Piątek 22.03.2019 23:00

Były rzecznik królowej krytykuje baby shower za PÓŁ MILIONA: "Było za drogie. To AMERYKAŃSKI zwyczaj"

Meghan Markle royal baby baby shower

Były rzecznik królowej krytykuje baby shower za PÓŁ MILIONA: "Było za drogie. To AMERYKAŃSKI zwyczaj"

Meghan Markle wreszcie spełniła swoje marzenia o wystawnym życiu, przepełnionym bogactwem i luksusami. Długo zabiegała o uwagę i awansowanie do pierwszej ligi amerykańskich celebrytów. Nie pomogło nawet małżeństwo z producentem filmowym Trevorem Engelsonem, z którym rozwiodła się po trzech latach. Kiedy wydawało się, że Markle będzie musiała pogodzić się z faktem, że jej kariera podupada, na horyzoncie - niczym w bajce - pojawił się książę. Rachel z serialu W Garniturach sprytnie to wykorzystała i po niespełna dwóch latach znajomości z Harrym wżeniła się w rodzinę królewską. Od tamtej chwili nie może narzekać na brak zainteresowania prasy, które z pewnością jeszcze wzrośnie po narodzinach "royal baby".

Zobacz: Ciężarna Meghan Markle wypełnia służbowe obowiązki w szpilkach za 2,5 tysiąca (ZDJĘCIA)

Zobacz: Elegancka Meghan Markle trzyma się za ogromny brzuch w ambasadzie Nowej Zelandii (FOTO)

Znana z zamiłowania do splendoru 37-latka wyprawiła ostatnio ogromne baby shower. Przyjęcie zorganizowano w Nowym Jorku, w dwupoziomowym penthousie, którego wynajęcie kosztuje 75 tysięcy dolarów za noc. Na imprezie z neutralnymi płciowo ciasteczkami pojawiła się śmietanka zaprzyjaźnionych z księżną celebrytków, między innymi Serena Williams i Amal Clooney. Goście opuścili przyjęcie ze skórzanymi torbami Cuyana, wypełnionymi ekskluzywnymi prezentami.

Rozrzutność księżnej Sussex odbiła się szerokim echem. Były rzecznik królowej Elżbiety, Dickie Arbiter, jest zaskoczony, że Meghan poleciała na nowojorską imprezę prywatnym samolotem, a koszt całego przedsięwzięcia oscylował w granicach pół miliona dolarów:

To było trochę za drogie. Nie mówiąc już o sposobie, w jaki się tam dostała - zauważył Arbiter w rozmowie z US Weekly.

Kontrowersje wzmacnia fakt, że impreza w nowojorskim penthousie nie miała nic wspólnego z brytyjską tradycją, a była jedynie drogim kaprysem księżnej Sussex:

Baby shower to amerykański zwyczaj. Nie mamy go w Wielkiej Brytanii - zarzucił Markle - Meghan jest Amerykanką i robi wszystko po amerykańsku.

Przypomnijmy, że koszty przeporodowego imprezowania Meghan nie zamkną się w półmilionowej kwocie. Jak donoszą zagraniczne media, już niedługo księżna wyprawi kolejne, skromniejsze baby shower. Tym razem Markle nie będzie ruszać się z Londynu, a z prywatnego samolotu skorzysta jej matka, Doria Ragland, która pojawi się na party.

Jak myślicie, ile będą kosztowały chrzciny "royal baby"?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (154)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 154
Odpowiedz
113 28
zgłoś
M 22.03.2019 23:05
A ja na nich płacę podatki. Nie chcę, ale muszę.
Odpowiedz
176 33
zgłoś
Gość 22.03.2019 23:06
Bezczelnie rozrzutna
Odpowiedz
131 19
zgłoś
Gość 22.03.2019 23:08
I Ela na to pozwala???
Odpowiedz
155 23
zgłoś
gość 22.03.2019 23:11
Pani EKO ... hypocrits everywhere
Odpowiedz
76 13
zgłoś
gość 22.03.2019 23:11
Pani EKO ...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 154