Poniedziałek 25.03.2019 22:00

Gwiazdy na rozdaniu Orłów: Małgorzata Kożuchowska, Joanna Kulig, Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela... (ZDJĘCIA)

Orły Paweł Pawlikowski Małgorzata Kożuchowska Joanna Kulig Małgorzata Bela Maciej Stuhr Janusz Gajos Roma Gąsiorowska Olga Bołądź Tomasz Kot

Orły, czyli nagrody Polskiej Akademii Filmowej, od lat uznawane są za jedno z najważniejszych wyróżnień w branży. Wydarzenie co roku zrzesza największe nazwiska polskiej kinematografii, a rodzime gwiazdy zarówno tego większego, jak i mniejszego formatu, wykorzystują tę okazję do pojawienia się na czerownym dywanie i zwrócenia na siebie obecnych na imprezie fotografów.

Zobacz: Kożuchowska, Ostaszewska, Rosati i Gierszał na rozdaniu Orłów (ZDJĘCIA)

W tym roku wśród gości, którzy pojawili się w Teatrze Polskim w Warszawie, znaleźli się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Joanna Kulig, Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Tomasz Kot, Magdalena Różczka, Olga Bołądź, Aleksandra Konieczna, Karolina Nowakowska, Gabriela Muskała, Kamil Nożyński, Ewa Braun czy Wojciech Smarzowski.

Największą gwiazdą wieczoru była niewątpliwie Kulig, która zgarnęła statuetkę za "Najlepszą główną rolę kobiecą" i pochwaliła się pociążową figurą w eleganckim, czarnym garniturze.

Zobacz też: Orły 2019: Promienna Joanna Kulig ze statuetką za "Najlepszą główną rolę kobiecą" (FOTO)

Zobaczcie gwiazdy, które pojawiły się na tegorocznym rozdaniu Orłów. Kto wyglądał najlepiej?

« Poprzednie 1/20

Orły 2019

2Orły 2019