Brat Meghan Markle prosi ją o wybaczenie: "Jestem za siostrą. Chciałbym poznać małego księcia lub księżniczkę"

41
Podziel się

Thomas Jr. przeprosił księżną za swoje wcześniejsze słowa i poprosił o wybaczenie. Myślicie, że Meghan da bratu szansę?

Brat Meghan Markle prosi ją o wybaczenie: "Jestem za siostrą. Chciałbym poznać małego księcia lub księżniczkę"

Odkąd Meghan Markle zasiliła szeregi brytyjskiego dworu, pojawiają się informacje o jej konfliktach z członkami rodziny męża. Amerykanka nie ma ponoć najlepszych stosunków nie tylko z Kate Middleton, ale także z królową Elżbietą, która nie pała do niej szczególną sympatią.

Jednakże znacznie bardziej niepokojące wydają się być doniesienia o relacjach Meghan z jej ojcem i przyrodnim rodzeństwem. W zasadzie od początku związku Markle z brytyjskim księciem, jej amerykańska rodzina zdaje się mieć za zadanie uprzykrzenie jej życia. Siostra Samanta nie zdecydowała się jej odpuścić nawet na czas ciąży, bowiem jakiś czas temu kolejny raz postanowiła wpędzić młodszą siostrę w poczucie winy. W dokumencie Meghan i Markles - rodzina w stanie wojny wyemitowanym przez Channel 5, Samanta znów postanowiła wylać swoje żale względem siostry:

Coś tu jest nie w porządku. Wprawdzie nie byliśmy klasyczną rodziną, w sensie planowania wakacji zgodnie w harmonogramem, ale byliśmy rodziną - tłumaczyła w telewizji, zarzucając Meghan m.in. "brak serca":

Ona nie ma serca. Złamała serce naszemu ojcu na milion kawałków. Zamiast zrobić wszystko, co w jej mocy, by zapewnić mu wygodne i dostatnie życie, to jeszcze udaje, że to ona jest ofiarą.

Najlepszych kontaktów aktorka nie ma również z bratem - Thomasem Juniorem, który przed jej ślubem wystosował do Harry’ego list otwarty, w którym twierdził, że Meghan nie jest odpowiednią kandydatką na księżną:

Im mniej czasu zostaje do wesela, tym bardziej pewny jestem, że to będzie największe nieporozumienie w historii rodziny królewskiej. Meghan nie jest dla ciebie właściwą kobietą. Jest znużoną, płytką, zarozumiałą kobietą, która robi pośmiewisko z ciebie i z całej rodziny królewskiej - pisał wówczas brat Markle.

Ostatnio najwyraźniej zmienił nieco swój stosunek do księżnej. W programie Live Non E La D’Urso opowiedział o relacjach z siostrą, poprosił ją o wybaczenie i przyznał, że bardzo żałuje wszystkiego, co o niej mówił:

Napisałem ten list w okresie prawdziwej frustracji. Ona odpowiedziała i napisała, że jestem tylko daleką rodziną. Czułem się z tego powodu bardzo sfrustrowany. Nie mogłem w to uwierzyć, ponieważ w dzieciństwie byliśmy tak blisko. Meghan absolutnie nie jest zagrożeniem dla rodziny królewskiej. Jest kochającą, ciepłą, inteligentną osobą, która kocha swoją rodzinę. Jest niezwykłą kobietą. Ostatni raz rozmawiałem z nią w 2011 roku. Najważniejsze pytanie brzmi: dlaczego nie chce ze mną rozmawiać ani ze swoją siostrą Samantą? Jest na niej ogromna presja. Znalazła się w centrum uwagi i to było bardzo trudne. Zwróciłem się do niej z prośbą o pomoc w radzeniu sobie z prasą, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi. To było dla mnie bardzo frustrujące. Dlatego napisałem ten list - tłumaczył w programie swoje zachowanie Thomas i dodał, że chciałby w przyszłości poznać siostrzeńca lub siostrzenicę:

Jestem za Meghan i chcę być z nią jako rodzina. Chcę tylko powiedzieć, że bardzo cię kocham i chcę, żebyśmy byli razem jako rodzina. Każde nowe dziecko, które pojawia się w rodzinie, to bardzo ważna sprawa. Bardzo chciałbym poznać małego księcia lub księżniczkę.

Myślicie, że Meghan wybaczy bratu i pozwoli mu na kontakt z dzieckiem?

