Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meghan Markle nie powiadomi Harry'ego jako pierwszego o narodzinach ich dziecka? Wszystkiemu winny... protokół

122
Podziel się

Według królewskich zasad książę Harry nie będzie pierwszą osobą, która dowie się o narodzinach swojego dziecka... Zaskoczeni?

Meghan Markle nie powiadomi Harry'ego jako pierwszego o narodzinach ich dziecka? Wszystkiemu winny... protokół
bDSbHTaZ

Meghan Markle, pomimo usilnych chęci naprawienia swojego nieco kontrowersyjnego wizerunku, wciąż pozostaje pod stałą obserwacją brytyjskich tabloidów, które dzień w dzień informują o jej poczynaniach. Od kiedy aktorka dołączyła do królewskiego rodu, dużo mówi się o każdym jej przewinieniu, poczynając od nagminnego łamania protokołu i kończąc na ostrej kłótni z Kate Middleton, w wyniku której na jednym z przyjęć panie udawały, że się nie widzą. W ostatnim czasie dużo więcej mówi się jednak o jej ciąży, chociaż i tu nie obyło się bez kontrowersji. Spore zainteresowanie wzbudziło jej baby shower za pół miliona dolarów, *które było szeroko krytykowane w brytyjskich mediach *.

Ciąża Meghan Markle wzbudziła ogromną sensację w brytyjskich mediach, a to najwyraźniej dopiero początek licznych doniesień na ten temat. Tamtejsze media już wietrzą kolejny potencjalny problem, w dodatku w nawiązaniu do protokołu, którego księżna podobno tak bardzo nie lubi. Mimo typowo amerykańskich przyzwyczajeń księżna Meghan będzie się bowiem musiała dostosować do zasad, które panują w rodzinie królewskiej także w kwestii porodu. Choć naturalnym wydaje się, że to mąż dowiaduje się pierwszy o narodzinach dziecka i trwa przy żonie zaraz po porodzie, protokół nakazuje jednak nieco inaczej.

bDSbHTbb

Wygląda na to, że po narodzinach dziecka Meghan i Harry'ego to nie mąż będzie pierwszą osobą, która dowie się o rozwiązaniu. Ten zaszczyt, zgodnie z protokołem, od lat przypada monarchini, czyli królowej Elżbiecie II. Jak donosi magazyn Hello, tak będzie i tym razem: _**Królowa będzie pierwszą osobą, która dowie się, że dziecko zdrowo i bezpiecznie przyszło na świat**_. Elżbieta II jako pierwsza odbierze telefon ze specjalnej, tajnej linii, by zostać powiadomioną, zanim informacja trafi do kogokolwiek innego.

Czy poród Meghan Markle faktycznie odbędzie się więc zgodnie z protokołem? W tym momencie ciężko jeszcze wyrokować, bowiem faktem jest, że książę William towarzyszył w przeszłości swojej żonie, Kate Middleton, podczas narodzin w szpitalu. Tym samym to książę poinformował królową Elżbietę II o rozwiązaniu, a nie odwrotnie. Przypomnijmy, że kolejne royal baby ma pojawić się w rodzinie już w kwietniu.

bDSbHTbh
bDSbHTbC
KOMENTARZE
(122)
gość
2 lata temu
William towarzyszył Kate przy porodzie - nie Harry...
Gość
2 lata temu
Książę Harry był przy porodzie Kate? A to dobre...
Gość
2 lata temu
Chyba William towarzyszył Kate a nie Harry...
bDSbHTbD
Gość
2 lata temu
Najpierw do mnie zadzwoni.
gość
2 lata temu
pudelku, jesteś nudny. wczoraj ten artykuł był zamieszczony na stronie wp.pl
Najnowsze komentarze (122)
Gość
2 lata temu
Na pewno dałabym znać o dzidziusiu starej a nie ukochanemu! Takiego wała
Gość
2 lata temu
No no
Gość
2 lata temu
Przecież on pewnie będzie przy porodzie ... protokół protokołem, ‚Elka się pierwsza dowie’ ehh
gość
2 lata temu
jesli bedzie przy porodzie a napewno bedzie, to nikt go nie bedzie musial o niczym powiadamiac - dziecko zobaczy jako pierwszy ....co za bzdury wypisuja
gość
2 lata temu
pewnie ojciec dziecka dowie sie pierwszy
gość
2 lata temu
Chorzy ludzie, ale to wszystko to tylko zasada tego typu czy powie się dzień dobry nielubianemu koledze czy nie. Zasady konstytucyjne ważniejsze.
Gość
2 lata temu
I tak królewna zrobi po swojemu.
Gość
2 lata temu
kkkrólowa krzyknie o no!!!!!!
bDSbHTbv
Gość
2 lata temu
Czyli jak będzie przy porodzie to mu zawiążą oczy żeby nie widział 😂😂😂
Gość
2 lata temu
A ty naucz sie myśleć. Chyba logiczne, ze tekst był poprawiony po wielu zwróconych uwagach
MK
2 lata temu
a kogo ta pseudo ksiezniczka obchodzi...
Gość
2 lata temu
Krolowa musialaby odbierac ten porod, jesli mialaby wiedziec pierwsza. Akuszer ja przebije... nie pierwszy raz zreszta :-)
By gruba
2 lata temu
Kolejny art. by “gruba “ to ona ma hopla w Pudlu na punkcie royalsow........ gruba zjedz snikersa
Gość
2 lata temu
Jeden wielki film kogo to obchodzi😩
...
Następna strona
bDSbHTbX