Sobota 30.03.2019 14:30

Ciężarna Janachowska chwali się brzuszkiem na Instagramie: "Z przodu niby nic, ale z boku…"

Izabela Janachowska

Ciężarna Janachowska chwali się brzuszkiem na Instagramie: "Z przodu niby nic, ale z boku&"Nie od dziś wiadomo, że organizacja wesel to przede wszystkim ogromny biznes. Wiele młodych par zapożycza się, aby tylko w ten wyjątkowy dzień móc ugościć swoją rodzinę na wyjątkowym przyjęciu, a przyszłe żony miesiącami wybierają idealną suknię ślubną i dodatki. Nic więc dziwnego, że wokół tej tematyki powstało już wiele programów telewizyjnych.

Materiału jest tyle, że można by nim ze spokojem obdzielić nim co najmniej kilka celebrytek, gdyby nie działalność Izabeli Janachowskiej. Tancerka już od kilku lat ma praktycznie monopol na wszelkie ślubne show. Widzki ją uwielbiają i w sumie nic w tym dziwnego. Izabela jest piękna, majętna, a do tego wyjątkowo dziewczęca.Teraz przyszła jednak pora, aby Janachowska odłożyła na bok rozterki przyszłych małżeństw i skupiła się wreszcie na sobie. Spodziewa się bowiem swojego pierwszego dziecka! Narodziny coraz bliżej, ale Iza nadal utrzymuje płeć dziecka w tajemnicy. Co prawda jej fryzjerka zasugerowała na początku miesiąca, że gwiazda najpewniej urodzi dziewczynkę, ale Iza nie zareagowała w żaden sposób na krążące spekulacje.

Zobacz: Fryzjerka zdradza płeć dziecka Janachowskiej? (FOTO)

Prowadząca jest bardzo aktywna na Instagramie. Ostatnio zamieściła tam dwie fotografie, na których dumnie prezentuje ciążowe krągłości podczas wizyty w salonie piękności.

Z przodu niby nic, ale z boku… - czytamy pod fotografią.

Gwiazda zdradziła też, nad jakimi imionami chciała by obdarzyć swego pierworodnego.

Dla dziewczynki: Izabela, Karmen, Waleria, Elżbieta, Aurelia. Dla chłopca: Filip, Olivier, Aleksander, jakieś takie. Podjęcie ostatecznej decyzji może być trochę trudne. Nie bardzo gustuję w imionach starodawnych - wyjawiła w trakcie panelu dyskusyjnego na YouTube.

Na które imię ostatecznie się zdecyduje?
fot. Instagram
fot. Instagram

 

fot. Instagram

fot. Instagramfot. Instagramfot. ONS
fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (175)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 175
Odpowiedz
266 54
zgłoś
gość 30.03.2019 14:31
fajnie razem wygladaja,powodzenia
Odpowiedz
36 19
zgłoś
Gość 30.03.2019 14:31
Super brzuszek! Tez mam taki i za 2 mc rodzę :o
Odpowiedz
381 35
zgłoś
Gość 30.03.2019 14:32
Super!!!! Gratulacje!!! Bezproblemowej ciazy i połogu zycze!
Odpowiedz
42 19
zgłoś
KACZMAREK 30.03.2019 14:32
jasna duupa znowu brzuszek i pępuszek
Odpowiedz
361 56
zgłoś
Gość 30.03.2019 14:32
Wydaje się się być sympatyczną i wartościową osobą, wygląda pięknie! Wszystkiego dobrego dla nich w tym szczególnym czasie:)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 175