Wtorek 09.04.2019 00:00

Najlepsze stylizacje tygodnia: Joanna Horodyńska w nowej fryzurze, fuksjowa Agnieszka Woźniak-Starak, mroczna Naomi Cambell (ZDJĘCIA)

modapudelek stylizacje tygodnia Magda Gessler Agnieszka Woźniak-Starak Naomi Campbell Joanna Horodyńska Emily Ratajkowski

Pora pochować zimowe czapki, a grubaśne futra ukryć głęboko w garażu. Przyszła wiosna, druga (po jesieni) ulubiona pora roku zapalonych fashionistek. Ciepłe nurty powietrza wychwyciły też już nasze ukochane gwiazdy, zarówno te za miedzą, jak i te za wielką wodą. Najwyższy więc czas przyjrzeć się dokładniej, kto rozpoczął sezon na kwiatowe wzory i wyraziste barwy z polotem godnym prawdziwej "ikony stylu".

ZOBACZ: Najlepsze stylizacje tygodnia: rockowa Agnieszka Woźniak-Starak, beżowa Kinga Rusin, eteryczna Agata Buzek (ZDJĘCIA)

Na solidną pochwałę zasłużyła sobie Joanna Horodyńska. Gwiazda weszła w wiosnę z nową fryzurą oraz nieco subtelniejszą selekcją modnych dodatków, które ustąpiły miejsca klasycznej bieli w awangardowym wydaniu. Odrobinę wiosennej energii do rodzimego show biznesu postanowiła wprowadzić Agnieszka Woźniak-Starak, która w ostatnią niedzielę poprowadziła odcinek Big Brother Arena w wartym grzechu garniturze w kolorze fuksji. Równie wyraziście wypadła Maja Sablewska. Styl prezenterki nie zmienia się co prawda już od dobrych kilku sezonów, ale trudno nie uszanować jej stanowczej konsekwencji. Szczególnie gdy przynosi ona tak miłe dla oka efekty. Wierzymy też, że żadna lista najlepszych wiosennych stylizacji nie byłaby kompletna bez wyróżnienia kolorytu, który na polskie salony wprowadza Magda Gessler i jej zakręcone stylizacje.

Za wielką wodą naszą uwagę zwróciły natomiast Naomi Campbell i Gigi Hadid w iście superbohaterskich kreacjach z prominentnymi pelerynami. Zjawiskowo zaprezentowała się także Gwendoline Christie, która wkroczyła na premierę ostatniego sezonu Gry o Tron w sukni projektu Iris van Harpen, a jak dobrze wiemy, Iris w modzie nigdy się nie myli.

Która stylizacja najbardziej przypadła Wam w tym tygodniu do gustu?

« Poprzednie 1/14

Najlepsze stylizacje tygodnia: Joanna Horodyńska w nowej fryzurze, fuksjowa Agnieszka Woźniak-Starak, mroczna Naomi Cambell

2Najlepsze stylizacje tygodnia: Joanna Horodyńska w nowej fryzurze, fuksjowa Agnieszka Woźniak-Starak, mroczna Naomi Cambell