Sobota 23.03.2019 14:15

Pudzianowski surowo o gejach: "Jeśli będą się z tym obnosić, to powiem: "wyp*e*dalać!""

Mariusz Pudzianowski

Pudzianowski surowo o gejach: "Jeśli będą się z tym obnosić, to powiem: "wyp*e*dalać!""

Mariusz Pudzianowski to strongman, który uparł się, żeby zostać gwiazdą MMA. Już w sobotę 23 marca stoczy walkę z mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów, Szymonem Kołeckim.

Pudzian, wbrew zapowiedziom, nie zakończył kariery w dniu swoich czterdziestych urodzin, bo, jak zapewnia w wywiadach, w wieku 42 lat nadal czuje się młodo. Granicę, po której przekroczeniu zamierza przejść na emeryturę, przesunął teraz do 45 lat.


Chcę zacząć korzystać z życia - zapowiada w rozmowie z Super Expressem. Mam jakieś pieniądze i status. Nawet jak skończę ze sportem, to będę żył na tym samym poziomie”.

Niestety, kariera w show biznesie jakoś Mariuszowi nie poszła. Po udanym występie w siódmej edycji Tańca z gwiazdami, zainteresowali się nim producenci innych programów rozrywkowych. Pudzian, jako juror w programie The Brain. Genialny umysł potwierdził domysły widzów, że jest znacznie mocniejszy w ciele niż umyśle.

Zobacz: Pudzian wyleciał z Polsatu. "Nie budził większych emocji"

Fani Pudziana spekulowali, że powinien on rozważyć karierę polityczną. Jego wyraziste poglądy na kwestie obyczajowe z pewnością spodobają się wielu Polakom. W rozmowie z tabloidem przestawia co prawda tylko ich mały wycinek, akurat dotyczący gejów, których temat jest mu najwyraźniej bliski. Zobacz: Pudzian: "Bejsbola w dupę bym mu wsadził!"

Nie mam problemu z tym, żeby z osobami homoseksualnymi porozmawiać czy podać rękę - zapewnia życzliwie. To normalni ludzie, możemy się napić kawy, nie przeszkadza mi to. Ale nie lubię i nie toleruję obnoszenia się z tym. Jeśli obok mnie dwóch panów będzie się obściskiwało to powiem brutalnie: wy*e*dalać!. Widzę, jak niektóre telewizji zapraszają dwóch panów, którzy trzymają się za rączkę. Przepraszam, ale żyjemy w Polsce i nie próbujmy ściągać tu Zachodu. Polska ma swoją kulturę i tradycję i żyjemy w takim środowisko, w jakim się wychowaliśmy. Jedźcie do Francji!  Tam możecie się całować i bzykać na ławkach czy ulicach. Tam róbcie sobie co chcecie. Ale w moim otoczeniu takiego zachowania nie akceptuję. 


 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (917)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 917
Odpowiedz
624 512
zgłoś
Gość 23.03.2019 14:16
Ma rację
Odpowiedz
503 255
zgłoś
gość 23.03.2019 14:17
Polska jest dla wszystkich!!!!!!!!
Odpowiedz
302 109
zgłoś
gość 23.03.2019 14:18
jestem wstrząśnięta słowami Barbary Strisand o tym, że Michael był biedny, bo miał potrzeby jakie miał i to nie jego wina i że jego ofiary to w sumie niech nie narzekają, bo mają teraz normalne zycie, więc nic się nie stało, straciłem do niej szacunek i jest mi bardzo przykro
Odpowiedz
385 230
zgłoś
gość 23.03.2019 14:18
Gość: I ma Pudzian rację. We Francji to normalne, mnie wręcz obrzydza widok 2 migdalacych się facetów
Przecież ty w życiu nie byłeś poza swoim pierdziszewem, to skąd wiesz, co się dzieje we Francji?
Odpowiedz
945 256
zgłoś
Gość 23.03.2019 14:19
Bądźcie dla siebie ludzie mili. Nienawiść to nic dobrego. Dobrego dnia, Pudelkowicze.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 917