Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meghan Markle łamie kolejną tradycję. Nie będzie pozować z dzieckiem po porodzie

239
Podziel się

Meghan Markle nie zapozuje do zdjęć po porodzie. Dobra decyzja?

Meghan Markle łamie kolejną tradycję. Nie będzie pozować z dzieckiem po porodzie
bDUfdgMR

Związek Meghan Markle z księciem Harrym od początku budził tyle samo pozytywnych, co negatywnych emocji. Wiele kontrowersji wywołały wpadki nowej księżnej oraz niedostosowywanie się do królewskiego protokołu. Podobnie będzie w przypadku porodu księżnej Meghan.

Od kilku tygodni tabloidy informują o zaognionym konflikcie między Meghan a Kate. Obie księżne podchodzą do swoich obowiązków całkowicie odmiennie, co doprowadziło je w ostateczności do wzajemnej niechęci.

Księżna Kate, podobnie jak niegdyś księżna Diana, zaledwie kilka godzin po każdym porodzie z uśmiechem pozowała do zdjęć na schodach londyńskiego Lindo Wing, ku uciesze rozentuzjazmowanego tłumu. Jednak pojawiały się także słowa sprzeciwu wobec tej tradycji – liczne kobiety uznały to za *niepotrzebne widowisko, zwłaszcza, że Kate, zamiast odpoczywać, musiała zmierzyć się z paparazzi. Oczywiście księżną można było podziwiać w pełnym makijażu, pięknym uczesaniu oraz eleganckich ubraniach. Wydarzenia po narodzinach George'a, Charlotte oraz Louisa* były transmitowane w wielu państwach.

bDUfdgMT

Wiele wskazuje na to, że w 2019 roku wszystko się zmieni. Meghan Markle, która nie zamierza rodzić w londyńskim szpitalu, nie chce również podporządkować się tradycji pozowania do zdjęć tuż po porodzie. Prawdopodobnie zdecyduje się na poród domowy z dala od centrum, chcąc uniknąć rozgłosu.

Jednym z czynników, które przemawiają za odcięciem się od tradycji pozowania po porodzie, jest brak restrykcji odnośnie parkowania wokół Lindo Wing na kwiecień. Z okazji 3 porodów Kate Middleton takie obostrzenia zostały zastosowane. Widocznie tym razem urzędnicy nie dostali takich poleceń.

Księżna Sussex obawia się również przebiegu porodu – być może lekarze zdecydują o cesarskim cięciu. W związku z tym Markle nie zamierza ulegać presjom. Zamiast udawać wypoczętą młodą mamę, chce skupić się na dziecku. Najprawdopodobniej Harry i Meghan poinformują o narodzinach dziecka za pomocą mediów społecznościowych - w końcu niedawno założyli własne konto na Instagramie.

Świeżo upieczeni rodzice z dużym prawdopodobieństwem nie pojawią się w drzwiach Lindo Wing z kolejnym royal baby. Ciekawe co na to Elżbieta II...

bDUfdgMZ
bDUfdgNa
bDUfdgNu
KOMENTARZE
(239)
gość
2 lata temu
Dobrze robi. Kto to widział żeby wyczerpana kobieta po porodzie była malowana, ubierana i kazano jej wyjść do ludu bo ma obowiązek pokazać dzieckiaka.
Gość
2 lata temu
Aż ciezko mi uwierzyć, że zrezygnuje z chwili gdy patrzy na nią cały swiat. Po to przecież tam poszła
Gość
2 lata temu
I bardzo dobrze każda matka ma prawo do odpoczynku i rekonwalescencji
bDUfdgNv
Gość
2 lata temu
I bardzo dobrze! Po porodzie od razu na schody i foro. Chory zwyczaj!
Gość
2 lata temu
Poród domowy z cesarskim cięciem ? Ciekawe rzeczy w tej Anglii
Najnowsze komentarze (239)
Gość
2 lata temu
No i dobrze megan jest obrzydliwa harry oblesny to czego spodziewac sie po potomku
Gość
2 lata temu
Jak jej niepadobalo sie bycie ksiezna to nie musiala wychodzic za niego za maz
Gość
2 lata temu
Ha ha! Jasne ze w domu... urodzi surogatka Dlatego uciekli do Windsor
gość
2 lata temu
oczywiście że poród będzie domowy, przecież ona nie jest w żadnej ciąży !
Gość
2 lata temu
Po co weszła do takiej rodziny skoro niweczy wszystkie jej tradycje? Czy wszędzie musi być Ameryka?
gość
2 lata temu
Oczywiście, że nie pokaże się po porodzie, ponieważ ona rodzić nie będzie.
gość
2 lata temu
Nie przepadam za nią, ale tu popieram w 100%. Jednak myślę, że w ostatniej chwili zmieni zdanie. Trudno być bardziej w centrum uwagi, niż w takiej chwili, a ona przecież zabiega o to cały czas.
gość
2 lata temu
I MAJA wlasnie ten luz jak pozostale rodzeństwo ks.Karola, nikt ich nie az tak bardzo nie sledzi , ich dziecko ich radości ich prywatność.
bDUfdgNn
gość
2 lata temu
I MAJA wlasnie ten luz jak pozostale rodzeństwo ks.Karola, nikt ich nie az tak bardzo nie sledzi , ich dziecko ich radości ich prywatność.
Gość
2 lata temu
Żyją na koszt społeczeństwa (na bogato), więc muszą robić to co lud chce, a lud chce ich zobaczyć. Więc to czego ona chce się nie liczy.
Gość
2 lata temu
Toz ona nie bedzie rodzic , tylko surogatka... Wiec w czym problem
gość
2 lata temu
Chodzi po prostu o to, żeby zrobić coś zupełnie innego. Ona jest inna i chce na tym zagrać. Wie, że Harry postawi na ich rodzinę nawet kosztem dworu i królowej. Ona jest takim samym niebezpieczeństwem dla monarchii jak Diana. Taka jest prawda...
Gość
2 lata temu
I bardzo dobrze kreowanie tego że masz wyglądać chwilę po porodzie jak modelka po.porodzie jest chore.
Gość
2 lata temu
Rodzi w domu??? Hmmm może dlatego, żeby coś ukryć??? I w domu cesarka??dziwne
...
Następna strona
bDUfdgNP