Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Sprzedaliśmy 300 tysięcy płyt!"

603
Podziel się

"Lider może być tylko jeden" - mówi skromnie Kupicha.

"Sprzedaliśmy 300 tysięcy płyt!"
bCYAXnSJ

Piotr Kupicha nie należy do osób przesadnie błyskotliwych. Więcej - to typ gościa, z którego można żartować sobie w jego towarzystwie i nawet nie zorientuje się, że śmiejemy się z niego a nie z nim (tak było na przykład w programie u Wojewódzkiego).

Jedno mu się jednak udało - tak ustawić swoich muzyków, że tylko on zgarnia profity z sukcesu Feela. Reszta tam tylko pracuje, na pensji. On sam to potwierdza i jest z tego wyraźnie dumny. Jego zdaniem złośliwe plotki o nim rozpuszczają zazdrośni muzycy z konkurencyjnych zespołów, którzy "też chcieliby sprzedawać płyty".

Nazwa Feel to tylko nazwa. Tutaj jest jakby ważny mój pomysł autorski. Nie ma się czego wstydzić! Jak ci najlepsi, którzy odgrywają najważniejszą rolę w miesięcznikach typu Forbes, na przykład trenerzy zarządzania zasobami ludzkimi, mówią o tym jasno, że lider musi być tylko jeden - tłumaczy skromnie Piotrek wideoportalowi. Niekoniecznie to musi być tak, że zespół to grupa i wszyscy mają być na równych prawach. Wręcz przeciwnie, równe prawa nie są za dobre.

bCYAXnSL

Zapytany o plagiaty, Kupicha przekonuje, że to plotki rozpuszczane przez osoby zazdrosne o jego sukces. Jego zdaniem liczby mówią same za siebie: Sprzedaliśmy już 300 tysięcy płyt! Zdecydowanie będzie też nowa płyta. W czerwcu.

Kupicha przekonuje, że autorami wszelkich doniesień na temat plagiatów, kłótni w zespole, złego traktowania fanów, mylenia nazw miejscowości i spóźniania się na koncerty są zawistni o sukces "koledzy" z branży. Jak sądzicie, kto może mu najbardziej zazdrościć?

bCYAXnTm
KOMENTARZE
(603)
gość
11 lat temu
haha, to się uśmiałam :D świetny tekst. Chyba Jeszce w żadnym pudelkowym komenarzu nie bylo takiej kwintesencji prawdy xD
gość
12 lat temu
w jakiejś gazecie napisali że sprzedali 150 tysięcy ..
gość
12 lat temu
słuchaj koleś kupicha po pierwsze żadnych gniotów nie śpiewa ty mu po prostu zazdrościsz!!!!!!!!!!
bCYAXnTn
gość
12 lat temu
fajnie ze sprzedali tyle plyt... mam nadzieje ze ich nastepna plyta bedzie rownie swietna co obecna
gość
12 lat temu
kupicha ma fluid na twarzy :D wiśniewski sie spocił.... kupicha 30 lat później... dla sławy tez sie ufarbuje na zielono :D
Najnowsze komentarze (603)
gość
8 lat temu
no dobra moze to i duzo ale jednoczesnie tak malutko w porownaniu tego co sprzedawali Gorniak Piasek Variusy takze nie ma sie czym podniecac
gość
10 lat temu
sukbjrdmspqtmfbkugbwtidxvbapqu
gość teresa
10 lat temu
ja uważam że jego piosenki są rytmiczne można je samemu śpiewać,a sam Piotrek jest skromny i to jest zaletą.A po za tym jeszcze taki się nie urodził co wszystkim wygodził.
Claudyś
10 lat temu
Wam to się nie podoba, ale są tacy którzy uwielbiają może nie tak jego jak piosenki. Nie musicie się tak wysilać i tego pisać. :(
gość
10 lat temu
ciierermaejplzxvalhqopnptyxdhg
gość
10 lat temu
ciierermaejplzxvalhqopnptyxdhg
gość
10 lat temu
kocham go
kotek6
10 lat temu
Ciota i d***l
bCYAXnTf
dobra rada
10 lat temu
niech się wynosi z show biznesu bo miejsce zajmuje .To jest p***ł a żone sobie i dziecko wynajął do telewizji żeby skandalu nie było ,ten kto go lubi jest debilem :)
fanka piotra...
10 lat temu
jestem zadowolona
gość
11 lat temu
mnie irytuje kiedy po raz 100ny kupicha zanudza televidzow opowiastkami o swojej żonie i rodzinie i t.p. :-/ ież można
gość
11 lat temu
mała kupa-kupa-duża kupa-Kupicha! :D:D
gość
11 lat temu
Hyhit jesteś p*****k i chyba masz z 10 lat bo takich bzdur nikt starszy by nie napisał.żal mi cie synku.
gość
11 lat temu
niejedna była taka,,gwiazda,,co krótko świeciła i szybko zgasła-tak też będzie z Kupichą.Ale ludzie go słuchają i nie trzeba tego krytykować,bo jedni lubią zapach róż a inni zapach starych skarpet.
...
Następna strona
bCYAXnTH