Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pudzianowski surowo o gejach: "Jeśli będą się z tym obnosić, to powiem: "wyp*e*dalać!""

756
Podziel się:

"Polska ma swoją kulturę i tradycję. We Francji możecie się całować i bzykać na ulicach" - przekonuje obyty w świecie siłacz. Wiedzieliście, że we Francji robi się takie rzeczy na ulicach?

Pudzianowski surowo o gejach: "Jeśli będą się z tym obnosić, to powiem: "wyp*e*dalać!""

Mariusz Pudzianowski to strongman, który uparł się, żeby zostać gwiazdą MMA. Już w sobotę 23 marca stoczy walkę z mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów, Szymonem Kołeckim.

Pudzian, wbrew zapowiedziom, nie zakończył kariery w dniu swoich czterdziestych urodzin, bo, jak zapewnia w wywiadach, w wieku 42 lat nadal czuje się młodo. Granicę, po której przekroczeniu zamierza przejść na emeryturę, przesunął teraz do 45 lat.

Chcę zacząć korzystać z życia - zapowiada w rozmowie z Super Expressem. Mam jakieś pieniądze i status. Nawet jak skończę ze sportem, to będę żył na tym samym poziomie”.

Niestety, kariera w show biznesie jakoś Mariuszowi nie poszła. Po udanym występie w siódmej edycji Tańca z gwiazdami, zainteresowali się nim producenci innych programów rozrywkowych. Pudzian, jako juror w programie The Brain. Genialny umysł potwierdził domysły widzów, że jest znacznie mocniejszy w ciele niż umyśle.

Fani Pudziana spekulowali, że powinien on rozważyć karierę polityczną. Jego wyraziste poglądy na kwestie obyczajowe z pewnością spodobają się wielu Polakom. W rozmowie z tabloidem przestawia co prawda tylko ich mały wycinek, akurat dotyczący gejów, których temat jest mu najwyraźniej bliski. Zobacz: Pudzian: "Bejsbola w dupę bym mu wsadził!"

Nie mam problemu z tym, żeby z osobami homoseksualnymi porozmawiać czy podać rękę - zapewnia życzliwie. To normalni ludzie, możemy się napić kawy, nie przeszkadza mi to. Ale nie lubię i nie toleruję obnoszenia się z tym. Jeśli obok mnie dwóch panów będzie się obściskiwało to powiem brutalnie: wy*e*dalać!. Widzę, jak niektóre telewizji zapraszają dwóch panów, którzy trzymają się za rączkę. Przepraszam, ale żyjemy w Polsce i nie próbujmy ściągać tu Zachodu. Polska ma swoją kulturę i tradycję i żyjemy w takim środowisko, w jakim się wychowaliśmy. Jedźcie do Francji! Tam możecie się całować i bzykać na ławkach czy ulicach. Tam róbcie sobie co chcecie. Ale w moim otoczeniu takiego zachowania nie akceptuję.

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(756)
Gość
4 lata temu
Ludzie o orientacji homoseksualnej to też LUDZIE. Ja jestem hetero, ale może nie podoba mi się, kiedy widzę obściskujące się obok mnie pary hetero, ale oni mogą, bo w tej zaściankowej Polsce tylko to jest tolerowane.
Pszczółka
4 lata temu
To dobrze że we Francji można bzykać na ławkach. Lecę tam
Gość
4 lata temu
Ja nie lubię migdalenia na ulicy. I nie ma znaczenia czy to para homo czy hetero. Niektórzy przesadzaja z czulosciami, to niezreczne. Zostawcie to dla siebie.
gość
4 lata temu
Polska jest dla wszystkich!!!!!!!!
gość
4 lata temu
jestem wstrząśnięta słowami Barbary Strisand o tym, że Michael był biedny, bo miał potrzeby jakie miał i to nie jego wina i że jego ofiary to w sumie niech nie narzekają, bo mają teraz normalne zycie, więc nic się nie stało, straciłem do niej szacunek i jest mi bardzo przykro
Najnowsze komentarze (756)
Gość
3 lata temu
A jak pary hetero bzykają się na laweczkach w polskich parkach to mu nie przeszkadza? Przecież to taj samo obrzydliwe.
Gość
4 lata temu
Pokaz babe jak z Ciebie taki hetero
gość
4 lata temu
brawo pudzian! nic przeciwko gejom byleby tylko sie tym nie obnosili
gość
4 lata temu
ontylko gadać teraz potrafi
gość
4 lata temu
icona MMA dostał wpier lańsko
gość
4 lata temu
Rzygać się chce czytając te komentarze ohydnych tak wewnątrz jak i zapewne zewnętrznie chorych z nienawiści fanatyków Rydzykow!!! Moje życie moja sprawa i wara wam!! I nie nie jestem homo jestem człowiekiem po prostu!!! Tfu hieny miernoty intelektualno moralne!!!
gość
4 lata temu
Dobry artykuł na pudelka, gdzie ponad połowa jego pracowników i użytkowników to homosie :)
gość
4 lata temu
Jestem Gejem ale uważam że pan Pudzianowski ma racje !!! Afiszowanie i parady niczemu nie słuzą ,wzbudzają tylko niechęć i wrogość
gość
4 lata temu
powali tych gejów i zastosuje duszenie, jakiś wózek...
gość
4 lata temu
pudzian. to ty umiesz mówić... bo myśleć to na pewno nie
gość
4 lata temu
Trzeba mieć rozum a nie sterydy a o bzykaniu to może sobie pogadać każdemu wolno
ochla
4 lata temu
Mariusz ..super , tępić to wszawe robactwo sze dałowe pece
ochla
4 lata temu
Mariusz ..super , tępić to wszawe robactwo sze dałowe pece
ochla
4 lata temu
Mariusz ..super , tępić to wszawe robactwo sze dałowe pece
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie