Środa 27.03.2019 09:30

Justin Bieber o Selenie: "Kochałem ją I KOCHAM, ale Hailey jest najlepszym, co przytrafiło mi się w życiu"

Justin Bieber Selena Gomez Hailey Baldwin

Justin Bieber o Selenie: "Kochałem ją I KOCHAM, ale Hailey jest najlepszym, co przytrafiło mi się w życiu"

Justin Bieber już jako dziecko osiągnął to, o czym marzy wielu dużo starszych muzyków i czego prawdopodobnie ci nigdy nie będą mieli. Gigantyczna sława, światowe hity czy miliony fanów to tylko niektóre z korzyści płynące z wcześnie rozpoczętej kariery.

Ta jednak ma też swoje minusy, o czym Bieber boleśnie się przekonał. Po załamaniach nerwowych do złudzenia przypominających trudną drogę Britney Spears piosenkarz postanowił uporządkować swoje życie: ożenił się i oddał wierze w Boga. Jego związek z Hailey Baldwin okazał się być niespodziewany dla wielu, a część osób deklarujących się jako fani gwiazdora odwróciła się od niego twierdząc, że "powinien być z Seleną".

Justin ma już dosyć wtrącania się w jego życie prywatne. Ostatnio na profilu Biebera pojawił się wpis osoby, która nienawidzi Hailey Baldwin.

Nie kochasz Hailey! Poślubiłeś ją, by wrócić do Seleny. Hailey sypia z mężczyznami takimi jak Shawn Mendes dla sławy i jest rasistką.

Mąż 22-latki zareagował:

Jesteś naprawdę niedojrzała. Sam fakt, że prowadzisz konto poświęcone krytykowaniu mojej żony i mnie, jest naprawdę absurdalny. Dlaczego miałbym poświęcać całe życie i wejść w związek małżeński tylko po to, aby wrócić do byłej dziewczyny? Każdy, kto w to wierzy, jest podły lub ma 10 lat i mniej. Żadna myśląca logicznie osoba nie mówi ani nie myśli w ten sposób. Naprawdę powinnaś się wstydzić. Absolutnie kochałem i kocham Selenę. Zawsze będzie dla niej miejsce w moim sercu, ale jestem teraz zakochany w mojej żonie i ona jest absolutnie najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła - tłumaczy.

Jeśli to była jakaś chora sztuczka, by zwrócić moją uwagę, to muszę ci powiedzieć, że mylisz się na wielu płaszczyznach. Widziałem wielu ludzi mówiących takie rzeczy i nigdy więcej nie odpowiem na taką wiadomość, ponieważ nie lubię tracić na to energii. To jest odpowiedź dla wszystkich niedojrzałych i chorych ludzi, którzy wysyłają Hailey bolesne wiadomości. Nie masz pojęcia o tym, co jest dla mnie dobre. Hailey jest moją panną młodą i jeśli ci się to nie podoba, to znaczy, że mnie ​​nie wspierasz. A jeśli nie wspierasz mnie, to znaczy że nie jesteś moim fanem ani dobrym człowiekiem - zirytował się Justin.

Zachęcił też, by fani udostępniali jego komentarz. Dobra reakcja?

Zobacz też: Justin Bieber ZAWIESZA KARIERĘ! "Skupiam się na naprawianiu głęboko zakorzenionych problemów"

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (124)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 124
Odpowiedz
1403 29
zgłoś
ML 27.03.2019 09:31
Ładnie jej odpowiedział.
Odpowiedz
73 18
zgłoś
gość 27.03.2019 09:32
zobaczymy co wyjdzie z tego związku
Odpowiedz
7 34
zgłoś
Gość 27.03.2019 09:32
Oh, pierwsza!
Odpowiedz
36 13
zgłoś
Gość 27.03.2019 09:33
No to pojechał po bandzie.
Odpowiedz
909 48
zgłoś
gość 27.03.2019 09:33
Super z niego mąż.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 124