Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lech Wałęsa o osobach LGBT: "Nie mogą chodzić za paluszki po mieście i BAŁAMUCIĆ MOJE WNUKI"

153
Podziel się

Były prezydent zaznaczył jednak, że nie należy nikogo dyskryminować.

Lech Wałęsa o osobach LGBT: "Nie mogą chodzić za paluszki po mieście i BAŁAMUCIĆ MOJE WNUKI"
bCyzVkbV

Ostatnie miesiące w rodzinie Wałęsów bez wątpienia nie należą do najłatwiejszych. Na początku lutego okazało się, że jednemu z wnuków Lecha może grozić aż 15 lat pozbawienia wolności. Bartłomiej, bo tak nazywa się wnuk byłego prezydenta, miał nie tylko pomagać bratu Dominikowi w pobiciu jego dziewczyny, ale i dokonać dwóch napaści: jednej na szwedzkich turystach, a drugiej na dwóch licealistach. Jak się okazało, jednego z uczniów pozbawił dwóch przednich zębów. Co ciekawe, jeszcze inny wnuczek Wałęsów, jakiś czas temu został przyłapany na posiadaniu marihuany.

bCyzVkbX

Jakby tego było mało, kilka tygodniu temu do wiadomości publicznej przedostała się przykra informacja, że najmłodsza wnuczka Lecha i Danuty, urodziła się z poważną wadą serca. Początkowo wydawało się, że to tylko szmery, które zdarzają się u noworodków, jednakże specjalistyczne badania wykazały, że dziecku brakuje części serca i niezbędna jest operacja kardiologiczna.

Mimo przykrych zdarzeń rodzinnych, Wałęsa wciąż pozostaje aktywny w tematach okołopolitycznych. Podczas niedzielnego spotkania w ramach Klubu Obywatelskiego w Krośnie były prezydent poruszył temat praw mniejszości seksualnych. Fragment nagrania z tego spotkania opublikował jeden z użytkowników Twittera:

Jestem fanatykiem zorganizowań społecznych i dawania tyle grupom, na ile zasługują. Jeśli ta mniejszość Biedronia ma 5 proc., to mają 5 proc. w parlamencie. I jak przeliczymy, to się okaże, że może nie w parlamencie, ale poza parlamentem - zaczął początkowo dość tolerancyjnie 75-latek i dodał, że osób LGBT nie należy szykanować: Nie wolno ich gnębić. Pan Bóg ich stworzył tak samo jak nas.

bCyzVkcd

Jednakże w dalszej części wywiadu nie był już tak przychylnie nastawiony, bowiem stwierdził, że osoby homoseksualne go gorszą:

Prawa tak. Ale nie mogą chodzić za paluszki po mieście i bałamucić moje wnuki. To nie jest normalne, większość jest inna, i oni się do tej większości muszą podporządkować. Oni się muszą do większości podporządkować, a tak to bałamucą nam dzieci - skwitował były prezydent.

bCyzVkce
bCyzVkcy
KOMENTARZE
(153)
Czekoladowy K...
rok temu
Lechu - twoje wnuki to bandyci. Ich miejsce jest w więzieniu.
Gość
rok temu
Pan Wałęsa już chyba zupełnie odpływa...
gość
rok temu
wnuki, to wszyscy wiemy, jakie Pan prezydent ma...więc lepiej milczec i opowiadać bzdury... bo non stop rozboje i jakieś pobicia.
bCyzVkcz
gość
rok temu
On chyba chce mieć ciastko i zjeść ciastko, z jednej strony taki anty, a z drugiej taki niby tolerancyjny, mówiący o braku dyskryminacji.
gość
rok temu
A ks.Jankowskiego broni! Proszę zachować już swoje przemyślenia dla siebie.
Najnowsze komentarze (153)
Gość Blenders
rok temu
Bolek zostałeś prezydentem bez wykształcenia? Jak to Bolku zrobiłeś? A czy to prawda Bolku ze byłeś zamieszany w kradzież akumulatorów w Stoczni? A pamiętasz Bolku POMROCZNOŚĆ JASNA? Już czas Bolku żebyś zniknął z wizji i foni.
Gość Blenders
rok temu
Lechu zostałeś kiedyś prezydentem.caly czas się zastanawiam jak człowiek BEZ WYKSZTAŁCENIA mógł to osiagnac.Wstyd dla całej Polski.Ten kraj jest chory.Zniknij człowieku już z tych mediów z cała swoją rodzinka bo obrażasz wszystkich normalnych i uczciwych ludzi.
gość
rok temu
Dziadzisko ma tylko kałdun to i na wnusię coś przeszło.
totam
rok temu
mnie bałamuci Pana głupo. ta
Gość
rok temu
Ale to jest bufon i hipokryta
Gość
rok temu
"Jestem za a nawet przeciw"
Aleksander
rok temu
Lechu ... WRÓĆ ... tylko Ty nam ratunek możesz dać ...
gość
rok temu
Jego wnuki to kryminaliści,ich nie można zbałamucić.
bCyzVkcr
Ja
rok temu
Choc raz zgadzam sie z p.Walesa mniejszosc powinna dostosowac sie do wiekszosci
Gość
rok temu
Tobie
Gumiś
rok temu
Boluś jak ja Cię nie lubię sprzedawczyku kolegów .
Gość
rok temu
Chociaż raz coś powiedział sensownego oczywiście na swój sposób
gość
rok temu
Czyli Walesa jest za a nawet przeciw - klasyka gatunku!
gość
rok temu
z cyklu jestem za a nawet i przeciw
...
Następna strona
bCyzVkcT