Poniedziałek 25.03.2019 11:30

Lewandowska dostała własny cykl w "Dzień Dobry TVN"! "Sukcesu nie można zdobyć w pojedynkę"

Anna Lewandowska Dzień Dobry TVN

Lewandowska dostała własny cykl w "Dzień Dobry TVN"! "Sukcesu nie można zdobyć w pojedynkę"

Dziś bycie trenerką-gwiazdą nie wystarczy, by utrzymać przy sobie fanów. Znani polscy eksperci od fitnessu, którzy zdecydowali się na medialną karierę, sprzedają zdrowe produkty, biorą udział w programach telewizyjnych i otwierają kolejne biznesy.

Prym w tej materii wiedzie Ewa Chodakowska, która stara się spieniężyć każdy aspekt swojej działalności. Trenerka od roku prowadzi swój cykl w Pytaniu na śniadanie."Choda" jest już nie tylko guru Polek, ale też jurorką programu telewizyjnego. Dodajmy, że ostatnio dosyć kontrowersyjną:

Konflikt Chodakowskiej i Krupińskiej: "To może być akcja promocyjna programu"

Anna Lewandowska nie chciała zostać w tyle, dlatego, jak się okazuje, zgodziła się na własny cykl w śniadaniówce TVN-u. WAG opowiedziała w DDTVN o Sztukach Walki, bo taką nazwę będzie nosił jej mini-program:

"Sztuki walki" to cykl spotkań z kobietami, które pokazują, że w grupie są silniejsze. Spotkałam się z kobietami po usunięciu piersi, niesamowite fighterki. Wzruszyłam się tam, to ja od nich zdobyłam ogromną motywację - promowała cykl Ania.

Sukcesu nie można zdobyć w pojedynkę. Zawsze go zdobywamy w teamie, ja zawdzięczam swoj sukces swojemu teamowi. Trzeba głosno mówić o wsparicu kobiet - dodała.

Kolejnym sukcesem Ania pochwaliła się już na Instagramie:

To program o kobietach i dla kobiet ale warto, żeby i Panowie mieli szansę go obejrzeć i zobaczyć jak silne my kobiety potrafimy być w obliczu różnych wyzwań - napisała sportsmenka.

Przypomnijmy, że Dzień Dobry TVN walczy o widza na różne sposoby. Ostatnio wydawcy programu wprowadzili kilka nowości, w tym poranną loterię prowadzoną przez Huberta Urbańskiego.

Lewa podbije oglądalność?

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

It's here!!! "Martial Arts" on air! 🎥🎬 This is a TV program about women and for women! ________________ Już mogę podzielić się z Wami moim NAJNOWSZYM PROJEKTEM🎉🎉🎉 Stało się!!! „SZTUKI WALK” wchodzą na ANTENĘ!!! To program o kobietach i dla kobiet ale warto, żeby i Panowie mieli szansę go obejrzeć i zobaczyć jak silne my kobiety potrafimy być w obliczu różnych wyzwań💪❤👍 Zapraszam Was już jutro o godzinie 9.50, na mój CYKL „Sztuki Walki” w Dzień Dobry TVN @dziendobrytvn . Każdy odcinek będzię opowiadał historię niesamowotych kobiet z całej Polski. Będzie pokazywał walkę z trudnościami ale i pasję i przede wszystkim ogromną wiarę i siłę, którą ma każda z nas! Bardzo chcę Wam przedstawić, nasze bohaterki! Nie mogę się doczekać 😃Oglądajcie nas jutro w DD TVN o godz. 🙌🙌🙌 #women #annalewandowska #DDTVN #work #team #sztukiwalk dziękuję ekipie za świetną współpracę na planie @lukkato84 ❤️

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)Mar 25, 2019 o 3:56 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (277)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 277
Odpowiedz
658 34
zgłoś
Gość 25.03.2019 11:31
Ja prd*** jeszcze tam jej nie było 😕😕😕
Odpowiedz
507 25
zgłoś
Gość 25.03.2019 11:31
Całe szczęście, wyrzuciłam telewizor
Odpowiedz
426 33
zgłoś
Gość 25.03.2019 11:32
Bravo.bedzie ogladalnosc na poziome BB:):)
Odpowiedz
80 15
zgłoś
Gość 25.03.2019 11:32
Czekam na cykl jej męża i dziecka :)
Odpowiedz
364 33
zgłoś
gość 25.03.2019 11:32
o nie, znowu ona, dajcie spokój , mam dosc tych WAGs
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 277