Piątek 29.03.2019 00:20

Lech Wałęsa straszy kosmitami: "Wyższa cywilizacja przyjeżdża UF-ami. Jak zagrozimy atomem, oni nas PRZETNĄ NA PÓŁ, ZIEMIA SIĘ ZWINIE"

Lech Wałęsa

Lech Wałęsa straszy kosmitami: "Wyższa cywilizacja przyjeżdża UF-ami. Jak zagrozimy atomem, oni nas PRZETNĄ NA PÓŁ, ZIEMIA SIĘ ZWINIE"

Lech Wałęsa od zawsze uwielbiał komentować rzeczywistość, a jego barwny język i nieprzemyślane wypowiedzi z biegiem lat przybrały na sile. Ostatnią z niepokojących pasji 75-letniego byłego prezydenta jest doszukiwanie się wrogów, którzy, jego zdaniem, czają się niemal wszędzie. Wałęsa wszędzie widzi teorie spiskowe, których bohaterami są - poza jego politycznymi wrogami - osoby homoseksualne oraz Madonna.

Przypomnijmy: "Przez gejów STRACIŁEM 70 TYSIĘCY DOLARÓW!"

Lech Wałęsa o osobach LGBT: "Nie mogą chodzić za paluszki po mieście i BAŁAMUCIĆ MOJE WNUKI"

Wałęsa o Madonnie: "TO SZATAŃSKA PROWOKACJA!"

Niestety, Lechowi Wałęsie z dnia na dzień żyje się coraz gorzej, bo świat pędzi naprzód, a niebezpieczeństwa czyhają na każdym kroku. Zwłaszcza na niebie, skąd, jak przekonywał na ostatnim spotkaniu w Krośnie, przylecą do nas kosmici, by "rozpuścić nam krew":

Mówią, że już pięć czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza i dochodziła do tego samego błędu co my teraz - nie potrafili się porozumieć - wieszczył Wałęsa na spotkaniu w Krośnie. I ktoś podobny do Putina przycisnął im atom i spalił nas wszystkich. Albo jeszcze inaczej. Dokładali telefonów, dokładali telefonów i tak daleko zniszczyli przepływ, że rozpuścili nam krew i wszyscy jednocześnie zginęliśmy.

Zdaniem Wałęsy może być jeszcze gorzej. Były prezydent uważa, że nasza cywilizacja jest najgłupsza we wszechświecie, a pozostałe tylko patrzą, kiedy "wszystkich nas przeciąć na pół". Moment krytyczny ma przyjść podobno już niebawem, bo ludzkość zachowuje się za odważnie: na świecie nie panuje pokój, a Władimir Putin i bomba atomowa tylko kuszą kosmitów, by z nami skończyć:

Na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżsi. I wyższa cywilizacja przyjeżdża tymi UF-ami i innymi i przygląda się: co oni tu wyprawiają - opowiadał przejęty. Jak zagrozimy destabilizacją, Putinem, atomem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat. Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować do tego samego momentu, w którym dzisiaj jesteśmy.

Wałęsa zaznaczył, że dotychczasowe dzieje ludzkości świadczą o tym, że już wcześniej ktoś przyleciał UF-ami i zwinął Ziemię. Istnieją bowiem takie obiekty, które wciąż są dla nas tajemnicą, a należą do nich chociażby piramidy:

To też musimy brać pod uwagę. Ludzie różne rzeczy znajdują, wykopują, w kamieniu... piramidy choćby. No nie wiemy, skąd to się wzięło. W związku z tym musimy założyć wszystko.

Czujecie się zaniepokojeni?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (656)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 656
Odpowiedz
961 39
zgłoś
gość 29.03.2019 00:21
czy poinformował już NASA?!?!
Odpowiedz
1222 44
zgłoś
true 29.03.2019 00:22
Aaa… mądrego to i przyjemnie posłuchać ;)
Odpowiedz
632 22
zgłoś
gość 29.03.2019 00:22
nasz Lechu wyprzedził NASA w badaniach
Odpowiedz
104 20
zgłoś
Gość 29.03.2019 00:22
Boluś to mason . Czyli ściema
Odpowiedz
522 25
zgłoś
gość 29.03.2019 00:22
widzę że Bolek nie raz nie dwa był w strefie 51 ;)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 656