Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodzice namawiają Zborowską na ślub z Wroną? "Polubili Andrzeja i docenili jego pomoc"

155
Podziel się

Rodzice Zofii marzą o tym, by wyszła za mąż i pomyślała o dzieciach, ale wiedzą, że nie będzie to łatwe. Zośka zawsze była buntowniczką, lubiła iść pod prąd".

Rodzice namawiają Zborowską na ślub z Wroną? "Polubili Andrzeja i docenili jego pomoc"
bCyQSAhx

Zofia Zborowska, córka aktorskiej pary Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego, 17 maja będzie obchodziła 32. urodziny i ku rozpaczy rodziców, ciągle jest panną.

Do tej pory najbliższa decyzji o małzeństwie była za czasów związku z Mariuszem Łukomskim, właścicielem firmy odzieżowej Palto. Podobno rodzice mieli nadzieję, że skończy się ślubem, zwłaszcza że sami doskonale orientują się, że aktorstwo rzadko idzie w parze ze stabilizacją finansową i warto postarać się o dodatkowe zabezpieczenie w osobie zamożnego męża biznesmena.

bCyQSAhz

Ostatecznie zamiast ślubu nastąpiło rozstanie, a jesienią zeszłego roku wyszło na jaw, że Zofia spotyka się z siatkarzem Andrzejem Wroną.

Tu sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana, bo już nie tylko rodzice podnoszą kwestię ślubu, ale i sam Wrona. Podobno chciałby jak najszybciej ożenić się z Zofią i postarać o wspólne dzieci. Ona zaś nie jest do końca przekonana do tego pomysłu.

Z kandydatem na zięcia całkowicie zgadzają się rodzice Zofii. O tym, że traktuje ich córkę poważnie, przekonali się, gdy troskliwie opiekował się nią po tym, jak doznała kontuzji nogi i miała problemy z poruszaniem się.

Jeśli chodzi o pomysł powiększenia rodziny to też kibicują Andrzejowi, bo marzą o wnukach. Wprawdzie mają dwie wnuczki, których mamą jest starsza córka Winiarskiej i Zborowskiego, ale ponieważ mieszka z rodziną w Brazylii, widują się niezbyt często.

bCyQSAhF

Polubili Andrzeja i docenili jego pomoc. No i byliby radzi, gdyby za jakiś czas mogli bawić się na ich weselu – ujawnia informator tygodnika Rewia. Z drugiej strony znają dobrze swoje dziecko i wiedzą, że z tym ślubem może nie być tak łatwo. Zośka zawsze była buntowniczką, lubiła iść pod prąd…

_

bCyQSAhG

_

bCyQSAia
KOMENTARZE
(155)
gość
rok temu
To musi być okropne uczucie jak facet jest ładniejszy od ciebie. Nie chciałabym takiego.
gość
rok temu
Namawiają, bo kolejny się może nie trafić.
Gość
rok temu
32 lata i ku rozpaczy rodzicow ciagle jest panna:/ Ja mam 34 i tez jestem, tylko jakie to ma znaczenie jak nie kazdy chce zalozyc rodzine i poswiecic sie dzieciom.
bCyQSAib
Gość
rok temu
Co on w niej widzi :D
Gość
rok temu
Nie wierze ze on ja kocha
Najnowsze komentarze (155)
ewa m
rok temu
trochę dziwna i zwariowana osoba. Chwilami jakby niezrównoważona????
gość
rok temu
slub z nią ? masakra ona jest g****a słuchać si e jej nie chce tak gada beznadziejnie....co on widzi w niej masakra :D
gość
rok temu
lepszy jej się nie trafi.
gość
rok temu
Jest chyba świetna osobą, ale ttrzeba przyznac ze n byłby ładniejszą kobietą od niej, to ie chodzi o bycie wrednym tylko taki jest fakt, jest bardzo nieatrakcyjną kobietą, ale na pewno wartościową
gość
rok temu
Jak ktoś może patrzeć na profil Zborowskiej i twierdzić, że jest ładna. Jest przerażająca i te wielkie uszy. Ona nawet na tym przerobionym zdjęciu wyglądała bardziej męsko niż Wrona normalnie. Gościu ma dziwne ciągoty.
Gość
rok temu
Naprawdę ???!
Gość
rok temu
On pieknie wysoki, ona tez nie mala ale jeszcze na obcasach i wciaz nizsza...moje marzenie.
Gość
rok temu
To jest wybór każdego człowieka, a nie żeby jakaś utrzymanka robiła nagonki na kogoś, bo jej buc opłaca wege pudełka.
bCyQSAhT
Ufo
rok temu
Zborowska to taka wielką przesadzista baba o twarzy brzydkiego Zborowskiego. Żadna atrakcja, a Wrona piękny facet.
aseret
rok temu
Szkoda Wrony.
gość
rok temu
Ciekawe czy się uda namówić jego hihi
Gość
rok temu
Namawiaja.Zenada.Facet nie zazdroszcze decyzji.
Gość
rok temu
No jak wypierd... mięso to jesteś złym człowiekiem. Każesz za kase zabić żywe stworzenie. Nie rozumiem tych rozkmin i kontry. Jesteś zły i tyle, zaakceptuj to
Gość
rok temu
Uwielbiam takich informatorów z otoczenia najbliższej rodziny.
...
Następna strona
bCyQSAiv