Trwa ładowanie...
Przejdź na

Małgorzata Ohme też się pogniewała na Chajzera? "Filip ciągle chce się wygłupiać"

97
Podziel się

Początkowo połączenie ich w parę na potrzeby wieczornych relacji wydawało się dobrym pomysłem. Niestety, Filip nabrał zwyczaju zakrzykiwania Małgorzaty. "Na prośbę widzów produkcja postanowiła ich rozdzielić".

Małgorzata Ohme też się pogniewała na Chajzera? "Filip ciągle chce się wygłupiać"
bDmFgKPp

Przywrócony po latach Big Brother miał być przebojem wiosennej ramówki. Kandydaci na prowadzących sami garnęli się do programu. Ostatecznie wybrano Agnieszkę Woźniak-Starak, która nieco egzaltowanie wspominała w wywiadach, że o prowadzeniu tego programu marzyła od czasu studiów, Bartka Jędrzejaka, znanego dotąd jako prezentera pogody w śniadaniówce oraz Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme.

Początkowo zamiast Chajzera miała wystąpił Urszula Chincz, ale podobno przedobrzyła z roszczeniami finansowymi. Szybko i bez żalu zastąpiono ją Filipem, o co ponoć Ula ma do niego osobisty żal.

bDmFgKPr

Jak się okazuje, nie tylko ona. Z Filipowi nie po drodze jest też Małgorzacie Ohme.

Swoją drogą, to, że media rozpisują się na temat interakcji między prowadzącymi, nie poświęcając uwagi uczestnikom show, kiepsko świadczy o nowej edycji. Nikt chyba nie spodziewał się, że wypadnie aż tak tragicznie, żeby trzeba było ratować się podsycaniem plotek o konfliktach wśród prowadzących…

Jak donosi Fakt, po kilku nocnych relacjach prowadzonych wspólnie przez Filipa i Małgorzatę, stało się jasne, że nie pasują do siebie. Chajzer, pragnąc skupić całą uwagę na sobie, wygłupiał się i zakrzykiwał Ohme, co sprawiało, że wszystko, co mówili stawało się trudne do zrozumienia.
Podobno o zmianę formuły relacji poprosili sami widzowie. To dość optymistyczne założenie, bo sugeruje, że ktoś to jednak ogląda. Znacie takie osoby?

bDmFgKPx

Na prośbę widzów produkcja postanowiła ich rozdzielić - potwierdza informator Faktu. Małgosia przeczytała wiele ciepłych słów od widzów, którzy piszą, że gdy prowadzi sama, program zyskuje na jakości. Oni mają różne osobowości. Gosia jest ciepłą i spokojną dziennikarką, a Filip ciągle chce się wygłupiać. To jej przeszkadzało, bo musiała walczyć o dojście do głosu, zamiast skupić się na rozmowie o mieszkańcach.

bDmFgKPy
bDmFgKPS
KOMENTARZE
(97)
Gość
2 lata temu
bardzo nie smieszny gosc ciagle nadaje zeby tylko wzbudzac sensacje
gość
2 lata temu
Chajzer powinien się znaleźć w zestawieniu żenady roku 1. Historia Kaza i Isabel 2. Żyła i showbiz 3. Wiśniewski i jego rozwód 4. Chajzer i bb
A:
2 lata temu
TVP reaktywuje stare programy, to tefałen też musi coś robić. Tylko że tefałen ma trochę młodszą publiczność i niestety, mniej sentymentalną. Może jakby w tym big braderze spotkali się starzy, lubiani uczestnicy, byłoby lepiej. A tak dali jakiegoś geja, co ponoć płacze i jakichś innych... bez sensu.
bDmFgKPT
Gość
2 lata temu
Ten Filip to się tylko ośmiesza
gość
2 lata temu
faktycznie filipek jest irytujący
Najnowsze komentarze (97)
tol
12 miesięcy temu
Kamil jest f ałszywy i manipuluje .Niech wygra Wiktor lub Martyna BB2
gość
2 lata temu
Przynajmniej Chajzer jest wesoły. To Ona wybrała tych bezbarwnych sztucznych ludzi do programu. Tylko Bartek jest tam naturalny i da się Go słuchać i oglądać.
gość
2 lata temu
Ohme jest bardzo nudna, Filip lepiej nadaje się do tego programu
Gość
2 lata temu
To prawda nie dal jej dosc do slowa nie na Tym polega dziwnnikarstwo
Gość
2 lata temu
Filip ma gebe bardziej sciorana niż Zygmunt i 100. Razy glupszy
gość
2 lata temu
Najstarszy trzynastolatek w Polsce.
Nowojorczyk
2 lata temu
Ohme to piekna inteligentna , dojrzala kobieta.Uwielbiam ja.
Gość
2 lata temu
Chajzera to trzeba oddzielić od ludzi wogole.
bDmFgKPL
goska
2 lata temu
chajzer nie nadaje sie do tego programu te programy nocne big bradera to zenada on sie osmiesza jak p małgosia sama prowadziła program to było super
gość
2 lata temu
A ja widziałam komentarze negatywnie nastawione do niej.
Gość
2 lata temu
Pani Ohme bardzo nie profesjonalna, faworyzuj***ardzo Łukasza i jest negatywna do Maćka, Igora i Radka.
Gość
2 lata temu
jak się obraziła to niech grzecznie mówiąc spada,Filip sobie rade bez CB da sztuczna lala
gość
2 lata temu
przeciez to program rozrywkowy i on akurat tam pasuje
gość
2 lata temu
najpierw wszyscy ze fajny gośc, a teraz psy na nim wieszają. Polska mentalnośc mnie zadziwia
...
Następna strona
bDmFgKQn