Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda rozlicza się z show biznesem za doznane krzywdy: "Byłam ofiarą publicznej, słownej i seksistowskiej przemocy"

193
Podziel się

"Jestem przerażona, kiedy wspominam początki kariery, miałam wtedy 20 lat ". - wyznaje w wywiadzie dla tygodnika "Wprost". "Nikt nigdy nie stanął w mojej obronie".

Doda rozlicza się z show biznesem za doznane krzywdy: "Byłam ofiarą publicznej, słownej i seksistowskiej przemocy"
bDnHwJmJ

Kariera Dody obfitowała w trudne i burzliwe relacje. Piosenkarka długo zdawała się wierzyć, że spory najlepiej rozwiązywać przy użyciu przemocy. W 2007 roku doszło do eskalacji konfliktu między nią a raperami Grupy Operacyjnej w windzie. W 2011 roku poróżniła się z Moniką Jarosińską w warszawskim klubie. Z byłym menedżerem Jakubem Majochem pokłóciła się tak energicznie, że w ruch poszła torebka. Mimo że kamery ulicznego monitoringu zarejestrowały całe zajście, sprawę umorzono.

Cztery lata temu Dorota została pozwana przez Agnieszkę, wówczas jeszcze Szulim, za pobicie w chorzowskiej toalecie, a jednocześnie przeciwko niej toczyła się sprawa sądowa o kłótnię z policjantami.

bDnHwJmL

W międzyczasie Doda nabrała zwyczaju mało eleganckiego rozstawania się z kolejnymi miłościami swojego życia. Zerwanie z Radosławem Majdanem uczciła wyrzucając jego ubrania na śmietnik i dzwoniąc po fotografów, by uwiecznili, jak szuka majtek w kontenerach. Rzeczy osobiste Nergala spaliła uroczyście na balkonie. Błażeja Szychowskiego na odchodne nazwała czule "dziwką, patrzącą na mikrofon jak na kutasa", zaś z Emilem Haidarem skończyło się w sądzie. Byli kochankowie procesowali się o zwrot pierścionka zaręczynowego, sukienek, torebek i butów, które Doda otrzymała podczas ich narzeczeństwa, porysowany samochód oraz kradzież szafy wraz z zawartością.

W najnowszym wywiadzie dla tygodnika Wprost piosenkarka zapewnia, że przez całą swoją karierę to ona była ofiarą. Nawet po latach potrafi dokładnie wymienić z nazwiska, co kto nieżyczliwego o niej powiedział. Nie oszczędziła nawet Stana Borysa, który po ciężkim udarze walczy o życie w szpitalu.

Jestem przerażona, gdy wspominam początki swojej kariery, miałam wtedy 20 lat. Nikt nie stanął w mojej obronie - wspomina rozżalona Doda. Nigdy nie byłam ofiarą przemocy seksualnej, ale za to byłam ofiarą publicznej, słownej seksistowskiej przemocy. Stan Borys stwierdził, że takie jak ja tańczą w USA na rurze. Tymochowicz w gazecie poinformował mnie, że za przysłowiową złotówkę powie mi, na jakie kolana usiąść, by zrobić karierę.

Robert Kozyra z uśmiechem na twarzy udzielił wywiadu, że mój wygląd to bardzo dobra agencja towarzyska w powiatowym mieście. Jacyś raperzy nagrali piosenkę, w której wyzywają mnie od blachary służącej do jednego celu. Sąd w sprawie raperów, którzy mnie obrażali, uznał, że mogą tak mówić, bo sama posługuję się takim językiem. Dziś taki wyrok wywołałby skandal. To tak jakby powiedzieć, że ofiara gwałtu jest sama sobie winna, bo założyła za krótką spódniczkę.

bDnHwJmR

Zgadzacie się, że to całkiem tak samo? Jednak najcięższej zniewagi, jak ujawnia Doda, jej rodzina doznała ze strony Agnieszki Szulim.

To najgorsze, co mnie spotkało w show biznesie. Bardzo kocham moją rodzinę i staram się ją chronić - wyjaśnia artystka. Szulim, pchana nienawiścią do mnie, choć przecież się wtedy nie znałyśmy, w swoim programie ujawniła zdradę mojego taty sprzed 20 lat. Zaprosiła do programu kobietę i jej córkę. Rozumiem, że chciały być w telewizji, ale dla mnie to była trauma. Moja mama musiała jeszcze raz zmierzyć się z upiorem sprzed lat. Przez ten stres wyhodowała sobie chorobę, to doświadczenie przepłaciła nowotworem. Miała dwie operacje i cudem uszła z życiem.

