Środa 27.03.2019 22:30

Lech Wałęsa o osobach LGBT: "Nie mogą chodzić za paluszki po mieście i BAŁAMUCIĆ MOJE WNUKI"

Lech Wałęsa

Lech Wałęsa o osobach LGBT: "Nie mogą chodzić za paluszki po mieście i BAŁAMUCIĆ MOJE WNUKI"

Ostatnie miesiące w rodzinie Wałęsów bez wątpienia nie należą do najłatwiejszych. Na początku lutego okazało się, że jednemu z wnuków Lecha może grozić aż 15 lat pozbawienia wolności. Bartłomiej, bo tak nazywa się wnuk byłego prezydenta, miał nie tylko pomagać bratu Dominikowi w pobiciu jego dziewczyny, ale i dokonać dwóch napaści: jednej na szwedzkich turystach, a drugiej na dwóch licealistach. Jak się okazało, jednego z uczniów pozbawił dwóch przednich zębów. Co ciekawe, jeszcze inny wnuczek Wałęsów, jakiś czas temu został przyłapany na posiadaniu marihuany.

Zobacz: Wnukowi Wałęsy grozi w sumie do 15 LAT WIĘZIENIA! "Wybił licealiście obie jedynki"

Jakby tego było mało, kilka tygodniu temu do wiadomości publicznej przedostała się przykra informacja, że najmłodsza wnuczka Lecha i Danuty, urodziła się z poważną wadą serca. Początkowo wydawało się, że to tylko szmery, które zdarzają się u noworodków, jednakże specjalistyczne badania wykazały, że dziecku brakuje części serca i niezbędna jest operacja kardiologiczna.

Zobacz: Wnuczka Lecha Wałęsy czeka na operację na otwartym sercu! "Wada się pogorszyła"

Mimo przykrych zdarzeń rodzinnych, Wałęsa wciąż pozostaje aktywny w tematach okołopolitycznych. Podczas niedzielnego spotkania w ramach Klubu Obywatelskiego w Krośnie były prezydent poruszył temat praw mniejszości seksualnych. Fragment nagrania z tego spotkania opublikował jeden z użytkowników Twittera:

Jestem fanatykiem zorganizowań społecznych i dawania tyle grupom, na ile zasługują. Jeśli ta mniejszość Biedronia ma 5 proc., to mają 5 proc. w parlamencie. I jak przeliczymy, to się okaże, że może nie w parlamencie, ale poza parlamentem - zaczął początkowo dość tolerancyjnie 75-latek i dodał, że osób LGBT nie należy szykanować: Nie wolno ich gnębić. Pan Bóg ich stworzył tak samo jak nas.

Jednakże w dalszej części wywiadu nie był już tak przychylnie nastawiony, bowiem stwierdził, że osoby homoseksualne go gorszą:

Prawa tak. Ale nie mogą chodzić za paluszki po mieście i bałamucić moje wnuki. To nie jest normalne, większość jest inna, i oni się do tej większości muszą podporządkować. Oni się muszą do większości podporządkować, a tak to bałamucą nam dzieci - skwitował były prezydent.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (176)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 176
Odpowiedz
281 49
zgłoś
Gość 27.03.2019 22:40
Pan Wałęsa już chyba zupełnie odpływa...
Odpowiedz
51 93
zgłoś
Gość 27.03.2019 22:41
Dobrze gada
Odpowiedz
67 30
zgłoś
Gość 27.03.2019 22:41
Proszę pana. Bez przesady
Odpowiedz
48 10
zgłoś
gość 27.03.2019 22:42
kto zclamucil twoje dzieci?
Odpowiedz
47 18
zgłoś
gość 27.03.2019 22:43
Pierwsza ! Bolek zajmij się czymś a nie bzdety pleciesz
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 176