Niedziela 31.03.2019 09:00

Seksowna Rosie Huntington-Whiteley tarza się po plaży w kampanii strojów kąpielowych

Rosie Huntington-Whiteley modapudelek

Seksowna Rosie Huntington-Whiteley tarza się po plaży w kampanii strojów kąpielowych

Rosie Huntington-Whiteley zaliczyła swój debiut na światowych wybiegach wyjątkowo wcześnie, bo w wieku zaledwie 15 lat. Dzięki posągowej figurze i charakterystycznym, obfitym wargom (których podobno nigdy nie powiększała) Brytyjce udało się podbić świat mody i zaliczyć szeregi aniołków Victoria's Secret. Po latach występowania w kampaniach najbardziej liczących się marek i pozowania do zdjęć uznanym fotografom, ambitna Rosie postanowiła się przebranżowić i wzorem sławnego męża, Jasona Stathama, podbić Hollywood. Niestety, umiejętności aktorskie Huntington okazały się mierne, dlatego 32-lata wróciła do tego, co robi najlepiej, czyli prezentowania drogich ubrań na swoim smukłym, wyćwiczonym ciele.

Wystylizowana Rosie Huntington-Whiteley wałęsa się po pustkowiu

Rosie Huntington-Whiteley w "dojrzałej" sesji na plaży

Niewątpliwa uroda i perfekcyjna sylwetka wciąż zapewniają Whiteley zlecenia, które modelka przyjmuje sporadycznie, skupiając się głównie na wychowywaniu 1,5 rocznego synka Jacka Oscara. W najnowszej kampanii reklamującej kostiumy kąpielowe Marks & Spencer Rosie miała okazję pochwalić się idealną figurą, tarzając się po plaży w kolorowych projektach brytyjskiej marki. Rosie świetnie odnalazła się w roli "seksownej plażowiczki" - niedoszła aktorka jak zwykle zmysłowo wydymała pełne usta, intensywnie wpatrując się w obiektyw aparatu.

Piękna?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (50)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-50 z 50
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Gość 31.03.2019 18:17
Gość: Brzydka i ten nochal boksera xd
Gdzie Ty widzisz nochal boksera..
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 31.03.2019 18:22
Ładne stroje kobiece i nie wulgarne
Odpowiedz
7 1
zgłoś
Gość 31.03.2019 18:23
Nietrudno sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego autorki komentarzy negatywnych, przesączonych jadem, nie przebierają w słowach. Sprawa jest jasna - zawiść ogarnia wiele kobiet, kiedy ktoś jest wybitnie urodziwy. Zastanawia mnie zawsze jedno i to samo: Dlaczego? Dlaczego niektóre osoby mają w sobie chęć niszczenia, chociażby słownego, kogoś, kto - według nich - jest w czymś lepszy, obdarzony większym talentem czy po prostu sławą? Smutno się robi podczas czytania wypowiedzi.
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 31.03.2019 18:33
Gość: Nietrudno sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego autorki komentarzy negatywnych, przesączonych jadem, nie przebierają w słowach. Sprawa jest jasna - zawiść ogarnia wiele kobiet, kiedy ktoś jest wybitnie urodziwy. Zastanawia mnie zawsze jedno i to samo: Dlaczego? Dlaczego niektóre osoby mają w sobie chęć niszczenia, chociażby słownego, kogoś, kto - według nich - jest w czymś lepszy, obdarzony większym talentem czy po prostu sławą? Smutno się robi podczas czytania wypowiedzi.
Mysle ze to dobry wstep do eseju o naturalnym pieknie i ludzkiej nieuzasadnionej zawisci...
Odpowiedz
0 5
zgłoś
Gość 31.03.2019 19:18
Jest brzydka,trochę facet
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 31-50 z 50