Obecnie Doda i jej mąż Emil Stępień znów mają kłopoty. Jak poinformowały media, prowadzona przez nich spółka Ent One Investments została oskarżona o oszustwo. Inwestorzy, który wyłożyli pieniądze na produkowany przez Stępnia film Pitbull. Ostatni Pies skarżą się, że do tej pory nie rozliczył się z nimi z zysków. Skończyło się pozwami cywilnymi i zawiadomieniem o podejrzeniu przestępstwa.

Doda wyjaśnia, że to także element nagonki, który tak ją zdenerwował, że omal nie powróciła do swoich ulubionych metod sprzed lat.

bDnHwJmS

Jeszcze 10 lat temu siedziałabym w Agorze, targając za włosy tego dziennikarza i krzycząc na cały hol: "Powiedz wszystkim, jaka jest twoja cena i czy warto za nią kłamać?" - przyznaje rozbrajająco. Osobiście mam podejrzenia, że dziennikarz jest inspirowany przez grupę kilku inwestorów, która pod pretekstem współpracy sabotowała działalność mojego męża i działała na jego szkodę. Faktem jest, że nie oddał pieniędzy tej grupie, o której wspomniałam, ponieważ ewidentnie działają na szkodę spółki i innych inwestorów. Zabezpieczył swoje roszczenia poprzez potrącenie ich wierzytelności.

_

bDnHwJmT

_

bDnHwJnm
KOMENTARZE
(193)
Gość
2 lata temu
No jak lubiła ssać sztuczne penisy i pokazywać gołą pupę to dlaczego ma mnie to dziwić?
Gość
2 lata temu
Kogo to obchodzi ? Mnie kojarzy się tylko z wulgarnością
gość
2 lata temu
To ona jeszcze nie w więzieniu? Ona ma czelność innym mówić co źle robią a jaka jest sama?
bDnHwJnn
gość
2 lata temu
A LIZANIE PENISKA Z PLASTIKU??? Szczyt wulgarności i tandety. A głos to mają/miały Sośnicka, Villas, Kora, Demarczyk, czy Santor.
gość
2 lata temu
Zabezpieczył swoje roszczenia poprzez potrącenie ich wierzytelności? A po Polsku to się nazywa kradzież.
Najnowsze komentarze (193)
gość
2 lata temu
wszyscy mieli rację ty gangsterska dziewojo z podstawowym wykształceniem i zachowaniami putany z pobocza...
gość
2 lata temu
paszła w*n
Gość
2 lata temu
Doda, która jest w Polsce twarzą przemocy i hejtu robi z siebie ofiarę? Koń by się uśmiał.
Gość
2 lata temu
Doda, która jest w Polsce twarzą przemocy i hejtu robi z siebie ofiarę? Koń by się uśmiał.
Gość
2 lata temu
Kat w roli ofiary, a to ciekawe 😂
Gość
2 lata temu
Kat w roli ofiary, a to ciekawe 😂
Gość
2 lata temu
Agresorka w roli ofiary? Chyba ją pogieło 😯
gość
2 lata temu
Oho...dodziara odsłuchała taśmy z zakładanych podsłuchów . Nie udało się wyłudzić miliona to do mediów poleciała ludzi szkalowac . Nie ma kasiory na przekręty męża kokainisty to szuka zarobku na gadaniu bzdur
bDnHwJnf
gość
2 lata temu
Jej ulubione metody z przed lat wcale się nie zmieniły . Ciagle bije ludzi
Gośćorzygany
2 lata temu
Dodon przestań pić alkochol i przestań się narkotyzować zobacz jaką dziare se zrobiłaś na plecach takich bzdur po trzeźwemu się nie robi hee hee wytworna h****a
gość
2 lata temu
dno dna i wstydu brakl
gość
2 lata temu
ta patologia refleksji nie ma i myślą ze zabiegi PR otworzą drzwi do biznesu. Niestety nie tylko ze zatrzasną owe drzwi ale utrwalą kłamstwa tej głupiutkiej dziewoji jak i jej zachowania (wulgarne odzywki, że jej sie bzykac w kiblu chciało, poniewieranie siostry, okradanie brata, lizanie penisa przy dzieciach) dalej wymieniac nie ma sensu.....nikt szaniujący się ręki takiej wieśniarze i patolce nie poda...
mmm
2 lata temu
byłaś i jesteś zwykłą, wulgarną prostaczką i patolą. Teraz,na starość jak pseudo kariera ulotniła się, nikt cię nie chce zatrudnić to udajesz ofiarę hejtu przez innych. A ty byłaś i jesteś najbardziej hejtującą publiczną osobą. To jest twoja karma...
Gość
2 lata temu
Niech policzy ile ofiar publicznej,slowniej i seksistowskiej przemocy ONA ma na koncie Swieta nie jest a ostatni na taka sie kreuje
...
Następna strona
bDnHwJnH