Trwa ładowanie...
Przejdź na

Iwona Węgrowska JUŻ ROZSTAŁA SIĘ Z MĘŻEM! "Zazdrość zabiła wszystko" (TYLKO U NAS)

271
Podziel się:

Piosenkarka po opublikowaniu oświadczenia na Facebooku opowiedziała nam o bolesnym dla niej czasie. "Nie chcę już żadnych mężczyzn".

Iwona Węgrowska JUŻ ROZSTAŁA SIĘ Z MĘŻEM! "Zazdrość zabiła wszystko" (TYLKO U NAS)

Dla Iwony Węgrowskiej napisanie bogatej w burzliwe doświadczenia biografii to zapewne kwestia czasu. Celebrytka ma co opowiadać, zwłaszcza jeśli mowa o jej życiu miłosnym.

Poferalnym ślubie w Las Vegas z Krzysiem, który nazwała swoją "największą porażką", Iwonka zdecydowała się na nową miłość. Wybrankiem jej serca został Maciej Marcjanik, z którym piosenkarka ma córkę Liliankę.

Pod koniec lutego dowiedzieliśmy się, że Iwona i Maciej wzięli ślub. Ceremonia owiana była tajemnicą, a z wpisu Węgrowskiej wynikało, że para chciała zachować uroczystość w sekrecie.

Miesiąc po tamtym wydarzeniu związek Węgrowskiej i Marcjanika... rozpadł się. W dość enigmatyczny sposób Iwona odnosi się do ślubu, sugerując, że ów "był umowny" i "tylko dla nich" oraz że "nie miał większego znaczenia", cokolwiek to oznacza...

Z przykrością informuję, że nadszedł ostateczny koniec naszego związku. Jest to dla mnie trudny czas i bolesny moment, gdyż kochałam Maćka i to bardzo - pisze smutna Iwona na Facebooku.

Był miłością mojego życia. Ale niestety było zbyt wiele zazdrości, różnych sytuacji, osób trzecich w tym wszystkim, że nie możemy dłużej iść razem przez życie. Ślub umowny, taki tylko dla nas, między nami nie miał większego znaczenia. Maciej i ja od teraz jesteśmy wolnymi ludźmi. I na szczęście nie musimy przechodzić przez to wszystko Sądownie - tłumaczy Węgrowska.

Mamy córkę i ze względu na nią , chcę zachować jakieś relacje w miarę zdrowe. Oczywiście jak się uda! Nie chciałam o tym pisać, ale pewnie każde z nas będzie chciało ułożyć sobie życie na nowo, więc chociażby ze względu na to warto jest o tym mówić głośno. Proszę tylko o wsparcie - czytamy.

Skontaktowaliśmy się z Iwoną, by dowiedzieć się nieco więcej.

Jestem totalnie rozwalona. Płacz nie pozwala mi tego komentować. Ja go bardzo kochałam. Mam córkę i muzykę, one nie zostawią mnie do końca życia mojego. Nie chcę już żadnych mężczyzn. Chcę skupić się teraz na muzyce i na córce. To nie decyzja jego ani nie moja. To wszystko nas przerosło. A zazdrość zabiła wszystko. I nie było wyjścia! - tłumaczy Iwonka.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(271)
gość
3 lata temu
szkoda mi jej mimo wszystko, ona przyciąga takich dziwnych toksycznych facetów
Gość
3 lata temu
Oni są jacyś niezrównoważeni, ile można sie schodzić i rozchodzić
Gość
3 lata temu
Telenowela.juz 10ty raz sie rozstaja!:)
Gość
3 lata temu
Skąd tyle pogubionych emocjonalnie ludzi?
gość
3 lata temu
ale jak on zostawil zone dla niej to bylo spoko...
Najnowsze komentarze (271)
Gość
3 lata temu
Żenada
Gość
3 lata temu
Nieustająca beka 😁
Gość
3 lata temu
Gónażeria
Gość
3 lata temu
Nieustająca beka😎
Gość
3 lata temu
Co powie tata
Gośćeeeeee
3 lata temu
To ta co w Dubaju brała na klatę
Gość
3 lata temu
Czarna wdowa wykończy każdego
gość
3 lata temu
cztery lataaaaa zapomnieć chcęęęęę
Pozdrawiam
3 lata temu
Zapraszam do Dubaju
Gość
3 lata temu
Totalna kompromitacja
gość
3 lata temu
a jaka ty muzyke spiewasz i gdzie koncertujesz
gość
3 lata temu
HAJS I SEX RZĄDZI ŚWIATEM ...ELO
///
3 lata temu
I co to kogo obchodzi.
gość
3 lata temu
A co to za glonojad?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie