Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brad Pitt ma dość wojny z Jolie o dzieci. "Marzy, by uwolnić się od tej wariatki"

127
Podziel się:

Zagrywki Angeliny denerwują Brada. Zapowiada się, że rozwód jeszcze trochę potrwa.

Brad Pitt ma dość wojny z Jolie o dzieci. "Marzy, by uwolnić się od tej wariatki"

We wrześniu 2016 roku Brad Pitt i Angelina Jolie zaskoczyli wszystkich fanów wieścią o swoim rozwodzie. Poznali się na planie Pana i pani Smith, od razu między nimi zaiskrzyło i od tamtej pory przez dziesięć lat uchodzili za parę idealną. Chociaż małżeństwem byli tylko dwa lata, rozstanie okazało się trudniejsze, niż mogli przypuszczać. Sprawa wciąż się toczy, a największym problemem jest kwestia opieki nad szóstką dzieci.

Aktorce nie podobały się metody wychowawcze byłego partnera, przez co ten mógł się z nimi widywać tylko pod nadzorem kuratora. Po przyznaniu się do alkoholizmu i skończonym odwyku, udało mu się wywalczyć swobodniejszą formę spotkań. Ostatecznego orzeczenia jednak wciąż nie ma.

Para nie miała problemu z podziałem majątku. W tej sprawie bardzo szybko doszli do porozumienia. Nawet zdecydowali się kontynuować wspólny biznes pod postacią winnicy zakupionej we Francji. Losy Maddoxa, Zahary, Shiloh, Paxa, Vivienne i Knoxa to jednak już zupełnie co innego. Pod koniec zeszłego roku wszystkie znaki wskazywały na to, że po ponad dwóch latach Brad i Angelina dogadali się i ta sądowa telenowela wreszcie się skończyła. Jak się jednak okazało, Jolie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Jak donosi informator _Radar Online,_ prawnicy aktorki na siłę komplikują i przedłużają sprawę, co doprowadza Pitta do szaleństwa.

Jest sfrustrowany, bo rozwód wciąż się przeciąga. Powiedział, że Angelina nie chce kompromisów i sprawia trudności celowo, a sam rozwód powinien był być sfinalizowany przynajmniej rok temu – czytamy na portalu.

Na niezbyt ugodowy charakter Jolie nie tak dawno zwracała uwagęmatka Pitta. Według niej Angelina zniszczyła Bradowi życie i nie zamierza jej tego zapomnieć. Nie wybaczy jej również, że od momentu, kiedy ogłoszono rozwód do wygrania przez jej syna batalii o możliwość swobodnego widywania z dziećmi, nie mogła właściwie spotkać się z wnukami. Aktor poprosił wtedy Jane, aby nie dzieliła się z tabloidami przemyśleniami na temat jego byłej partnerki.

Nie jest zainteresowany obmawianiem jej w mediach czy przy dzieciach, ale ten cyrk kosztuje go wiele energii, czasu i pieniędzy. Powiedział, że marzy o tym, by wreszcie to wszystko zakończyć i uwolnić się od tej wariatki – donosi Radar Online.

Myślicie, że kiedykolwiek uda im się dogadać?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(127)
Gość
5 lata temu
Trzeba było myśleć wcześniej a on poleciał na nią jak pies i fajną kobiete zostawił
Gość
5 lata temu
Nigdy nie rozumiałem fenomenu Angeliny ...
gość
5 lata temu
Angie jest zaburzona. Borderline lub coś podobnego. Dzieci zawsze szkoda.
gość
5 lata temu
Gimbazo ZAPAMIĘTAJ: "także" znaczy "też" a "tak że" znaczy "zatem, więc"!
Gość
5 lata temu
Najpierw szlochał i bił się w pierś po gazetach, a teraz wariatki?
Najnowsze komentarze (127)
Gość
5 lata temu
Od normalności po skrajność... Być z fajną ale nie - zakręciła go "dzika". Żądny wrażeń się skusił, to teraz ma....
gość
5 lata temu
świat nigdy się nie dowie dlaczego ona tak bardzo chroni przed nim dzieci, zapewne chodzi , o któreś z adoptowanych dzieci... może wariatka ale robi dla świata wiele dobrego i nikt nie powie, że nie dba o dzieci
Ela
5 lata temu
Dobra była do ******** anal dp z ochroniarzem mocz na twarz pisania s****y z dywanu . Też tego chce
Gość
5 lata temu
Jak zdradzał byłą to nie był taki zatroskany... chyba.
gość
5 lata temu
Ooooo, odezwało sie niewiniatko. Trzeba było na d***e siedzieć przy Jen. Ale nieee, zachciało się innej kobiety, to ponoś teraz konsekwencje swojej decyzji. Nie żal mi wcale Brada.
gość
5 lata temu
Nigdy nie rozumiałem czemu media wybielają właśnie jego... skoro rozstała się z nim dla dobra dzieci to serio jest wariatką????
Gość
5 lata temu
A kiedyś tak się kochali... Z miłości do nienawiści krótka droga:/
gość
5 lata temu
Szkielet z silikonem i końską twarzą.
gość
5 lata temu
Borys się ponoć chce z narzeczeństwa z Justyną wymiksować
gość
5 lata temu
znów faceciku piszesz sam ze sobą ? Oczywiscie ,ze każdy jest do zastąpienia, nie ma ludzi niezastąpionych , każdego można zastąpić kimś innym
Gość
5 lata temu
Jolie może i piękna. Ale coś z deklem nie tak.
gość
5 lata temu
gdyby slawni nie byli, to jak kloszard i kostuche by ich postrzegano
gość
5 lata temu
gdyby slawni nie byli, to jak kloszard i kostuche by ich postrzegano
Gość
5 lata temu
No, sam się z nią związał i ma dzieci. Więc podjął wcześniej decyzję. Tyle że życie pokazało co innego.
...
Następna strona