Trwa ładowanie...
Przejdź na

Izabela Marcinkiewicz: "DŁUŻNIK nadal uważa, że nie musi płacić. Prokuratura bajek słuchać nie będzie"

1225
Podziel się

Była żona premiera publikuje zawiadomienie o zajęciu wierzytelności pieniężnej...

Izabela Marcinkiewicz: "DŁUŻNIK nadal uważa, że nie musi płacić. Prokuratura bajek słuchać nie będzie"
bCziuJTp

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz ani sobie, ani swojemu byłemu mężowi nie pozwala zapomnieć o nieistniejącym już od dawna uczuciu między nimi. Od chwili rozwodu Isabel wpadła w prawdziwą manię, publikując prawie codziennie kolejne posty dotyczące byłego męża. Twierdzi, że nie zależy jej już na "rozpamiętywaniu przeszłości", ale na alimentach:

Podczas gdy faktycznie sąd przyznał kobiecie alimenty, Kazimierz Marcinkiewicz tłumaczy, że nie ma pieniędzy, by je opłacać. W międzyczasie "docina" byłej żonie publikując zdjęcia z wakacji:

bCziuJTr

Dla Izy to woda na młyn, dlatego "pisarka" opublikowała kolejny wpis na Facebooku, zatytułowany poetycko "Kłam/imierz". Zachowujemy oryginalną pisownię:

Czy to jest niepoważne? niesmaczne? obrzydliwe? bulwersujące? surrealistyczne? Chyba wszystko razem. Były premier, dłużnik alimentacyjny nadal uważa że płacić nie musi, mimo że wyrok sądu jest jednoznaczny. Nie, nie dla niego. Obserwujemy, że traktuje to jak zabawę - z sądem(wydał wyrok), komornikiem ( lada moment wystawi nieruchomość do licytacji), mediami (które 'nawracają' dłużnika i piętnują jego postawę), coś w rodzaju zabawy w kotka i myszkę, lub w przeciąganie liny, albo zawody sportowe, tylko być może już nie długo potknie się w nich o prokuraturę (która bajek słuchać nie będzie) - grozi.

Czy dłużnik alimentacyjny Marcinkiewicz chce stawać w szeregu z innymi, którzy 'migają się' od płacenia? dowodzić tym co łamią prawo? Czy tak bardzo, chce 'spalić za sobą ostatnie mosty'? Czy zależy mu na tym, żeby stracić wszystko i wszystkich wokół? - na własne życzenie. Wszystko na to wskazuje. Tymczasem pan Marcinkiewicz nadal macha do nas ze swojego balkonu, robiąc i publikując co dzień nowe selfie wraz z tekstami o wszystkim i o niczym. Pozostaje konsekwentny w swej uporczywosci, która - jak narazie - prowadzi go na balkon. I występuje na balkonie nie jako komentator polityki, a dłużnik alimentacyjny (oraz osoba, która wypiera fakty i dowody). Zależy wyłącznie od samego zainteresowanego czy chce być tak zapamiętany przez obecne i kolejne pokolenia - puentuje Izabela.

bCziuJTx
bCziuJTS
KOMENTARZE
(1225)
Gość
rok temu
Hahaha 😂 uwielbiam tę aferkę.
Gość
rok temu
jakoś mi nie szkoda tego amanta😂 widziały galy na co rodzinę zamieniały😁
gość
rok temu
żal mi go, wdepnął w niezłe g... ona bedzie do konca go nękać, to cel jej życia
bCziuJTT
Gość
rok temu
Zachowanie tej kobiety jest po prostu żałosne.
Wspolczuje Ka...
rok temu
Czy ona musi go nekac w mediach? Bardzo mściwa kobieta. Nie ma klasy
Najnowsze komentarze (1225)
Adam
rok temu
To powinna byc przestroga dla wszystkich facetow. Nie pakowac sie w zadne zwiazki.
oczko
rok temu
jakos na jednym fotosie ma prawa reke na teblaku a na drugim lewa jakos mi to podpada
Hh
rok temu
Jak zmarnował kolejnej kobiecie życie to niech płaci . Dlatego chciał uciec do PE i na Polskę donosić .Inni elimenciarze do więzienia idą .Dlaczego on chodzi po ulicach .Zamknąć i do roboty przymusowej.Myślał że całe życie będzie się ślizgał?.
gość
rok temu
Kupa dużego GÓW.. z niej
gość
rok temu
A mi jej żal. Biedna marznie w rączkę, byle po kase. Parcie na szkło, ale co ma z nudów robić. Jej praca to żebranie kto wysłucha jej jęki. Zal mi Kazia. Wstrętny b******l, z lodówki juz wyłazi. Ona i Zyła, obie siebie warte.
chciał
rok temu
młodą ępud, to ma za swoje
c_wan_a
rok temu
żebraczka. ale on ma za swoje: za gupotę trzeba płacić
herpo
rok temu
To była premierowa miłość. Iziu,Kaziu, Kaziu, Iziu ,czułe słówka ,miziu , miziu. Masz tera swego bohatera , a niech go tam jasna cholera.Taka ot przykładna już nie wyższa sfera.
bCziuJTL
gość
rok temu
Panie Marcinkiewicz czy musisz znosić ten obrzydliwy hejt byłej żony czy to nie są karalne groźby i nękanie ciebie w internecie weź się Pan za to obrażanie publiczne .
Tekla
rok temu
Ale dlaczego tej młodej dostatecznie zdrowej kobiecie ma się płacić,Niech sama na siebie zarobi a nie żyje cudzym kosztem.
Tekla
rok temu
Ale dlaczego tej młode zdrowe kobiecie ma się płacić,Niech sama na siebie zarobi a nie żyje cudzym kosztem.
Tadeusz
rok temu
piękna izabel , można się w niej zatracić zwłaszcza jak się ma 85 lat
Tadeusz
rok temu
Piękna jest ta Jzabel można dla niej stracić głowę zwłaszcza jak się ma 85 lat
gość
rok temu
To jak jest w końcu? Kiedyś Izabell, teraz Izabela, a jutro Izka?
...
Następna strona
bCziuJUn