Niedziela 31.03.2019 15:45

"Gwiazdy" drugiej kategorii na gali "Osobowości i Sukcesy 2019": opalona Lejdi Patrycja, zmęczony Drozda, posągowa Bończyk

Gala Osobowości i Sukcesy Izabela Trojanowska Anna Korcz Katarzyna Bonda Izabella Krzan Ewa Pacuła Karolina Pisarek Patrycja Wieja Alicja Węgorzewska Olga Bończyk

W sobotni wieczór w Pałacu w Łochowie już po raz 8. odbyła się organizowana przez Mariusza Pujszo gala Osobowości i Sukcesy. Organizatorzy reklamują imprezę jako "niepowtarzalne wydarzenie", a samo wyróżnienie przyznawane jest ponoć "wybitnym przedstawicielom ze świata show biznesu, sportu, kultury czy nauki".

Najwyraźniej jednak zeszłoroczna, zorganizowana z rozmachem gala, mocno nadwyrężyła możliwości i budżet twórców przedsięwzięcia, bo lista tegorocznych gości jest zdecydowanie mniej imponująca.

PRZYPOMNIJMY: "Osobowości i Sukcesy 2018 Roku": Cleo, Kaczorowska, Herbuś i Wieniawa... (ZDJĘCIA)

Na gali Osobowości i Sukcesy 2019 pojawili się tym razem m.in. Anna Korcz, Olga Bończyk, Tadeusz Drozda, "Lejdi" Patrycja Wieja i Piotr Rubik. Wśród wyróżnionych "osobowości" znaleźli się za to chociażby... Karol Strasburger czy Karolina Pisarek.

Macie jakieś pomysły, za co ich wyróżniono?

« Poprzednie 1/15

Gwiazdy i celebryci na gali "Osobowości i Sukcesy 2019"

2Gwiazdy i celebryci na gali "Osobowości i Sukcesy 2019"

Fot. ONS