Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lech Wałęsa straszy kosmitami: "Wyższa cywilizacja przyjeżdża UF-ami. Jak zagrozimy atomem, oni nas PRZETNĄ NA PÓŁ, ZIEMIA SIĘ ZWINIE"

534
Podziel się

"Jesteśmy najniższym poziomem rozwoju intelektualnego. Mówią, że już pięć czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza". Jesteście zaniepokojeni?

Lech Wałęsa straszy kosmitami: "Wyższa cywilizacja przyjeżdża UF-ami. Jak zagrozimy atomem, oni nas PRZETNĄ NA PÓŁ, ZIEMIA SIĘ ZWINIE"
bCyAKkTF

Lech Wałęsa od zawsze uwielbiał komentować rzeczywistość, a jego barwny język i nieprzemyślane wypowiedzi z biegiem lat przybrały na sile. Ostatnią z niepokojących pasji 75-letniego byłego prezydenta jest doszukiwanie się wrogów, którzy, jego zdaniem, czają się niemal wszędzie. Wałęsa wszędzie widzi teorie spiskowe, których bohaterami są - poza jego politycznymi wrogami - osoby homoseksualne oraz Madonna.

bCyAKkTH

Niestety, Lechowi Wałęsie z dnia na dzień żyje się coraz gorzej, bo świat pędzi naprzód, a niebezpieczeństwa czyhają na każdym kroku. Zwłaszcza na niebie, skąd, jak przekonywał na ostatnim spotkaniu w Krośnie, przylecą do nas kosmici, by "rozpuścić nam krew":

Mówią, że już pięć czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza i dochodziła do tego samego błędu co my teraz - nie potrafili się porozumieć - wieszczył Wałęsa na spotkaniu w Krośnie. I ktoś podobny do Putina przycisnął im atom i spalił nas wszystkich. Albo jeszcze inaczej. Dokładali telefonów, dokładali telefonów i tak daleko zniszczyli przepływ, że rozpuścili nam krew i wszyscy jednocześnie zginęliśmy.

bCyAKkTN

Zdaniem Wałęsy może być jeszcze gorzej. Były prezydent uważa, że nasza cywilizacja jest najgłupsza we wszechświecie, a pozostałe tylko patrzą, kiedy "wszystkich nas przeciąć na pół". Moment krytyczny ma przyjść podobno już niebawem, bo ludzkość zachowuje się za odważnie: na świecie nie panuje pokój, a Władimir Putin i bomba atomowa tylko kuszą kosmitów, by z nami skończyć:

Na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżsi. I wyższa cywilizacja przyjeżdża tymi UF-ami i innymi i przygląda się: co oni tu wyprawiają - opowiadał przejęty. Jak zagrozimy destabilizacją, Putinem, atomem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat. Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować do tego samego momentu, w którym dzisiaj jesteśmy.

Wałęsa zaznaczył, że dotychczasowe dzieje ludzkości świadczą o tym, że już wcześniej ktoś przyleciał UF-ami i zwinął Ziemię. Istnieją bowiem takie obiekty, które wciąż są dla nas tajemnicą, a należą do nich chociażby piramidy:

To też musimy brać pod uwagę. Ludzie różne rzeczy znajdują, wykopują, w kamieniu... piramidy choćby. No nie wiemy, skąd to się wzięło. W związku z tym musimy założyć wszystko.

bCyAKkTO

Czujecie się zaniepokojeni?

bCyAKkTP
bCyAKkUi
KOMENTARZE
(534)
true
rok temu
Aaa… mądrego to i przyjemnie posłuchać ;)
gość
rok temu
czy poinformował już NASA?!?!
gość
rok temu
nasz Lechu wyprzedził NASA w badaniach
bCyAKkUj
gość
rok temu
widzę że Bolek nie raz nie dwa był w strefie 51 ;)
Gość
rok temu
Niby się śmiejemy, ale wierzę w istnienie innych cywilizacji, nawet nie mamy pojęcia ile jest galaktyk we wszechświecie
Najnowsze komentarze (534)
Nick
6 miesięcy temu
nawet gdyby to była prawda, czy coś by to zmieniło w naszym postępowaniu? Raczej nie. Moim zdaniem najważniejsze jest przezwyciężenie egoizmu i załatwienie sprawy przeludnienia na świecie edukacją i perswazją. Wiem, że się nie uda ...
sb boloek
rok temu
lech ty jk****a
ada
rok temu
Proponuje wyklady w Tworkach.......wielu oddanych sluchaczy
Idiota do kwa...
rok temu
Skoro taki g**b i d***l był Prezydentem, to ja też startuję w następnych wyborach .
Gość
rok temu
Smutny chory starszy pan.
gość
rok temu
On jest chory psychicznie. Żal patrzeć jak jego stan się pogarsza...
gość
rok temu
Lechu jesteś the best!!!! W tym smutnym jak p*zda mieście!!
gość
rok temu
Powinien z Kopaczową baśnie pisać :-D
bCyAKkUb
gość
rok temu
Każdy co ma mózg to wie.Już byliśmy tu i wyemigrowalismy na inne planety
gość
rok temu
wstyd, takiego mieliśmy prezydenta! obrońca demokracji, a teraz postrach "ufów" :-)
gość
rok temu
Panie Wałęsa, mędrzec z Pana nie byle jaki. Ho, Ho, Ho? Skąd ta wiedze. Spotkał Pan Ufoludka!
gość
rok temu
bolek to ufoludek
gość
rok temu
POrtale go lansują i tym samym ośmieszają
xxx
rok temu
To co ludzie myślą cenzurą nie zmienicie.
...
Następna strona
bCyAKkUD