Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sławomir Świerzyński odpływa na antenie TVP: "Nie ma żadnej różnicy pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią!"

296
Podziel się

Lider zespołu Bayer Full pojawił się w programie publicystycznym, gdzie po raz kolejny forsował swoje kontrowersyjne teorie.

Sławomir Świerzyński odpływa na antenie TVP: "Nie ma żadnej różnicy pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią!"
bCNdeeSZ

Sławomir Świerzyński, twórca takich hitów jak Blondyneczka i Majteczki w kropeczki, do pewnego momentu kojarzył się wszystkim raczej pozytywnie. To zmieniło się jednak, gdy gwiazdor disco polo postanowił dzielić się na forum swoimi kontrowersyjnymi przemyśleniami. Obraził m.in. Ewę Farnę, zarzucając jej brak przebojów, a także Marię Czubaszek, którą nazwał morderczynią dzieci. Z kolei swojemu sławniejszemu imiennikowi, Sławomirowi Zapale, zarzucał kupowanie wyświetleń na YouTube.

Lider zespołu Bayer Full słynie też z nienawiści do gejów, czego przyczyną może być fakt, że jako 11-latek został wykorzystany seksualnie przez dwóch mężczyzn.

bCNdeeTb

Trauma odbiła się na Świerzyńskim tak mocno, że chyba zatracił zdolność logicznego myślenia. Piosenkarz twierdzi bowiem, że... nie ma różnicy pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią.

Świerzyński pojawił się w programie Telewizji Polskiej W pełnym świetle, gdzie opowiadał o swojej teorii. Muzykowi nie podoba się, że część polityków walczy o prawa mniejszości seksualnych.

bCNdeeTh

Uważam, że homoseksualizm nie powinien być w żaden sposób promowany, ponieważ żeby państwo się rozwijało i rodzina była zdrowa, powinny być pokazywane wzorce, które są naturalne dla mężczyzny i kobiety - argumentował.

Piosenkarz po raz kolejny odniósł się do incydentu z dzieciństwa.

Uważam, że wykorzystanie małego chłopca przez dorosłego mężczyznę to pedofilia. Proszę mi pokazać, gdzie jest rozróżnienie między pedofilią i homoseksualizmem. Ja stanę i będę z każdym rozmawiał na ten temat. Proszę mi pokazać różnicę. Bo nie ma. Żadnej różnicy nie ma - przekonywał.

Słowa muzyka zszokowały nawet dziennikarkę TVP, Ewę Bugałę, która zaprotestowała i próbowała wytłumaczyć Sławkowi różnicę pomiędzy tymi zjawiskami. Niestety Świerzyński jest głuchy na argumenty.

bCNdeeTi

Lider Bayer Full pochwalił się też, że zamierza startować w najbliższych wyborach parlamentarnych, oczywiście z list partii prawicowej.

Prawicowej, na pewno prawicowej, żadna Koalicja Obywatelska, nic z tych rzeczy. I nawet powiedziałem, że chyba się zgodzę. Bo drodzy państwo, nie ma tak, że muzyk nie może wypowiadać się na jakieś tematy - podkreślił.

Będziecie na niego głosować?

bCNdeeTj
bCNdeeTC
KOMENTARZE
(296)
gość
rok temu
Facet tak często wypowiada się na temat homoseksualistów, że chyba sam jest gejem, tylko walczy z tym jak może ;)
gość
rok temu
Jego oczy wyrażają tęsknotę za rozumem
Gość
rok temu
Ten to inteligencją nigdy nie błyszczał
bCNdeeTD
gość
rok temu
No więc stary chłop molestujący dziewczynki to nie homoseksualista, gwiazdorze disco-polo.
gość
rok temu
Prosty człowiek od prostej muzyki. Majteczki w kropeczki mają mocno seksistowski wydźwięk- rozumiem że to to są odpowiednie wzorce i normy?
Najnowsze komentarze (296)
Pipi
7 miesięcy temu
Cieszmy się że mamy wolny kraj I mozemy mowic I oceniac co nam sie podoba nie krytykujmy goscia musi byc podejmowany temat pedałów niech sobie zyją w swoim swiecie ale niech sie nie Afiszują z tym bo to jest nienormalne każdy to wie I nie gorszą dzieci swoim zachowaniem !!!!!!
Gość
rok temu
Myślałem że Zenek jakiś inteligentny w miarę jest. Jednak pryncypał z niego.
gość
rok temu
Tracę wiarę w ludzi i tyle
gość
rok temu
mega burak,mega żałosny
CZRNY ŻYD I ...
rok temu
może sam jest gejem skoro tak go interesuje obecna sytuacja gejów ...najlepiej wszystkich oskarżyć i zrobić z siebie gwiazdę jakiej świat jeszcze nie widział... tandeta i masakra jego tanie piosenki z tekstami z których nic nie wynika ? majteczki w kropeczki pffff w ogóle to kto liczy się z jego zdaniem ? czy on jest ekspertem w dziedzinie być gejem lub nie ? ma jakieś kontakty z takimi osobami czegoś doświadczył ? czy klepie co chce w mediach jakieś farmazony dla plebejuszy?
nie dogodzili...
rok temu
tego i tego próbowałeś nagminnie?
gość
rok temu
dziadku tez mialem 11 lat i juz w tym wieku na pewno nie dalbym sie bez przyzwolenia wykorzystac ani kobiecie ani mezczyznie. Chcialeś to mialeś proste prawda? a teraz robisz szum wokoł siebie m******o!!!
Jan
rok temu
Bardzo słusznie, dać mu wódki ...
bCNdeeTv
Gośzwć
rok temu
Bardzo dobrze powiedział. .chorzy niech się leczą a nie udają zdrowych
Bajer srul
rok temu
Typowy przykład specjalisty PiSowskiego. Koleś od tandetnej muzy wypowiada się na tematy o których nie ma pojęcia. A wszystko za publiczne pieniądze.
gość
rok temu
W pełni się zgadzam. Badania wykazują że 82% pedofilów to geje w podeszłym wieku. D..a od srania , zakaz pedałowania :-)
Piotr
rok temu
Ja mogę na Niego zagłosować.
IK
rok temu
Na naukę nigdy nie jest za póżno. Może tych książek jeszcze nie spalono. Warto jednak do nich sięgnąc. Powodzenia...
Jaroslaw
rok temu
Po prostu d***l od tego disco polo we łbie mu się pokręciło
...
Następna strona
bCNdeeTX