Czwartek 28.03.2019 14:00

Gwiazdorskie pary na uroczystej kolacji w warszawskiej restauracji: Anita Lipnicka i Natalia Kukulska z mężami, Borys Szyc z narzeczoną... (ZDJĘCIA)

Anita Lipnicka Borys Szyc Anita Sokołowska Małgorzata Socha Omenaa Mensah

Gwiazdorskie pary na uroczystej kolacji w warszawskiej restauracji: Anita Lipnicka i Natalia Kukulska z mężami, Borys Szyc z narzeczoną... (ZDJĘCIA)Sądząc po zdjęciach paparazzi, polskie gwiazdy w przytłaczającej większości od kilku już sezonów stołują się tylko w jednej warszawskiej restauracji umiejscowionej przy ulicy nazwanej na cześć słynnego kompozytora. Na szczęście wygląda na to, że twarze znane z pierwszych stron gazet zorientowały się, że w stolicy można dobrze zjeść w więcej niż jednym miejscu.

Zobacz: Zamyślona Pola Lis spaceruje z tatą pod ich ulubioną restauracją. Przeżywa rozstanie z Kamilem Grabarą? (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór w jednej z restauracji odbyła się premiera menu zaprojektowanego przez Anitę Lipnicką, jej męża i szefa kuchni Wojtka Kiliana. Lipnicka i Mark Grey wzięli sekretny ślub w 2015 roku, a wokalistka długo ukrywała tożsamość męża.Nie mogło więc zabraknąć Małgorzaty Sochy, Anity Sokołowskiej czy Borysa Szyca, który na evencie pojawił się u boku narzeczonej, Justyny Nagłowskiej. Na skosztowanie kolacji autorstwa Lipnickiej pokusiła się także Natalia Kukulska z mężem Michałem Dąbrówką, a także Omenaa Mensah i jej partner Rafał Brzoska.

Chcielibyście zasmakować gwiazdorskiego menu?
fot. East News
fot. East Newsfot. East News
fot. East News
fot. East News

 

fot. East News

fot. East Newsfot. East Newsfot. East News
fot. East News

Pudelek.pl na Facebooku: