Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodzice namawiają Zborowską na ślub z Wroną? "Polubili Andrzeja i docenili jego pomoc"

155
Podziel się:

Rodzice Zofii marzą o tym, by wyszła za mąż i pomyślała o dzieciach, ale wiedzą, że nie będzie to łatwe. Zośka zawsze była buntowniczką, lubiła iść pod prąd".

Rodzice namawiają Zborowską na ślub z Wroną? "Polubili Andrzeja i docenili jego pomoc"
bESZWxDV

Zofia Zborowska, córka aktorskiej pary Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego, 17 maja będzie obchodziła 32. urodziny i ku rozpaczy rodziców, ciągle jest panną.

Do tej pory najbliższa decyzji o małzeństwie była za czasów związku z Mariuszem Łukomskim, właścicielem firmy odzieżowej Palto. Podobno rodzice mieli nadzieję, że skończy się ślubem, zwłaszcza że sami doskonale orientują się, że aktorstwo rzadko idzie w parze ze stabilizacją finansową i warto postarać się o dodatkowe zabezpieczenie w osobie zamożnego męża biznesmena.

bESZWxDX

Ostatecznie zamiast ślubu nastąpiło rozstanie, a jesienią zeszłego roku wyszło na jaw, że Zofia spotyka się z siatkarzem Andrzejem Wroną.

Tu sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana, bo już nie tylko rodzice podnoszą kwestię ślubu, ale i sam Wrona. Podobno chciałby jak najszybciej ożenić się z Zofią i postarać o wspólne dzieci. Ona zaś nie jest do końca przekonana do tego pomysłu.

Z kandydatem na zięcia całkowicie zgadzają się rodzice Zofii. O tym, że traktuje ich córkę poważnie, przekonali się, gdy troskliwie opiekował się nią po tym, jak doznała kontuzji nogi i miała problemy z poruszaniem się.

Jeśli chodzi o pomysł powiększenia rodziny to też kibicują Andrzejowi, bo marzą o wnukach. Wprawdzie mają dwie wnuczki, których mamą jest starsza córka Winiarskiej i Zborowskiego, ale ponieważ mieszka z rodziną w Brazylii, widują się niezbyt często.

bESZWxEd

Polubili Andrzeja i docenili jego pomoc. No i byliby radzi, gdyby za jakiś czas mogli bawić się na ich weselu – ujawnia informator tygodnika Rewia. Z drugiej strony znają dobrze swoje dziecko i wiedzą, że z tym ślubem może nie być tak łatwo. Zośka zawsze była buntowniczką, lubiła iść pod prąd…

_

bESZWxEe

_

bESZWxEy
KOMENTARZE
(155)
gość
3 lata temu
To musi być okropne uczucie jak facet jest ładniejszy od ciebie. Nie chciałabym takiego.
gość
3 lata temu
Namawiają, bo kolejny się może nie trafić.
Gość
3 lata temu
32 lata i ku rozpaczy rodzicow ciagle jest panna:/ Ja mam 34 i tez jestem, tylko jakie to ma znaczenie jak nie kazdy chce zalozyc rodzine i poswiecic sie dzieciom.
bESZWxEz
Gość
3 lata temu
Co on w niej widzi :D
Gość
3 lata temu
Nie wierze ze on ja kocha
Najnowsze komentarze (155)
ewa m
3 lata temu
trochę dziwna i zwariowana osoba. Chwilami jakby niezrównoważona????
gość
3 lata temu
slub z nią ? masakra ona jest g****a słuchać si e jej nie chce tak gada beznadziejnie....co on widzi w niej masakra :D
gość
3 lata temu
lepszy jej się nie trafi.
gość
3 lata temu
Jest chyba świetna osobą, ale ttrzeba przyznac ze n byłby ładniejszą kobietą od niej, to ie chodzi o bycie wrednym tylko taki jest fakt, jest bardzo nieatrakcyjną kobietą, ale na pewno wartościową
gość
3 lata temu
Jak ktoś może patrzeć na profil Zborowskiej i twierdzić, że jest ładna. Jest przerażająca i te wielkie uszy. Ona nawet na tym przerobionym zdjęciu wyglądała bardziej męsko niż Wrona normalnie. Gościu ma dziwne ciągoty.
Gość
3 lata temu
Naprawdę ???!
Gość
3 lata temu
On pieknie wysoki, ona tez nie mala ale jeszcze na obcasach i wciaz nizsza...moje marzenie.
Gość
3 lata temu
To jest wybór każdego człowieka, a nie żeby jakaś utrzymanka robiła nagonki na kogoś, bo jej buc opłaca wege pudełka.
bESZWxEr
Ufo
3 lata temu
Zborowska to taka wielką przesadzista baba o twarzy brzydkiego Zborowskiego. Żadna atrakcja, a Wrona piękny facet.
aseret
3 lata temu
Szkoda Wrony.
gość
3 lata temu
Ciekawe czy się uda namówić jego hihi
Gość
3 lata temu
Namawiaja.Zenada.Facet nie zazdroszcze decyzji.
Gość
3 lata temu
No jak wypierd... mięso to jesteś złym człowiekiem. Każesz za kase zabić żywe stworzenie. Nie rozumiem tych rozkmin i kontry. Jesteś zły i tyle, zaakceptuj to
Gość
3 lata temu
Uwielbiam takich informatorów z otoczenia najbliższej rodziny.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESZWxFk
bESZWxFl
bESZWxFm
bESZWxFn
bESZWxFo
bESZWxET