Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sławomir Świerzyński odpływa na antenie TVP: "Nie ma żadnej różnicy pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią!"

296
Podziel się:

Lider zespołu Bayer Full pojawił się w programie publicystycznym, gdzie po raz kolejny forsował swoje kontrowersyjne teorie.

Sławomir Świerzyński odpływa na antenie TVP: "Nie ma żadnej różnicy pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią!"
bESDwXIR

Sławomir Świerzyński, twórca takich hitów jak Blondyneczka i Majteczki w kropeczki, do pewnego momentu kojarzył się wszystkim raczej pozytywnie. To zmieniło się jednak, gdy gwiazdor disco polo postanowił dzielić się na forum swoimi kontrowersyjnymi przemyśleniami. Obraził m.in. Ewę Farnę, zarzucając jej brak przebojów, a także Marię Czubaszek, którą nazwał morderczynią dzieci. Z kolei swojemu sławniejszemu imiennikowi, Sławomirowi Zapale, zarzucał kupowanie wyświetleń na YouTube.

Lider zespołu Bayer Full słynie też z nienawiści do gejów, czego przyczyną może być fakt, że jako 11-latek został wykorzystany seksualnie przez dwóch mężczyzn.

bESDwXIT

Trauma odbiła się na Świerzyńskim tak mocno, że chyba zatracił zdolność logicznego myślenia. Piosenkarz twierdzi bowiem, że... nie ma różnicy pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią.

Świerzyński pojawił się w programie Telewizji Polskiej W pełnym świetle, gdzie opowiadał o swojej teorii. Muzykowi nie podoba się, że część polityków walczy o prawa mniejszości seksualnych.

bESDwXIZ

Uważam, że homoseksualizm nie powinien być w żaden sposób promowany, ponieważ żeby państwo się rozwijało i rodzina była zdrowa, powinny być pokazywane wzorce, które są naturalne dla mężczyzny i kobiety - argumentował.

Piosenkarz po raz kolejny odniósł się do incydentu z dzieciństwa.

Uważam, że wykorzystanie małego chłopca przez dorosłego mężczyznę to pedofilia. Proszę mi pokazać, gdzie jest rozróżnienie między pedofilią i homoseksualizmem. Ja stanę i będę z każdym rozmawiał na ten temat. Proszę mi pokazać różnicę. Bo nie ma. Żadnej różnicy nie ma - przekonywał.

Słowa muzyka zszokowały nawet dziennikarkę TVP, Ewę Bugałę, która zaprotestowała i próbowała wytłumaczyć Sławkowi różnicę pomiędzy tymi zjawiskami. Niestety Świerzyński jest głuchy na argumenty.

bESDwXJa

Lider Bayer Full pochwalił się też, że zamierza startować w najbliższych wyborach parlamentarnych, oczywiście z list partii prawicowej.

Prawicowej, na pewno prawicowej, żadna Koalicja Obywatelska, nic z tych rzeczy. I nawet powiedziałem, że chyba się zgodzę. Bo drodzy państwo, nie ma tak, że muzyk nie może wypowiadać się na jakieś tematy - podkreślił.

Będziecie na niego głosować?

bESDwXJb
bESDwXJu
KOMENTARZE
(296)
gość
3 lata temu
Facet tak często wypowiada się na temat homoseksualistów, że chyba sam jest gejem, tylko walczy z tym jak może ;)
gość
3 lata temu
Jego oczy wyrażają tęsknotę za rozumem
Gość
3 lata temu
Ten to inteligencją nigdy nie błyszczał
bESDwXJv
gość
3 lata temu
No więc stary chłop molestujący dziewczynki to nie homoseksualista, gwiazdorze disco-polo.
gość
3 lata temu
Prosty człowiek od prostej muzyki. Majteczki w kropeczki mają mocno seksistowski wydźwięk- rozumiem że to to są odpowiednie wzorce i normy?
Najnowsze komentarze (296)
Adelajda
rok temu
Jak ktoś nie widzi różnicy pomiędzy seksem z dzieckiem czy nawet nastolatkiem , a dorosła w pełni uksztaltowana,samodzielna osoba to proszę się zastanowić jeszcze raz.
Gość
3 lata temu
Myślałem że Zenek jakiś inteligentny w miarę jest. Jednak pryncypał z niego.
gość
3 lata temu
Tracę wiarę w ludzi i tyle
gość
3 lata temu
mega burak,mega żałosny
CZRNY ŻYD I ...
3 lata temu
może sam jest gejem skoro tak go interesuje obecna sytuacja gejów ...najlepiej wszystkich oskarżyć i zrobić z siebie gwiazdę jakiej świat jeszcze nie widział... tandeta i masakra jego tanie piosenki z tekstami z których nic nie wynika ? majteczki w kropeczki pffff w ogóle to kto liczy się z jego zdaniem ? czy on jest ekspertem w dziedzinie być gejem lub nie ? ma jakieś kontakty z takimi osobami czegoś doświadczył ? czy klepie co chce w mediach jakieś farmazony dla plebejuszy?
nie dogodzili...
3 lata temu
tego i tego próbowałeś nagminnie?
gość
3 lata temu
dziadku tez mialem 11 lat i juz w tym wieku na pewno nie dalbym sie bez przyzwolenia wykorzystac ani kobiecie ani mezczyznie. Chcialeś to mialeś proste prawda? a teraz robisz szum wokoł siebie m******o!!!
Jan
3 lata temu
Bardzo słusznie, dać mu wódki ...
bESDwXJn
Gośzwć
3 lata temu
Bardzo dobrze powiedział. .chorzy niech się leczą a nie udają zdrowych
Bajer srul
3 lata temu
Typowy przykład specjalisty PiSowskiego. Koleś od tandetnej muzy wypowiada się na tematy o których nie ma pojęcia. A wszystko za publiczne pieniądze.
gość
3 lata temu
W pełni się zgadzam. Badania wykazują że 82% pedofilów to geje w podeszłym wieku. D..a od srania , zakaz pedałowania :-)
Piotr
3 lata temu
Ja mogę na Niego zagłosować.
IK
3 lata temu
Na naukę nigdy nie jest za póżno. Może tych książek jeszcze nie spalono. Warto jednak do nich sięgnąc. Powodzenia...
Jaroslaw
3 lata temu
Po prostu d***l od tego disco polo we łbie mu się pokręciło
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDwXKg
bESDwXKh
bESDwXKi
bESDwXKj
bESDwXKk
bESDwXJP