Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Big Brother": W ostatnim odcinku głosowało... tylko 750 WIDZÓW?!

985
Podziel się

Tak wynika z nieubłaganych praw matematyki. Zaskoczeni?

"Big Brother": W ostatnim odcinku głosowało... tylko 750 WIDZÓW?!
bDnlMcjV

Właśnie mija tydzień od startu nowej, odświeżonej edycji Big Brothera. Powrót kultowego już formatu na długo przed pierwszym odcinkiem zelektryzował świat show biznesu, także z uwagi na fakt, że show zrealizowano z rozmachem: wynajęto dużą, luksusową willę (znaną skądinąd z innych produkcji), a do prowadzenia formatu zaangażowano dziennikarzy o znanych nazwiskach.

bDnlMcjX

Niestety, generalnie już na wstępie okazało się, że uczestnicy Big Brothera nie są tak nieobyci w show biznesie, jak zostali przedstawieni. W domu dał się zamknąć między innymi Łukasz Darłak, który jeszcze niedawno chodził na ścianki z Michałem Witkowskim jako jego "ślicznotka".

Pozostali uczestnicy też raczej nie wzbudzili póki co ogromnej sympatii, bo nawet gwiazdy pierwszej edycji zauważają, że ich następcy zachowują się sztywno i zbyt "celebrycko". Jedną z takich osób była Natalia Wróbel, która nie ukrywała, że do programu przyszła, by zostać "celebrytkom". Cóż, nie udało się, bo w niedzielnym odcinku widzowie zdecydowali, że Natalia odpadnie z programu.

Właśnie kwestia głosowania wzbudziła w widzach zainteresowanie. Do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani byli Natalia i Maciej. Głosami widzów odpadła Natalia - okazało się, że różnica głosów między nią a Łukaszem wynosiła... 30. Podano też, że Natalia odpadła stosunkiem 52 do 48%.

bDnlMckd

Co to oznacza? Że prawa matematyki są nieubłagane dla Big Brothera. Jeśli 4% to 30 głosów, to łatwo policzyć, że 100% to zaledwie... 750 głosów. W głosowaniu SMS-owym wiadomości wysłało więc mniej niż 1000 widzów.

Warto dodać, że SMS-y są płatne (koszt 3,69zł z VAT), podobnie jak głosowanie na stronie internetowej, na której należy podać numer telefonu i adres email, by operator pobrał stosowną opłatę.

Pierwszy odcinek Big Brothera oglądało w tamtym tygodniu 2,23 mln widzów. Nie podano jeszcze wyników oglądalności wszystkich odcinków w pierwszym tygodniu emisji programu.

bDnlMcke
bDnlMcky
KOMENTARZE
(985)
gość
2 lata temu
jak mozna ogladac COS TAK PUSTEGO
Gość
2 lata temu
Nie znam osoby która to ogląda a pracuje ze mną 30 osób tak samo na moim osiedlu każdy się śmieje
Gość
2 lata temu
Pierwszy BB to niedościgniona klasyka. Ludzie byli dobrani z prawdziwego zdarzenia. Ach stare dobre czasy. To co teraz serwuje tv to dno
bDnlMckz
Gość
2 lata temu
Kogoś to dziwi? Znam lepsze sposoby niż wykorzystanie 3,69 na promocje kolejnych pseudo-celebrytów
gość
2 lata temu
jaki program takie zainteresowanie
Najnowsze komentarze (985)
widz
2 lata temu
BB to promocja pustych jak dzwon pawianów do świrowania
gość
2 lata temu
byłem do wczoraj pracownikiem stacji TVN oglądalność słaba niewypał szefostwo wyrywa sobie włosy z głowy reklamodawcy rezygnują
gość
2 lata temu
ale obciach dla prowadzącej...
Gość
2 lata temu
Mieli szanse na hit... wystarczyło wziąc ludzi z ulicy a nie te sztuczne wypacykowane pustostany...
gość
2 lata temu
Osoby z "Sanatorium miłości" choć starsze były bardziej interesujące, ludzie z bagażem przeżyć, a mimo to pogodni i pełni życia. Poza tym kulturalni, dobrze wychowani i przede wszystkim naturalni.
gość
2 lata temu
tvn będzie miał finansowo w plecy z - taką nieprawdopodobną chałą. Przy takim dennym poziomie programu, pasuje tu Szulimka. Te jej yyyyyy… - jak ją dopuszczają na wizję z taką wadą (?). Chyba musi mieć napisane na kartce, co ma powiedzieć. bo nie mówi niczego, co może widzów zainteresować. No i dobrali jej tego od pogody... Też masakra. Jedynym, który zawsze potrafi poprowadzić program i zaciekawić widzów - jest Hajzer., ale pry takim dennym programie i on dużo nie zwojuje.
wkurzony
2 lata temu
tyle pieniędzy w błoto,przecież to bagno i ta prowadząca brrrrrrr.
wkurzony
2 lata temu
tyle pieniędzy w błoto,przecież to bagno i ta prowadząca brrrrrrr.
bDnlMckr
gość
2 lata temu
o &50 za dużo
gość
2 lata temu
Dziwne, że ktoś to ogląda, nawet 750 osób głosujących, to zbyt dużo. Jak można w ogóle zgłosić się do takiego programu i jak można go oglądać? To po prostu żenujące.
Gość
2 lata temu
A kto jeszcze uważa ze to wszystko , w sensie ilośc głosów do wyjścia jest ustawione ??? Zawsze wyjdzie ten kogo lubicie , zakład ? A czemu ? Bo jak zostanie ten niefajny to bedzie za fajnie a ma sie dziać ... Lol
gość
2 lata temu
Ziarnko do ziarnka,a zbierze się miarka........:)
gość
2 lata temu
Ziarnko do ziarnka,a zbierze się miarka........:)
gość
2 lata temu
Totalny nie wypal
...
Następna strona
bDnlMckT