KOMENTARZE
(41)
Gość
rok temu
Zostalam sama po 8 latach bo facet nie jest gotowy na dzieci i malzenstwo. 35 lat sama i bez dzieci, szkoda ze wczesniej nie byl odwazny zeby to powiedziec.
Gość
rok temu
Z taka rodzina nawet na zdjeciach nie wychodzi sie dobrze. To sa prawdziwe sepy, poleca do gazet i tv i wyrwa kazdy grosz na obrzucaniu jej blotem i pozniej kajaniu sie i przeprosinach
gość
rok temu
współczuje jej tej rodziny, co kolejna osoba, ma coś z glową...od ojca po rodzenstwo....
Gość
rok temu
Co to za „rodzinka”, która o niej sobie przypomina po 8 latach...przecież nikt się nie nabierze na te „przeprosiny”. Kasa, kasa, kasa.
gość
rok temu
w sumiie to przerypane ma z ta rodzinka, zamiast babyshowerow niech lepiej da kazdemu w lape zeby skonczyl sie ten cyrk lol
Najnowsze komentarze (41)
Jch
2 miesiące temu
Szczerze mówiąc to jaką oni są rodziną ? Mają z bratem i siostrą tego samego ojca, ale ich życie zawsze toczyło się obok. A czy u nas dzieci tego samego ojca ale innych matek i żyjących osobno przyjaźnią się ? Sporadycznie ... A ojciec wypomina jej, że łożył na jej utrzymanie ..., bo spełniał obowiązki ojca ? Ale też zapomniał jak ją oczerniał w mediach, jak proponował ustawkę z paparazzi ? I dziwi się, że córka mająca wejść do rodziny królewskiej trzymała go na dystans ??? Ten tatuś miał parcie na szkło, że szok i cały czas w wywiadach gada co to mu się od niej nie należy. Przeczytajcie listy do ojca i jego odpowiedzi a zrozumiecie jaki z niego drań
Gość
rok temu
Wilelkanoc. Megan siedzi sana domu Tata mama. Rzwodzila. Rowiodla kocju. Spiking. Hary. Gupi. Patkoflarzen. Mama rddzina. Gupia. Znac rodzin
gość
rok temu
Ona to nie musi "nosić na plecach" tylko pijanego starego, ale i całą rodzinę. Okropni ludzie.
gość
rok temu
Dlaczego od razu księcia albo księżniczkę a ni siostrzeńca lub siostrzenicę,we łbie im się popierniczyło,zwłaszcza,że amerykanie nie uznają tytułów.
Gość
rok temu
Niestety ja bym radziła jej trzymać się z daleka od takiego rodzeństwa. Ona ma ojcu zapewnić dostatnie życie ? A z jakiej paki?????!!!!!!!!!
gość
rok temu
Mnie się wydaje, że ona jest nim zauroczona bardzo, bo on jest w nią wpatrzony. Ona się ogrzewa w tych jego maślanych oczach. Ciekawe co z tego będzie, gdy im przejdzie pierwsza faza zauroczenia.
gość
rok temu
Serio wszyscy są tam be, tylko ona jedna święta? Jakoś mi to nie zgrzewa.
gość
rok temu
Harry aleś wtopił. Nie jest tak, że Megan wyszła z kałuży błota i jest niepobrudzona. Te toksyczne relacje zawsze zmieniają ludzi. Szkoda mi jej ale taka jest prawda.
Gość
rok temu
A może to prasa i dziennikarskie sępy nakłaniają tę rodzinę do publicznego wyflaczania się? Zadzwoni taki, molestuje, zaprasza na rozmowę, a potem publikuje historię ubarwioną i przeinaczoną.
gość
rok temu
Niezły zakapior z tego "braciszka", strach takiego spotkać w ciemnej ulicy. Siostrunia też nie lepsza, co ci ludzie mają w głowach? Czy to chęć zabłyśnięcia, zarobku, czy może zwykłe dokopanie przyrodniej siostrze z powodu zawiści?
Gość
rok temu
Ona nie pasuje do Windsor ow .Harry sie przejedzie.
Gość
rok temu
Zakapiory, widać ze za kołnierz nie wylewają
NoMix
rok temu
Jedna siostra biała druga Afroamerykanka. Ludzie, nie mieszkajcie sie bo potem „afro” dzieci nie są podobne do swoich białych matek. Posłuchajcie wywiadu z Mohamedem Ali na YT co sadzi o mieszaniu ras. On był rasista i mówił otwarcie ze nim jest!
gość
rok temu
jaka rodzinka taka i ona. Jaka i ona taka i rodzinka---nie jest sie innym , nawet gdyby sie bardzo chcialo