Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Mucha wyznaje: "Mam na tyle kolorowe życie, że nie potrzebuję wychodzić z dziewczynami"

103
Podziel się

Aktorka zasadniczo uważa, że nocne życie stolicy znacznie się pogorszyło od czasów jej pierwszej młodości. "Imprezowe ulice Warszawy zeszły na psy".

Anna Mucha wyznaje: "Mam na tyle kolorowe życie, że nie potrzebuję wychodzić z dziewczynami"
bDyZypGt

Anna Mucha zawsze sprawiała wrażenie kobiety, która dużo lepiej bawi się w męskim niż damskim towarzystwie. Producenci M jak miłość próbowali przed laty wykreować na potrzeby promocji przyjaźń między nią i Katarzyną Cichopek, ale nie wpadło to do końca szczerze.

Zresztą wtedy Mucha wolała imprezować ze swoim ówczesnym chłopakiem Kubą Wojewódzkim i jego znajomymi.To były czasy! Aktorka to tej pory nie może mówić o nich bez wzruszenia...

bDyZypGv

Okazuje się, że chociaż w jej życiu nie zmieniło się to, że nadal nie potrzebuje kobiecego towarzystwa, a nawet uważa je za nieciekawe, to w nocnym życiu stolicy zmieniło się wszystko. Zdaniem Muchy, na gorsze.

Mam na tyle kolorowe życie, że nie potrzebuję cyklicznie wychodzić na miasto z dziewczynami - wyjaśnia w Fakcie.

No i tu dochodzimy do sedna dramatu: nawet gdyby nagle zmieniła zdanie i uznała towarzystwo koleżanek za atrakcyjne, to i tak nie miałaby dokąd z nimi pójść.

bDyZypGB

Najlepsze imprezowe ulice Warszawy już według mnie zeszły na psy - komentuje surowo.

bDyZypGC
bDyZypGW
KOMENTARZE
(103)
Gość
2 lata temu
Ma rację. Teraz to tylko jakieś dropsy ,narko i budapren
Gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?
Gość
2 lata temu
Bo diler gwiazd siedzi...
bDyZypGX
gość
2 lata temu
U nas na wiosce w remizie też były kiedyś lepsze potupaje nie to co teraz
gość
2 lata temu
Ulice się nie zmieniły tylko Ty sie zestarzałaś.
Najnowsze komentarze (103)
Gość
2 lata temu
Ta jasne, tak jak playboy się skończył po jej sesji :D
gość
2 lata temu
A moje życie jest jak papier toaletowy - szare i do d..y.
Gość
2 lata temu
Nie ma z kim isc bo nie ma koleżanek
gość
2 lata temu
taaa ma kolorowe życie...może ma niskie wymagania
Gość
2 lata temu
Po Wojewódzkim ,to już dno .
Gość
2 lata temu
Babskie wypady....ta która wychodzi pierwsza jest zazwyczaj na językach...takie jesteśmy !
Gość
2 lata temu
Nie wychodzi, ale wie, że zeszły na psy? Pokrętna logika to raz, a dwa, że warto doprecyzować co znaczy, że zeszły na psy?
gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?[/cytat]Nie nie wymieniliśmy się numerami telefonu. Umówiłem się w knajpie w Warszawie o konkretnej godzinie... I się Udało 🤭..A jak było było super. Znaleźliśmy wspólne tematy ,itp itp. Tak jak ktoś napisał w komentarzach czy był sex Nie sexu Nie było !!!! Była kawa i przekąski. Jesteśmy (mam nadzieję) umówieni na środę w tej samej knajpie. Pozdrawiam z porannego Poniedziałku[/cytat]Ile ty masz lat? 18 ? Czy 60? Facet siedzący na Pudlu jest nieco śmieszny, a już szukający przez Pudla okazji, śmieszny podwójnie. Musisz być bardzo zdesperowany.[/cytat]40 lat, pisał tu ostanio, że jest z Wawy i czy któraś się z nim nie umówi 😝 Jakie mieliście tematy, plotki z Pudelka?😁[/cytat]czyli jakiś podstarzały polujący na małolaty z Pudelka
bDyZypGP
Gość
2 lata temu
Obleśna
gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="realista "][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?[/cytat]Nie nie wymieniliśmy się numerami telefonu. Umówiłem się w knajpie w Warszawie o konkretnej godzinie... I się Udało 🤭..A jak było było super. Znaleźliśmy wspólne tematy ,itp itp. Tak jak ktoś napisał w komentarzach czy był sex Nie sexu Nie było !!!! Była kawa i przekąski. Jesteśmy (mam nadzieję) umówieni na środę w tej samej knajpie. Pozdrawiam z porannego Poniedziałku[/cytat]seksu nie było, bo okazała się brzydka[/cytat]Ona brzydka,on niesprawny czterdziestolatek, ale może się zaprzyjaźnią ;)
gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="40 latek. "][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?[/cytat]Laska była[/cytat]W konkretnym miejscu .Bez telefonów * Suuuper dziewczyna ....Pudel dziekuje.[/cytat]Dziwne ze sie nie bala z nieznajomym z pudla, brr js bym nie poszla[/cytat]Nie wiesz pewnie godzi i ta julie prostytutke co się ogłasza tu[/cytat]A kto inny by go chciał :))))
gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="realista "][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?[/cytat]Nie nie wymieniliśmy się numerami telefonu. Umówiłem się w knajpie w Warszawie o konkretnej godzinie... I się Udało 🤭..A jak było było super. Znaleźliśmy wspólne tematy ,itp itp. Tak jak ktoś napisał w komentarzach czy był sex Nie sexu Nie było !!!! Była kawa i przekąski. Jesteśmy (mam nadzieję) umówieni na środę w tej samej knajpie. Pozdrawiam z porannego Poniedziałku[/cytat]seksu nie było, bo okazała się brzydka[/cytat]Nie będę się umawial na odlotach....xd zejdź na ziemię[/cytat]Na Pudlu czy odlotach , bez różnicy, tylko nieudacznicy pasztetowi umawiają się przez net, reszta umawia się w realu
gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="realista "][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?[/cytat]Nie nie wymieniliśmy się numerami telefonu. Umówiłem się w knajpie w Warszawie o konkretnej godzinie... I się Udało 🤭..A jak było było super. Znaleźliśmy wspólne tematy ,itp itp. Tak jak ktoś napisał w komentarzach czy był sex Nie sexu Nie było !!!! Była kawa i przekąski. Jesteśmy (mam nadzieję) umówieni na środę w tej samej knajpie. Pozdrawiam z porannego Poniedziałku[/cytat]seksu nie było, bo okazała się brzydka[/cytat]Nie będę się umawial na odlotach....xd zejdź na ziemię[/cytat]no tam już wszystkie zaliczyłeś, włącznie z Rafalalą , także tam już cię znają
gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="40 latek. "][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]A ja właśnie wróciłem z randki. Dziewczyna którą poznałem dzięki pudelkowi Było warto.[/cytat]Ale jak ?wymieniscie sie tel na forum czy co ?[/cytat]Laska była[/cytat]W konkretnym miejscu .Bez telefonów * Suuuper dziewczyna ....Pudel dziekuje.[/cytat]Dziwne ze sie nie bala z nieznajomym z pudla, brr js bym nie poszla[/cytat]Nie wiesz pewnie godzi i ta julie prostytutke co się ogłasza tu[/cytat]a ten randkujący z ową Julią to pewnie ten trzepniety frustrat Michałek z Krakowa siedzący na Pudlu pod stertą nicków :) bo któż inny by go chciał...
...
Następna strona
bDyZypHr