Wtorek 02.04.2019 14:30

Ciężarna Izabela Janachowska zdradza, jakie imiona dla dziecka bierze pod uwagę

Izabela Janachowska Iza Janachowska

Ciężarna Izabela Janachowska zdradza, jakie imiona dla dziecka bierze pod uwagę

Gdy na początku 2019 roku tancerka i ekspertka od ślubów Izabela Janachowska podzieliła się z fanami radosną nowiną o pierwszej ciąży, jej fani praktycznie zwariowali na tym punkcie. Razem z mężem Krzysztofem Jabłońskim już wkrótce przywita na świecie pierworodnego potomka. Choć unika odpowiedzi na pytania o płeć dziecka, ujawniła potencjalne imiona.

Izabela Janachowska często udziela wywiadów związanych z ciążą, ale stara się odpowiadać w miarę powściągliwie i jedynie na wybrane pytania. Tancerka bez ogródek przyznała natomiast, że dotychczas przytyła w czasie ciąży jedynie 6 kilogramów, co jest rzeczywiście imponujące. Janachowska podkreśla, że przez to, iż niewiele przybrała na wadze, wielu fanów oskarżało ją o to, że wcale nie jest w ciąży.

Pytana o płeć dziecka, odpowiada, że razem z mężem ją znają, ale podzielą się tą informacją dopiero po porodzie. Chce w ten sposób ukrócić medialne zainteresowanie ciążą. Jednak tajemnicę Janachowskiej wyjawiła prawdopodobnie fryzjerka celebrytki, sugerując, że urodzi dziewczynkę.

Izabela Janachowska wspomniała także o imionach, które najbardziej przypadły do gustu jej i mężowi. Według słów ekspertki od ślubów, jeśli będzie to dziewczynka, weźmie pod uwagę imiona: Izabela, Karmen, Waleria, Elżbieta, Aurelia. Natomiast, jeżeli na świat przyjdzie syn, to może zostać Filipem, Olivierem albo Aleksandrem.

Izabela Janachowska tym samym częściowo zaspokoiła ciekawość internautów, ale dopóki maleństwo się nie urodzi, temat ciąży tancerki pozostanie numerem jeden. Które imię najbardziej Wam się podoba?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (232)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-232 z 232
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 03.04.2019 07:46
Gość:
Gość: Aurelia, Elżbieta i Olivier, straszne. Karmen to obciach. Aleksander bardzo ładne imię, Waleria też ujdzie, ale nigdy nie zrozumiem czemu ludzie dają dzieciom imiona po sobie samych.
A ja nie lubię Aleksander i co?
Nie musisz.To imię jest klasyczne ,piękne, samo się zawsze obroni.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 03.04.2019 07:59
Imiona kiczowate, jak mamusia zresztą.... "Moja Walerciu wsadzę ci, moja Walerciu wsadzę ci, wsadzę c***iórko, do kapelusza...."
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.04.2019 08:06
marzę o tym aby ta kobieta już urodziła bo mam dość relacji o jej ciąży, ona jest wszędzie , brrrr
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 03.04.2019 08:14
a mi sie podoba Inka :)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 03.04.2019 08:23
A ja przytylam w ciąży 8 kg i nie widzę w tym żadnej sensacji
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-232 z 232