Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rafalala twierdzi, że miała romans z byłym narzeczonym Dody: "To było w ramach relaksu i zabawy"

164
Podziel się

"Tak, to było w tamtym okresie, akurat byłam wtedy sama" - wspomina w rozmowie z "Super Expressem". "Dla mnie był po prostu miłą osobą, która dawała mi wyszukane prezenty. Zdjęcie zostało zrobione na jego prośbę".

Rafalala twierdzi, że miała romans z byłym narzeczonym Dody: "To było w ramach relaksu i zabawy"
bCHBrzCd

Kilka dni temu Doda opublikowała na swoim Instagramie informację dotyczącą rzekomych upodobań seksualnych jednego ze swoich byłych narzeczonych. Piosenkarka ogłosiła, że do sądu wpłynęło zdjęcie tej osoby w towarzystwie wibratora analnego.

Jak uprzedziła, na rozwiązanie pasjonującej zagadki, kto i po co fotografował jej byłego chłopaka w takiej sytuacji, można liczyć dopiero jesienią, bo wcześniej sąd nie zdąży się nią zająć.

bCHBrzCf

Okazuje się, że być może nie trzeba będzie aż tak długo czekać.

Jako autorka zdjęcia zgłosiła się na ochotnika Rafalala. Najwyraźniej najsłynniejsza polska transseksualistka jest zdeterminowana nie dopuścić do tego, by jakikolwiek medialny seks analny odbywał się bez jej udziału.

Na taką okazję czekała aż cztery lata, czyli odkąd rozbiła związek Eweliny Lisowskiej z klawiszowcem zespołu Afromental. Zrobiła to wyjątkowo boleśnie, tuż po publikacji radosnego wywiadu Eweliny, w którym z entuzjazmem planowała wspólną przyszłość ze swoim nowym chłopakiem.

Rafalala ujawniła wtedy w Super Expressie, że muzyk wspólne zamieszkanie obiecał najpierw jej, bo zaczęli ze sobą sypiać na długo przed tym, gdy zaczął spotykać się z Eweliną. W tabloidzie zdradziła kulisy ich intymnego pożycia. Wyjaśniła przy okazji, że od dawna są z Bartkiem w poważnym związku, a Ewelina tylko im zawadza.

bCHBrzCl

W sprawie byłego narzeczonego Dody też, oczywiście, wypowiada się na łamach ulubionej gazety. Zapewnia, że sypiała z nim za czasów jego związku z piosenkarką.

Tak, to było w tamtym okresie. Akurat byłam wtedy sama - wspomina. Nie szukałam też nikogo na stałe._**To było raczej w ramach relaksu i zabawy.**_ Zdjęcie zostało zrobione na jego prośbę. Może wysłał je komuś i nie dotrzymał dyskrecji…? Dla mnie był po pr_ostu miłą osobą, która dawała mi wyszukane prezenty i otaczała opieką, a ja wprowadzałam go w nowe obszary życia seksualnego._

_

bCHBrzCm

_

bCHBrzCG
KOMENTARZE
(164)
gość
rok temu
Jezu jaka patologia - wszyscy zamieszani to wielkie bagno!
Gość
rok temu
podobna do dody , mógł się pomylić
Gość
rok temu
Moze ja po prostu pomylił z Doda? 🤷🏻‍♀️😂😂😂
bCHBrzCH
gość
rok temu
No nie wiem czy można w to wierzyć. Rafalala to osoba szukająca za wszelką cenę rozgłosu, niejedną bzdurę już ludziom wciskała. Oczywiście, teoretycznie jest to możliwe, ale to jednak jest osoba zupełnie niewiarygodna.
superwiksol
rok temu
uohoooooooiiiiiiiiiiii kto by chcial z tym czyms xD
Najnowsze komentarze (164)
Gość
rok temu
Chciałbym zobaczyć wszystkie te „kobiety” które wyzywają dode. Pewnie grubasy z cellulitem i pryszczata twarzą bez partnera i celu w życiu. 😂
Gość
rok temu
Emil nie Kamil.Jak widac pochodzenie nic nie znaczy.
Gość
rok temu
Wyjątkowo brzydka z niego kobieta
gość
rok temu
Rafał siedzi wlasnie wpierdlu za pobicie i rozboj hahahaha doigral sie b*****a. to nie Nina, tylko Rafal. on oszukuje caly czas i bije ludzi
Gość
rok temu
Czyli kogo? Jak to mierzyć kto zasługuje a kto Nie? Taką ma mam propozycje by wyższe oceny stawiać dzieciom zasłużonym rodzicom
brawo Doda
rok temu
jak sie araby dowiedzą jakie sa u nas harde l***i, to beda $p********lac stad w podskokach...Doda to normalnie jakaś bohaterka narodowa
gość
rok temu
jeden eskimos, drugi arab ..pewnie im wszystko jedno kto ?
gość
rok temu
ciekawe ile rafasrala dostała w łapę za rozpowszechnianie tych kłamstw.
bCHBrzCz
Gość
rok temu
Zapewne wielką pałę 😂
Gośćbh
rok temu
Ale dno
Gość
rok temu
Zaraz zaraz jezeli hider mowi ze to było na wakacjach to ono było z nimi? Czy on kłamie?
Gość
rok temu
Wszyscy maczali palce w tej dziurze! Hahaha
Gość
rok temu
Żenujace zboki
Gość
rok temu
A przypadkiem haidar złożył jakieś zawiadomienie że został odurzony i zgwałcona analinie. Całkiem jak rafatus i Agnes
...
Następna strona
bCHBrzDb