Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Big Brother": Uczestnicy twierdzą, że są głodzeni! "Halo, produkcja? Halo, słyszy nas ktoś?"

167
Podziel się

Domownicy skarżą się na zbyt małe racje żywnościowe. Jeden z nich prawie zemdlał.

"Big Brother": Uczestnicy twierdzą, że są głodzeni! "Halo, produkcja? Halo, słyszy nas ktoś?"
bCGirvYl

_**Big Brother**_ to pierwszy w historii telewizji reality show, który powstał w 1997 roku w Holandii. Szybko okazało się, że na ludzkiej tendencji do podglądania innych można nieźle zarobić. Na fali popularności programu zaczęły powstawać inne tego typu formaty, które kreują nowych celebrytów.

Aktualnie TVN emituje w Polsce szóstą edycję Big Brothera, która powróciła na antenę stacji po 18 latach. Choć program miał być wielkim sukcesem, nie brak głosów, że jest zwyczajnie nudny i brak w nim ciekawych osobowości. Sami uczestnicy chyba także czują, że bieżąca edycja jest niewypałem - jeden z nich już zdążył odejść na własne życzenie, a kolejni rozważają opuszczenie programu.

bCGirvYn

Producenci liczą chyba na to, że z czasem zaczną powstawać konflikty, które przyciągną widzów przed telewizory. Rzeczywiście atmosfera w domu jest coraz bardziej napięta. Ostatnio powodem nieporozumień stał się dostęp do jedzenia. Uczestnicy tylko raz w tygodniu mogą zrobić zakupy, przez co mają ograniczone racje żywnościowe.

Mężczyźni uznali, że zapasy znikają w zbyt szybkim tempie, bo... kobiety nie znają umiaru. Zarzucili jednej z uczestniczek, że "nieustannie podjada", a inną oskarżyli o zjedzenie aż (!) dwóch kiełbas. Zwołali nawet specjalną naradę, na której próbowali ustalić, ile wolno każdemu zjeść.

bCGirvYt

Wygląda jednak na to, że to też nie pomogło, bo w domu Wielkiego Brata zapanował głód, a jeden z uczestników prawie zemdlał. Mowa o Igorze - bokserze, który w nocy z wtorku na środę bardzo źle się poczuł. Pozostali zaczęli wzywać pomocy.

"Halo, produkcja? Halo, słyszy nas ktoś? To nie jest normalne, zróbcie zbliżenie na Igora, zbladł nam strasznie i ma zimne poty", "Ja pierdzielę, jaki on się blady zrobił!", "Jesteś biały!" - mówili przerażeni.

Że nikt tego nie monitoruje tutaj. Mówię do mikrofonu, a kamery są na mnie. Nikt tego nie słucha chyba - skarżył się Maciej Borowicz.

Niestety Wielki Brat nie zareagował. Sytuację na szczęście udało się opanować, bo pozostali domownicy podzielili się z Igorem resztkami swojego jedzenia.

bCGirvYu

Myślicie, że fundowanie uczestnikom tak ekstremalnych warunków to sposób na podniesienie oglądalności show?

bCGirvYv
bCGirvYO
KOMENTARZE
(167)
Gość
rok temu
Chcą podnieść oglądalność kanibalizmem??
Gość
rok temu
I znowu przeprosiny. Uwielbiam je czytać, ekscytują mnie jak same artykuły
Gość
rok temu
Tej dobry manewr głód wyzwala agresje
bCGirvYP
Gość
rok temu
Nie kumam totalnie tego po ch... nas ciagle bombardujecie newsami, dotyczacymi tej chaly! I tak nie zaczniemy tego ogladac!!!
Gość
rok temu
Jak dobitniej mamy was zapewnic, ze nie interesuje nas ten godny pozalowania program? Przeciez nawet sam wielki brat tego nie chcial ogladac i musieli po corke kryski dzwonic
Najnowsze komentarze (167)
gość
rok temu
Igor jest super.
Vrgdrt
rok temu
Pokolenie 21w...komórkowe fbujskie bierne oglądanie świata, jak kiedyś kobitki siedzące w oknie cały dzień...
gość
rok temu
Trochę przygłodzą i zacznie się dziać.
Gość
rok temu
Odgrzewane kotlety nigdy nie smakuja dobrze
Gość
rok temu
To jest gniot nad gnioty. Problemy z d.. y itd, itp
Gaga
rok temu
Mazda minuta ogladania tego toward jest stracona.
gość
rok temu
Nie oglądam Inków znam nikogo kto ogląda
Gość
rok temu
hehe i ta wielka siostra corka czubownej hehe dobre to po co jest wielkim bykiem mowione BIG BROTHER skoro nawet facet w pokoju zwierzeń nie mówi....TVN porażka
bCGirvYH
gość
rok temu
Dadzą im fuchę w Pamiętnikach z sanatorium.
Kobra
rok temu
To niech piją Oshee mają tego pod dostatkiem od Sponsora hehe wielki Brat nie zareagował, bo akurat był w domu po robocie. Córa Czubównej czyli Wielki Brat dyżury na żywo ma tylko w weekendy ;)
gość
rok temu
dajcie im wodki wkoncu, bedzie show a nie takie cieple kluchy
gość
rok temu
nie ma smsów od widzów nie ma hajsu na jedzenie
gość
rok temu
Widzę, że mało jest postów pod artykułem o BB więc zapytam, czy kupić VW Pasata rok 2009 2,0 l TDI czy Renault Laguna rok 2011 benzyna 2,0l?
gość
rok temu
Wyreżyserowane do bólu
...
Następna strona
bCGirvZj