Piątek 22.03.2019 17:45

Hiszpańska celebrytka planuje wydać fortunę, by wyglądać jak Madonna. Widzicie naturalne podobieństwo? (ZDJĘCIA)

Leticia Sabater modapudelek

Wygląda na to, że nowym centrum świata w dziedzinie celebryckich kuriozów jest Hiszpania. To właśnie tam na ściankach i Instagramie można cieszyć oczy postaciami pokroju Esty Quesady, YouTuberki ze słabością do makabrycznych makijaży i stylizacji rodem z koszmarów. Pod względem kontrowersji po piętach depcze jej sporo starsza Leticia Sabater, która w 2015 roku zasłynęła operacją plastyczną narządów rodnych.

Zobacz też: Hiszpańska YouTuberka straszy na ściankach i Instagramie. Zrobi światową karierę? (ZDJĘCIA)

Sabater karierę w hiszpańskim show biznesie robi już od ponad 30 lat. Największą sławę zawdzięcza roli gospodyni dziecięcych programów z lat 90., Desayuna con alegría oraz Vivan los compis. Wtedy też rozpoczęła swoją przygodę z muzyką, wydając cztery albumy skierowane do przedszkolaków. Zaliczywszy udział w kilku reality shows, w 2010 roku przebranżowiła się i zaczęła tworzyć piosenki oraz występy dla dorosłych.

Zobacz też: Bezrobotny 22-latek wydał prawie 160 tysięcy złotych, żeby wyglądać jak David Beckham! (ZDJĘCIA)

Celebrytka zapewne nie wzbudzałaby międzynarodowych emocji, gdyby nie jej słabość do chirurgii plastycznej. W 2015 roku zasłynęła zabiegiem odmładzającym narządy rodne, a kilka dni temu ogłosiła, że jest gotowa na kolejne poprawki. Sabater tym razem chce się upodobnić do Madonny, jednocześnie zyskując "pośladki Emily Ratajkowski" i "biodra Kim Basinger". Jak wyznała, na pierwszy etap metamorfozy ma zamiar wydać 13 tysięcy funtów, czyli około 80 tysięcy złotych.

Zobaczcie hiszpańską celebrytkę, która chce wyglądać jak Madonna. Widzicie naturalne podobieństwo?

« Poprzednie 1/14

Leticia Sabater - hiszpańska celebrytka uwielbia operacje plastyczne

2Leticia Sabater - hiszpańska celebrytka uwielbia operacje plastyczne

Instagram