Wtorek 26.03.2019 00:00

Najlepsze stylizacje tygodnia: rockowa Agnieszka Woźniak-Starak, beżowa Kinga Rusin, eteryczna Agata Buzek (ZDJĘCIA)

stylizacje tygodnia modapudelek Agata Buzek Anna Dereszowska Catherine Zeta-Jones Królowa Letycja Paulina Sykut-Jeżyna Kinga Rusin Lupita Nyong'o Agnieszka Woźniak-Starak

Najwyższy czas odstawić do szaf wełniane szale i puchowe kurtki! Topienie marzanny będziemy świętować w wyrazistych barwach i lekkich niczym piórko materiałach. Takie modowe postanowienie obrały najwyraźniej polskie celebrytki, które przy pierwszej okazji wyskoczyły na ulice odziane w sukienki z florystycznymi motywami.

Zapobiegawcza Kinga Rusin co prawda nadal nie zrezygnowała z przejściowego płaszcza, jednak trudno zaprzeczyć, że jej subtelne łączenia tkanin i odcieni beżu stanowią wyjątkowo przyjemny widok. Nieco więcej pazura postanowiła pokazać Agnieszka Woźniak-Starak w związku z premierą nowego sezonu Big Brothera, prezentując się w wersji "glamour". Kwiecistą mieszanką zafundowały nam natomiast Paulina Sykut-Jeżyna i Zosia Ślotała, które wybrały się na imprezę w siostrzanych stylizacjach, łączących wiosenne sukienki ze sweterkami w kontrastujących odcieniach.

Zobacz: Najlepsze stylizacje tygodnia: zmysłowa Kayah, cytrynowa Ania Wyszkoni, przebojowa Roksana Węgiel (ZDJĘCIA)

Za Oceanem zachwyciły nas za to Lupita Nyong'o oraz Eva Green. Obie panie promują obecnie nowe produkcje filmowe ze swoim udziałem, więc możemy się spodziewać większej ilości modowych uniesień z tą dwójką w roli głównej. Ponownie wyróżniła się także królowa Letycja, która konsekwentnie, acz z klasą, promuje hiszpańskie marki, udowadniając przy tym, że stylizacje rodzin królewskich nie muszą być wcale nudne.

Kto jest Waszym ulubieńcem ostatnich siedmiu dni?

« Poprzednie 1/14

Najlepsze stylizacje tygodnia: rockowa Agnieszka Woźniak-Starak, beżowa Kinga Rusin, eteryczna Agata Buzek

2Najlepsze stylizacje tygodnia: rockowa Agnieszka Woźniak-Starak, beżowa Kinga Rusin, eteryczna Agata Buzek