Trwa ładowanie...
Przejdź na

Iwona Węgrowska JUŻ ROZSTAŁA SIĘ Z MĘŻEM! "Zazdrość zabiła wszystko" (TYLKO U NAS)

271
Podziel się

Piosenkarka po opublikowaniu oświadczenia na Facebooku opowiedziała nam o bolesnym dla niej czasie. "Nie chcę już żadnych mężczyzn".

Iwona Węgrowska JUŻ ROZSTAŁA SIĘ Z MĘŻEM! "Zazdrość zabiła wszystko" (TYLKO U NAS)
bCFMLCCt

Dla Iwony Węgrowskiej napisanie bogatej w burzliwe doświadczenia biografii to zapewne kwestia czasu. Celebrytka ma co opowiadać, zwłaszcza jeśli mowa o jej życiu miłosnym.

Poferalnym ślubie w Las Vegas z Krzysiem, który nazwała swoją "największą porażką", Iwonka zdecydowała się na nową miłość. Wybrankiem jej serca został Maciej Marcjanik, z którym piosenkarka ma córkę Liliankę.

bCFMLCCv

Pod koniec lutego dowiedzieliśmy się, że Iwona i Maciej wzięli ślub. Ceremonia owiana była tajemnicą, a z wpisu Węgrowskiej wynikało, że para chciała zachować uroczystość w sekrecie.

Miesiąc po tamtym wydarzeniu związek Węgrowskiej i Marcjanika... rozpadł się. W dość enigmatyczny sposób Iwona odnosi się do ślubu, sugerując, że ów "był umowny" i "tylko dla nich" oraz że "nie miał większego znaczenia", cokolwiek to oznacza...

Z przykrością informuję, że nadszedł ostateczny koniec naszego związku. Jest to dla mnie trudny czas i bolesny moment, gdyż kochałam Maćka i to bardzo - pisze smutna Iwona na Facebooku.

bCFMLCCB

Był miłością mojego życia. Ale niestety było zbyt wiele zazdrości, różnych sytuacji, osób trzecich w tym wszystkim, że nie możemy dłużej iść razem przez życie. Ślub umowny, taki tylko dla nas, między nami nie miał większego znaczenia. Maciej i ja od teraz jesteśmy wolnymi ludźmi. I na szczęście nie musimy przechodzić przez to wszystko Sądownie - tłumaczy Węgrowska.

Mamy córkę i ze względu na nią , chcę zachować jakieś relacje w miarę zdrowe. Oczywiście jak się uda! Nie chciałam o tym pisać, ale pewnie każde z nas będzie chciało ułożyć sobie życie na nowo, więc chociażby ze względu na to warto jest o tym mówić głośno. Proszę tylko o wsparcie - czytamy.

Skontaktowaliśmy się z Iwoną, by dowiedzieć się nieco więcej.

Jestem totalnie rozwalona. Płacz nie pozwala mi tego komentować. Ja go bardzo kochałam. Mam córkę i muzykę, one nie zostawią mnie do końca życia mojego. Nie chcę już żadnych mężczyzn. Chcę skupić się teraz na muzyce i na córce. To nie decyzja jego ani nie moja. To wszystko nas przerosło. A zazdrość zabiła wszystko. I nie było wyjścia! - tłumaczy Iwonka.

bCFMLCCC
bCFMLCCW
KOMENTARZE
(271)
gość
rok temu
szkoda mi jej mimo wszystko, ona przyciąga takich dziwnych toksycznych facetów
Gość
rok temu
Oni są jacyś niezrównoważeni, ile można sie schodzić i rozchodzić
Gość
rok temu
Telenowela.juz 10ty raz sie rozstaja!:)
bCFMLCCX
Gość
rok temu
Skąd tyle pogubionych emocjonalnie ludzi?
gość
rok temu
ale jak on zostawil zone dla niej to bylo spoko...
Najnowsze komentarze (271)
Gość
rok temu
Żenada
Gość
rok temu
Nieustająca beka 😁
Gość
rok temu
Gónażeria
Gość
rok temu
Nieustająca beka😎
Gość
rok temu
Co powie tata
Gośćeeeeee
rok temu
To ta co w Dubaju brała na klatę
Gość
rok temu
Czarna wdowa wykończy każdego
gość
rok temu
cztery lataaaaa zapomnieć chcęęęęę
bCFMLCCP
Pozdrawiam
rok temu
Zapraszam do Dubaju
Gość
rok temu
Totalna kompromitacja
gość
rok temu
a jaka ty muzyke spiewasz i gdzie koncertujesz
gość
rok temu
HAJS I SEX RZĄDZI ŚWIATEM ...ELO
///
rok temu
I co to kogo obchodzi.
gość
rok temu
A co to za glonojad?
...
Następna strona
bCFMLCDr