Poniedziałek 08.04.2019 22:00

Isabel Marcinkiewicz ZNÓW UDERZA w Kaza: "Takim osobom powinna przysługiwać najostrzejsza kara"

Izabela Olchowska-Marcinkiewicz Isabel Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz

Isabel Marcinkiewicz ZNÓW UDERZA w Kaza: "Takim osobom powinna przysługiwać najostrzejsza kara"

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz nie ma zamiaru skończyć medialnej batalii z byłym mężem. Choć uczucie między Marcinkiewiczem a poetką z Brwinowa dawno wygasło, Isabel nie przestaje interesować się byłym mężem, a dokładnie jego pieniędzmi. Ostatnio przyznała, że Kaz potrafi być "agresorem", a historia jej małżeństwa w momencie rozwodu przerodziła się w "historię alimentacyjną".

ZOBACZ: Isabel szczerze o byłym mężu: "Marcinkiewicz potrafi być agresorem"

Kobieta nie chce uwierzyć, że jej były mąż nie ma pieniędzy na wywiązanie się z obowiązku alimentacyjnego. Niedawno zarzucała Kazowi jeżdżenie BMW i pozazdrościła trenera personalnego oraz zagranicznych wyjazdów do Dubaju, podczas gdy ona, po wypadku sprzed niemal 5 lat, cierpi na "przeczulicę" ręki. Przez to, jak twierdzi Isabel, nie może podjąć jakiejkolwiek pracy.

ZOBACZ: Kaz gra na nosie Izabeli: "Jak weekend, to oczywiście w Dubai"

Oburzenie Izabeli sięgnęło zenitu. Poetessa kolejny raz poświęciła facebookowy wpis swojemu alimentacyjnemu dramatowi. Żąda dla byłego męża bezwzględnej kary:

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej wpłaty z tytułu zasądzonych alimentów. Kazimierz Marcinkiewicz najwyraźniej czeka na licytację nieruchomości (z której finalnie otrzymam pieniądze) i w międzyczasie spotkanie z prokuraturą. Nie zmienia to faktu, że były premier pokazał nam wszystkim twarz cwaniaka, kogoś kto ma zasady i przepisy w głębokim poważaniu. Czy nastąpiła chęć poprawy? Nie, dlatego takim osobom powinna przysługiwać najostrzejsza kara.

Żali się, że Marcinkiewicz nie bierze przykładu z innych, "biedniejszych" mężczyzn:

Postępowanie Marcinkiewicza zasługuje na potępienie. Bo alimenty płacą panowie zarabiający choćby najniższą krajową, a pan Marcinkiewicz woli 'stracić twarz' i wiarygodność aniżeli regulować należności na niepełnosprawnego małżonka. Niesamowite, aczkolwiek prawdziwe. W podobnej sytuacji - nieotrzymywania alimentów - jest wiele kobiet i dzieci pozostawionych sobie poprzez niefrasobliwość czy ignorancje mężczyzn, bo wedle statystyk to oni najczęściej uchylają się od tego obowiązku.

Swoje wywody podsumowała krytyczną oceną społecznego problemu dotyczącego wywiązywania się z obowiązku alimentacyjnego:

Kiedy Polska stanie na wysokości zadania, a raczej kiedy jej obywatele zaczną głośno tępić niealimentację? Jeśli dłużnicy nie poczuwają się, a tym bardziej były premier, który sam przez lata usiłował edukować innych, to ten kraj 'schodzi na psy', a wartości 'do ścieków'. Jeśli były premier ma wyrok sądu i prawo za nic, to jak żyć i czuć się bezpiecznie w takim kraju, gdzie promuje się totalny brak odpowiedzialności?!
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1546)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1546
Odpowiedz
157 15
zgłoś
ornitolog 08.04.2019 22:01
a ptaki latają kluczem
Odpowiedz
220 127
zgłoś
gość 08.04.2019 22:03
Jeśli ma wyrok sądu to Kaz jest ciulem.
Odpowiedz
88 20
zgłoś
Hahaha 08.04.2019 22:03
TEATR SHOW ! Należy mi się gruby hajs ! Już nudne to użycie 🧠do tworzenia lepszych artykułów !
Odpowiedz
1114 55
zgłoś
Gość 08.04.2019 22:03
Ktory normalny ortopeda zostawilby ja na tyle czasu z orteza? Wg mnie to jest teatr w wiadomym celu
Odpowiedz
159 19
zgłoś
Gość 08.04.2019 22:03
Moze Pani zostac celebrytka i będzie Pani miala dochod.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1546