Poniedziałek 08.04.2019 22:30

Celebrytki walczą o uwagę na pokazie marki MMC: srebrna Wieniawa, Warnke z szalonym makijażem i skromna Siwiec (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa

O marce MMC w ostatnim czasie zrobiło się wyjątkowo głośno w związku z oskarżeniami o plagiat. Jedna z niszowych polskich projektantek zarzuciła duetowi MMC kradzież pomysłu na sukienkę, w której wystąpiła Edyta Herbuś w jednym z odcinków programu World of dance. Po kilku dniach jednak zreflektowała się i wycofała oskarżenia.

Zobacz: Projektantka, która oskarżyła MMC o plagiat... wycofała zarzuty! To jej sukienka jest kopią?

Afera wokół marki nie zniechęciła celebrytów do przyjścia na pokaz. Celebrytki tłumnie stawiły się, by obejrzeć najnowszą kolekcję. W odważnych kreacjach walczyły o uwagę fotoreporterów na ściance. Julia Wieniawa błyszczała w kusej, srebrnej kreacji, Kasia Warnke zaskoczyła wyrazistym makijażem oczu, Natalia Siwiec wybrała wyjątkowo skromną sukienkę, a autorka "kaszubskiego porno" postawiła na luźną stylizację, w której główną rolę odgrywała jeansowa kurtka.

Zobaczcie zdjęcia. Która gwiazda wypadła najlepiej?

 

« Poprzednie 1/21

Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska na pokaz MMC wybrała obszerną białą koszulę, którą zestawiła z szerokimi spodniami w tym samym kolorze. Jak na blogerkę była to wyjątkowo stonowana i musimy przyznać, udana stylizacja.

2Joanna Horodyńska