Sobota 06.04.2019 14:45

Natalia Kukulska wystąpi w "Szansie na sukces" z piosenkami matki: "Miała dylemat, czy przyjąć to zaproszenie"

Natalia Kukulska Anna Jantar

Natalia Kukulska wystąpi w "Szansie na sukces" z piosenkami matki: "Miała dylemat, czy przyjąć to zaproszenie"

Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że powrót kultowej Szansy na sukces bez Wojciecha Manna okaże się totalną klapą. Ironiczne komentarze prowadzącego były nieodzownym elementem programu i nadawały mu specyficzny, kameralny charakter. Nic dziwnego, że TVP rozpaczliwie szuka elementów, które przed ekran przyciągną nie tylko nowych widzów, ale także fanów "starej" Szansy. Producenci wymyślili, że doskonałym sposobem na zachowanie ciągłości wieloletniej muzycznej serii będzie przypomnienie sylwetek legendarnych polskich wokalistów. W jednym z pierwszych odcinków uczestnicy zmierzą się z piosenkami zmarłej w katastrofie lotniczej Anny Jantar, a na kanapie jury zasiądzie jej córka, Natalia Kukulska.

ZOBACZ: "Szansa na sukces" wraca na antenę TVP! Kto zastąpi Wojciecha Manna?

43-latka należy do grona tych wokalistek, które kończą zaczęte płyty. Natalia chce promować nowy materiał i wreszcie zdjąć z siebie "klątwę", przez którą nie grają jej piosenek w radiach, a najnowsze wydawnictwo z pewnością ma jej w tym pomóc. Na płycie porusza istotne kwestie związane z niezależnością kobiet czy presją idealnego wyglądu. W teledysku do piosenki, w której wyśmiewa poprawianie urody, miała wystąpić antyreklama chirurgii plastycznej, Anella. Współpraca ostatecznie nie doszła do skutku, bo celebrytka za pokazanie swojego przerobionego ciała zażądała bajońskich sum.

ZOBACZ: Anella miała zagrać w teledysku Kukulskiej do piosenki o OPERACJACH PLASTYCZNYCH (TYLKO U NAS)

Mimo że Kukulska od lat próbuje pożegnać przeszłość i skupić się na śpiewaniu własnego materiału, co chwile ktoś prosi ją o udział w przedsięwzięciach upamiętniających matkę. Piosenkarka wahała się także przyjąć zaproszenie do nowej Szansy, gdzie uczestnicy będą wykonywać nie tylko jej utwory, ale także piosenki z repertuaru Jantar:

Wokalistka miała dylemat, czy przyjąć to zaproszenie. W końcu po śmierci babci, Haliny Szmeterling, Natalia zapowiedziała, że definitywnie kończy z wracaniem do twórczości matki. Już od dłuższego czasu podkreślała, że zależy jej na promocji własnego repertuaru, który odbiega od melodyjnych piosenek Jantar - czytamy na łamach tygodnika Na żywo.

To nie pierwszy raz, gdy Kukulska stanowczo odnosi się do spraw związanych z rodziną. Kilka lat temu musiała dementować plotki o istnieniu tajemniczego pamiętnika matki, w którym Jantar miała opisywać swoje plany dotyczące rozwodu z zaborczym mężem i ucieczki do USA z perkusistą zespołu Perfekt.

Będziecie oglądać odcinek z Natalią?Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (114)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 114
Odpowiedz
6 26
zgłoś
Gość 06.04.2019 14:50
Serio? Jestem pierwsza?
Odpowiedz
21 13
zgłoś
Gość 06.04.2019 14:51
Odgrzewane kotlety ftvv😚
Odpowiedz
76 19
zgłoś
Gość 06.04.2019 14:51
Mimo Artura orzecha to już nie będzie to samo.
Odpowiedz
18 6
zgłoś
Gość 06.04.2019 14:51
Gość: Serio? Jestem pierwsza?
Tak alfons jvz po ciebie jedzie
Odpowiedz
11 39
zgłoś
Gość 06.04.2019 14:52
Mam ochotę na seks. Jacyś chętni?? Mirek 33 lata. Długość 28 cm
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 114