Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwiazdorskie pary na uroczystej kolacji w warszawskiej restauracji: Anita Lipnicka i Natalia Kukulska z mężami, Borys Szyc z narzeczoną... (ZDJĘCIA)

Podziel się:

Znani i lubiani przed posiłkiem zaliczyli naturalnie obowiązkową ściankę. Apetyty im dopisały?

Gwiazdorskie pary na uroczystej kolacji w warszawskiej restauracji: Anita Lipnicka i Natalia Kukulska z mężami, Borys Szyc z narzeczoną... (ZDJĘCIA)

Sądząc po zdjęciach paparazzi, polskie gwiazdy w przytłaczającej większości od kilku już sezonów stołują się tylko w jednej warszawskiej restauracji umiejscowionej przy ulicy nazwanej na cześć słynnego kompozytora. Na szczęście wygląda na to, że twarze znane z pierwszych stron gazet zorientowały się, że w stolicy można dobrze zjeść w więcej niż jednym miejscu.

W środowy wieczór w jednej z restauracji odbyła się premiera menu zaprojektowanego przez Anitę Lipnicką, jej męża i szefa kuchni Wojtka Kiliana. Lipnicka i Mark Grey wzięli sekretny ślub w 2015 roku, a wokalistka długo ukrywała tożsamość męża.

Nie mogło więc zabraknąć Małgorzaty Sochy, Anity Sokołowskiej czy Borysa Szyca, który na evencie pojawił się u boku narzeczonej, Justyny Nagłowskiej. Na skosztowanie kolacji autorstwa Lipnickiej pokusiła się także Natalia Kukulska z mężem Michałem Dąbrówką, a także Omenaa Mensah i jej partner Rafał Brzoska.

Chcielibyście zasmakować gwiazdorskiego menu?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Oferty dla Ciebie