Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meghan Markle łamie kolejną tradycję. Nie będzie pozować z dzieckiem po porodzie

239
Podziel się

Meghan Markle nie zapozuje do zdjęć po porodzie. Dobra decyzja?

Meghan Markle łamie kolejną tradycję. Nie będzie pozować z dzieckiem po porodzie
bCxXKhcR

Związek Meghan Markle z księciem Harrym od początku budził tyle samo pozytywnych, co negatywnych emocji. Wiele kontrowersji wywołały wpadki nowej księżnej oraz niedostosowywanie się do królewskiego protokołu. Podobnie będzie w przypadku porodu księżnej Meghan.

Od kilku tygodni tabloidy informują o zaognionym konflikcie między Meghan a Kate. Obie księżne podchodzą do swoich obowiązków całkowicie odmiennie, co doprowadziło je w ostateczności do wzajemnej niechęci.

Księżna Kate, podobnie jak niegdyś księżna Diana, zaledwie kilka godzin po każdym porodzie z uśmiechem pozowała do zdjęć na schodach londyńskiego Lindo Wing, ku uciesze rozentuzjazmowanego tłumu. Jednak pojawiały się także słowa sprzeciwu wobec tej tradycji – liczne kobiety uznały to za *niepotrzebne widowisko, zwłaszcza, że Kate, zamiast odpoczywać, musiała zmierzyć się z paparazzi. Oczywiście księżną można było podziwiać w pełnym makijażu, pięknym uczesaniu oraz eleganckich ubraniach. Wydarzenia po narodzinach George'a, Charlotte oraz Louisa* były transmitowane w wielu państwach.

bCxXKhcT

Wiele wskazuje na to, że w 2019 roku wszystko się zmieni. Meghan Markle, która nie zamierza rodzić w londyńskim szpitalu, nie chce również podporządkować się tradycji pozowania do zdjęć tuż po porodzie. Prawdopodobnie zdecyduje się na poród domowy z dala od centrum, chcąc uniknąć rozgłosu.

Jednym z czynników, które przemawiają za odcięciem się od tradycji pozowania po porodzie, jest brak restrykcji odnośnie parkowania wokół Lindo Wing na kwiecień. Z okazji 3 porodów Kate Middleton takie obostrzenia zostały zastosowane. Widocznie tym razem urzędnicy nie dostali takich poleceń.

Księżna Sussex obawia się również przebiegu porodu – być może lekarze zdecydują o cesarskim cięciu. W związku z tym Markle nie zamierza ulegać presjom. Zamiast udawać wypoczętą młodą mamę, chce skupić się na dziecku. Najprawdopodobniej Harry i Meghan poinformują o narodzinach dziecka za pomocą mediów społecznościowych - w końcu niedawno założyli własne konto na Instagramie.

Świeżo upieczeni rodzice z dużym prawdopodobieństwem nie pojawią się w drzwiach Lindo Wing z kolejnym royal baby. Ciekawe co na to Elżbieta II...

bCxXKhcZ
bCxXKhda
bCxXKhdu
KOMENTARZE
(239)
gość
rok temu
Dobrze robi. Kto to widział żeby wyczerpana kobieta po porodzie była malowana, ubierana i kazano jej wyjść do ludu bo ma obowiązek pokazać dzieckiaka.
Gość
rok temu
Aż ciezko mi uwierzyć, że zrezygnuje z chwili gdy patrzy na nią cały swiat. Po to przecież tam poszła
Gość
rok temu
I bardzo dobrze każda matka ma prawo do odpoczynku i rekonwalescencji
bCxXKhdv
Gość
rok temu
I bardzo dobrze! Po porodzie od razu na schody i foro. Chory zwyczaj!
Gość
rok temu
Poród domowy z cesarskim cięciem ? Ciekawe rzeczy w tej Anglii
Najnowsze komentarze (239)
Gość
rok temu
No i dobrze megan jest obrzydliwa harry oblesny to czego spodziewac sie po potomku
Gość
rok temu
Jak jej niepadobalo sie bycie ksiezna to nie musiala wychodzic za niego za maz
Gość
rok temu
Ha ha! Jasne ze w domu... urodzi surogatka Dlatego uciekli do Windsor
gość
rok temu
oczywiście że poród będzie domowy, przecież ona nie jest w żadnej ciąży !
Gość
rok temu
Po co weszła do takiej rodziny skoro niweczy wszystkie jej tradycje? Czy wszędzie musi być Ameryka?
gość
rok temu
Oczywiście, że nie pokaże się po porodzie, ponieważ ona rodzić nie będzie.
gość
rok temu
Nie przepadam za nią, ale tu popieram w 100%. Jednak myślę, że w ostatniej chwili zmieni zdanie. Trudno być bardziej w centrum uwagi, niż w takiej chwili, a ona przecież zabiega o to cały czas.
gość
rok temu
I MAJA wlasnie ten luz jak pozostale rodzeństwo ks.Karola, nikt ich nie az tak bardzo nie sledzi , ich dziecko ich radości ich prywatność.
bCxXKhdn
gość
rok temu
I MAJA wlasnie ten luz jak pozostale rodzeństwo ks.Karola, nikt ich nie az tak bardzo nie sledzi , ich dziecko ich radości ich prywatność.
Gość
rok temu
Żyją na koszt społeczeństwa (na bogato), więc muszą robić to co lud chce, a lud chce ich zobaczyć. Więc to czego ona chce się nie liczy.
Gość
rok temu
Toz ona nie bedzie rodzic , tylko surogatka... Wiec w czym problem
gość
rok temu
Chodzi po prostu o to, żeby zrobić coś zupełnie innego. Ona jest inna i chce na tym zagrać. Wie, że Harry postawi na ich rodzinę nawet kosztem dworu i królowej. Ona jest takim samym niebezpieczeństwem dla monarchii jak Diana. Taka jest prawda...
Gość
rok temu
I bardzo dobrze kreowanie tego że masz wyglądać chwilę po porodzie jak modelka po.porodzie jest chore.
Gość
rok temu
Rodzi w domu??? Hmmm może dlatego, żeby coś ukryć??? I w domu cesarka??dziwne
...
Następna strona
bCxXKhdP