bym nie poszla[/cytat]Nie wiesz pewnie godzi i ta julie prostytutke co się ogłasza tu[/cytat]a ten randkujący z ową Julią to pewnie ten trzepniety frustrat Michałek z Krakowa siedzący na Pudlu pod stertą nicków :) bo któż inny by go chciał...
...
Następna strona