Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michał Wiśniewski komentuje plotki o romansie z 20-letnią wokalistką Ich Troje: "No i to by się teraz zgadzało"

111
Podziel się:

Upadły wokalista i już niedługo czterokrotny rozwodnik zareagował na krążące w sieci spekulacje.

Michał Wiśniewski komentuje plotki o romansie z 20-letnią wokalistką Ich Troje: "No i to by się teraz zgadzało"

Można go kochać, można go nienawidzić, ale nie sposób zaprzeczyć, że Michał Wiśniewski był niegdyś prawdziwym rewolucjonistą, gdy mowa o polskim show biznesie. Czerwonowłosy wokalista wpuścił do swojego domu kamery w czasach, kiedy nikomu jeszcze nie śniło się, że zdjęcia będzie można kiedyś robić telefonem komórkowym. Trafnie nazwane Jestem jaki jestem, reality show pokazało gwiazdora z kompletnie nieznanej wcześniej strony, otwarcie prezentując jego wzloty i upadki, wybuchy agresji i… ślub na lodowcu.

O tym, jak bardzo poważnie Michał wyznaje zasadę "keine grenzen" jego fani przypomnieli sobie przed trzema tygodniami, kiedy muzyk porzucił swoją (czwartą już) żonę, Dominikę Tajner-Wiśniewską. Michał wybrał na to szczególnie kiepski moment, bo jego menedżerka i "mówczyni motywacyjna" akurat przeżywała bolesną porażkę w Tańcu z Gwiazdami. Roztrzęsiona córka Apoloniusza Tajnera wyznała, że nie miała pojęcia o planach małżonka, jednak wraz ze znajomymi podejrzewa, że musiał ją dla niej szykować od ponad trzech miesięcy, jeżeli zdążył już przedłożyć wniosek rozwodowy.
Do poprzednich trzech rozwodów Wiśniewskiego dochodziło zazwyczaj przez pojawienie się nowej kobiety w życiu muzyka. Dlatego też fani i tym razem prędko ruszyli na poszukiwania, aby dowiedzieć się, kto może paść kolejną ofiarą showmana.

Podejrzenia natychmiast padły na Agatę Buczkowską, obecną wokalistkę zespołu Ich Troje. 20-latka szybko jednak zdementowała plotki, wydając oświadczenie za pośrednictwem Instagrama.

W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską, informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim – podzieliła się na swoim profilu społecznościowym.

Teraz, gdy podejrzenia internautów przekierowały się na niejaką Agnes, znaną w sieci patostreamerkę, Michał nareszcie zareagował na plotki dotyczące rzekomego romansu ze swoją młodziutką współpracowniczką.

Wokalista zamieścił na swoim Instagramie fotografię Agaty Buczkowskiej i jego syna Xaviera. Zdjęcie opatrzone zostało podpisem: "No i teraz by się zgadzało... by się..". Czy w ten sposób Michał chciałby zasugerować, że jeżeli ktoś z jego rodziny byłby uwikłany z piosenkarką, to byłby to jego syn?

Nadal czekamy na oficjalne oświadczenie Michała w sprawie. Sugerujemy, żeby się z nim pospieszył, biorąc pod uwagę jak prędko spada obecnie jego popularność.

KOMENTARZE
(111)
Gość
3 lata temu
Facet porażka, na starość i tak zostanie sam
Gość
3 lata temu
Powiedz, powiedz czemu? 😁
Gość
3 lata temu
Przynajmniej ma w sobie tyle przyzwoitości, że nie zdradza swoich żon, tylko jak pojawia się ktoś nowy to się rozwodzie i zaczyna życie od nowa
eliza
3 lata temu
Bankrut małżeński finansowy i estradowy
gość
3 lata temu
Nie dla psa kiełbasa ! że on by chciał to wiadomo ale ona się go brzydzi
Najnowsze komentarze (111)
Gość
3 lata temu
Nie obchodzi mnie to za bardzo co piszą mówią o tym
Gość
3 lata temu
20 lat A wzrok jak wyrafinowana l*******a
Gość
3 lata temu
Polski czerwony kogut straci jaja jak te wszystkie jego kobiety baby żony i front piosenkarki wezmą się do kupy
Gość
3 lata temu
Ta która weżmie tego Farfocla to dopiero bezmózgowie😱😱😱
Gość
3 lata temu
Być jak Wiśniewski
Gość
3 lata temu
Ciekawe co z tatuażem zrobi???😂😂😂😂
Gość
3 lata temu
Jeśli ona by na niego poleciała to jest dla mnie dnem
Gość
3 lata temu
Dno dna i tyle w temacie
:((
3 lata temu
dep
gość
3 lata temu
A ja go lubię!!!!!!!!!!!
POLA
3 lata temu
Dominika atrakcyjna i myslaca. Strzelił sobie w kolano.
Gość
3 lata temu
Krzywe ma te seki założone 😂😂😂😂
gość
3 lata temu
trzeba być nim i nikim , miliony przewalają biedni i nałogowcy
gość
3 lata temu
Grać. Wiśniewski przyznał już wielokrotnie, że jest nałogowym hazardzistą :(
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie