Poniedziałek 08.04.2019 08:30

Tłum gwiazd świata mody idzie na wesele Marca Jacobsa: wesołe siostry Hadid, Kate Moss z córką i mroczna Naomi Campbell (ZDJĘCIA)

Marc Jacobs Char Defrancesco Kate Moss Naomi Campbell Gigi Hadid Bella Hadid Anna Wintour Christina Ricci Rachel Zoe Lil Kim

Wiosna to tradycyjny sezon ślubów, także w show biznesie. W branży oficjalnie zapoczątkowała go sobotnia ceremonia projektanta Marca Jacobsa, który poślubił swojego długoletniego partnera, byłego modela Chara Defrancesco.

Projektant słynie z nietuzinkowego stylu, więc jego ślub też nie należał do szczególnie tradycyjnych. Ekstrawagancką ceremonię, podczas której wystąpili m.in. tancerze burleski, zorganizowano w Nowym Jorku, by sławni goście nie mieli problemu z dotarciem. Ta strategia najwyraźniej się opłaciła, bo ślub Jacobsa był w ten weekend zdecydowanie najważniejszą imprezą w branży.

Na weselu projektanta bawił się eklektyczny zbiór największych gwiazd świata mody i show biznesu. Pojawili się m.in. siostry Gigi i Bella Hadid, wszechwładna redaktor naczelna amerykańskiego Vogue Anna Wintour czy były mąż Jennifer Aniston, aktor Justin Theroux. Wśród gości nie zabrakło też muz projektanta: Kate Moss, Naomi Campbell i... znanej z programu RuPaul's Drag Race drag queen Miss Fame.

ZOBACZ TEŻ: Tak wygląda pierwsza "drag queen supermodelka": poznajcie Miss Fame! (ZDJĘCIA)

Zobaczcie, jak wyglądali weselni goście Marca i Chara. Chcielibyście tam być?

« Poprzednie 1/22

Gwiazdy na weselu Marca Jacobsa

2Gwiazdy na weselu Marca Jacobsa

Fot. Getty Images