Trwa ładowanie...
Przejdź na

Księżna Kate zażądała USUNIĘCIA z elit towarzyskich byłej przyjaciółki?! "Stosunki między nimi stały się napięte"

178
Podziel się

Żona Williama nad wyraz stanowczo potraktowała Rose Hanbury. Myślicie, że to Kate jest inicjatorką sporu z Meghan?

Księżna Kate zażądała USUNIĘCIA z elit towarzyskich byłej przyjaciółki?! "Stosunki między nimi stały się napięte"
bCPDOjqt

Odkąd amerykańska aktorka stała się częścią brytyjskiej rodziny królewskiej, media coraz częściej donoszą o sporach rodzinnych spowodowanych właśnie osobą Meghan Markle. W rezultacie od jakiegoś czasu możemy regularnie czytać o konflikcie między żonami Williama i Harry'ego, który zdaje się zaogniać z miesiąca na miesiąc. Na wszelakich uroczystościach, gołym okiem widać, że Meghan i Kate Middleton nie są najlepszymi przyjaciółkami, co nie pozostaje bez wpływu również na ich mężów.

bCPDOjqv

Choć mogłoby się wydawać, że to obecność Amerykanki spowodowała problemy na dworze, najnowsze doniesienia rzucają na tę sprawę nieco inne światło. Mimo że to Kate uchodzi za tę spokojną i mniej konfliktową, to jednak to wyobrażenie może mieć niewiele wspólnego z rzeczywistością. Jak donosi brytyjski dziennik The Sun, żona Williama pokłóciła się ostatnio ze swoją wieloletnią przyjaciółką - Rose Hanbury. Choć kobieta nie ma królewskiego pochodzenia, jej rodzina od lat związana jest z rodziną królewską. Babcia Rose była ponoć druhną na ślubie królowej Elżbiety i księcia Filipa.

Stosunki między nimi stały się napięte i nikt nie wie dlaczego. Przez lata bardzo wiele je przecież łączyło - donosi dziennik.

Sam konflikt jeszcze o niczym nie przesądza, jednak księżna Cambridge zdecydowała się podjąć dość stanowcze kroki względem byłej przyjaciółki. Postanowiła użyć swoich wpływów i zażądała od męża, aby postarał się o… usunięcie Rose i jej męża z elit towarzyskich.

bCPDOjqB

Choć początkowo William próbował pogodzić wieloletnie przyjaciółki, Kate jasno dała mu do zrozumienia, że nie chce więcej widzieć zarówno Rose, jak i jej męża.

Spodziewalibyście się tego typu zachowań po raczej zrównoważonej Kate?

bCPDOjqC
bCPDOjqW
KOMENTARZE
(178)
Gość
rok temu
Może tak, a może nie🙂
Gość
rok temu
Meghan do nich zadzwoniła. Nie wiesz o tym?
gość
rok temu
Kate nie po to cale zycie zasadzala sie na Williama, zeby teraz jakies fladry wchodzily jej w droge i zabieraly wplywy haha.
bCPDOjqX
Goś
rok temu
Może koleżanka przeleciała jej męża 😏
Gość
rok temu
Kto jej maluję tę czarną kreske na dole? Wygląda jak Samantha Fox z lat 80
Najnowsze komentarze (178)
gość
rok temu
normalnie opera mydlana..
Gość
rok temu
Widocznie miała powody by tak postąpić
Gość Danusia
rok temu
Jestem więcej niż pewną,że to.Kate stoi za awantura z Megan.Dziewczyna weszła jako nowa do gniazda " os ".Jakby nie bylo do Rodziny królewskiej.Nigdy nie uwierzę, aby zachowywała się niegrzeczne wobec Kate,która już ma określoną pozycję i status w tej Rodzinie.A także ma w pobliżu własną dużą Rodzinę Midletonow.Ponadto Megan jest ładniejsza,kobieca z oryginalną urodą.Z pewnoscia wywołała zazdrosc u chudej,koscistej z wąskimi , zacisnietymi ustami Kate.
Gość
rok temu
Kaśka!Zjedz sniketsa i zmień makijaż!
gość
rok temu
Ops...Kate i Meghan sie nie lubia!Dziwicie sie? Bo ja nie. Meghan jest zywiolowa, naturalna i nie dziwie,ze Harry wybrał akurat ją. A kate.. to taka klucha, wyrachowana, od lat szykowala sie na królowa, o jakim uczuciu mowa??? Nie ma nic, jak chce miec tron to taka jest i tyle, tez jej nie lubie i klocilabym sie z nia :)
gość
rok temu
Katie to taka fladra jest i byla od poczatku- zawsze cicha woda brzegi rwie
gość
rok temu
A skąd wy wiecie, o co poszło i łączycie być może dwie różne sprawy, które was nie dotyczą? I to zdjęcie Megan, taka niewinna. Nic do niej nie mam, ale zacznę rzygać na jej widok, jak będziecie non stop gnoić Kate i uświęcać Merkan na siłę, ile można znosić tej nagonki.
gość
rok temu
Nie znamy ich osobiście, nie wiemy jakie są naprawdę i pewnie nigdy się nie dowiemy. A każdy "donosiciel" będzie mówił co mu się podoba.
bCPDOjqP
Gość
rok temu
Widocznie ma powod. Odwalcie sie
gość
rok temu
przeciez the sun klamie, klamie o wszystkim i wszystkich, caly czas. oni maja codziennie inna historyjke wyssana z palca, bo jakos chca sie sprzedac na i tak juz upadajacym rynku prasy.
Gość
rok temu
Koszmarny makijaż
Gość
rok temu
Cicha woda..
Gość
rok temu
Tylko o jedno może chodzić, o faceta.
Gość
rok temu
Tylko o jedno może chodzić, o faceta.
...
Następna strona
bCPDOjrr