Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prawnik Dody zapewnia, że gwiazda nie wykorzystała seksualnie byłego partnera: "Do takiego wydarzenia nie doszło"

170
Podziel się

Wierzycie mu?

Prawnik Dody zapewnia, że gwiazda nie wykorzystała seksualnie byłego partnera: "Do takiego wydarzenia nie doszło"
bDgiHeMR

W ubiegłym tygodniu Doda ujawniła na Instagramie, że jej były narzeczony złożył w sądzie pozew, do którego dołączył materiały o erotycznej treści, których bohaterem jest on sam w towarzystwie wibratora analnego.

Jego pełnomocniczka mecenas Barbara Giertych ujawniła, że chodził o powództwo z art. 197 kk., czyli gwałt, a taki czyn, bez względu na to, której płci dotyczy, to nie jest temat do strojenia sobie żartów.

bDgiHeMT

Z dalszych wypowiedzi stron wynika, że owe nagrania trafiły do rąk szantażystów, którzy odwiedzili byłego chłopaka Dody krótko po ich rozstaniu i życzliwie poradzili, by przelał milion złotych na konto piosenkarki, o ile chce uniknąć uszczerbku na zdrowiu. Stąd podejrzenia powoda, że materiał został im przekazany osobiście przez Dodę, a zawiera nagranie wykonane za pomocą telefonu komórkowego, przedstawiające chwile, gdy odurzony i pozbawiony świadomości mężczyzna jest wykorzystywany seksualnie. Jak twierdzi były chłopak Dody, doszło do tego w lutym 2015 roku podczas ich wspólnego urlopu na Seszelach.

Oczywiście, pełnomocnik piosenkarki, mecenas Adam Gomuła zapewnia, że nic takiego nie miało miejsca.

Według naszej wiedzy na wakacjach, na których byli razem, do żadnego takiego wydarzenia nie doszło - komentuje w rozmowie z _Super Expressem. Co wskazuje, że z**djęcie powstało w innym miejscu i innych okolicznościach.**_

bDgiHeMZ

Opinię tę podzielają znajomi Dody.

To był bardzo romantyczny wyjazd - ujawnia jeden z nich tabloidowi. Wynajęli willę nad samym morzem. W dzień pływali łódką, opalali się, wieczorami jedli kolację na plaży. Aż im zazdrościliśmy tej sielanki. Tylko raz wyszli na dyskotekę.

Krótko po powrocie nawet się zaręczyli. Co było potem, wszyscy pamiętamy, a co gorsza, sami zainteresowani nie pozwalają nam ani na sekundę o tym zapomnieć.

bDgiHeNa
bDgiHeNu
KOMENTARZE
(170)
Gość
2 lata temu
Pogoń za slawa i pieniędzmi doprowadził ta kobietę na margines społeczny. Igra z prawem, moralnością, a dla poprawy wizerunku organizuje koncert wycierając sobie gebe szczytnymi hasłami
gość
2 lata temu
Doda organizuje koncerty przeciw nienawiści a drze łacha z niego na swoim insta, hipokrytka
gość
2 lata temu
Doda i wokół niej zawsze wielki smród
bDgiHeNv
Gość
2 lata temu
Jak można wyglądać tak męsko bez makijażu, no jak?
Gość
2 lata temu
Hahaha. Pyskata to jest przekupka na targu. Tu mowisz o kobiecie(?), ktora miala kilka spraw w sadzie o pobicie, o porysowanie nozem samochodu i o szantaz.
Najnowsze komentarze (170)
gość
2 lata temu
bo ten prawnik to co ma powiedzieć? broni patologii tylko koniec będzie marny....
gość
2 lata temu
a prawnik Dody wie to zapewne z jej oswiadczenia
Gość
2 lata temu
Patologia
Bryan Adams
2 lata temu
Jaka kużwa gwiazda???? Co dziwny tytuł artykułu?
Gość
2 lata temu
Od tego jest prawnik żeby odpierać zarzuty. To co miał powiedzieć?
gość
2 lata temu
Ta p*****a to ścierwo zwyrodniała p****k
Gość
2 lata temu
Brzydka strasznie ta doda
gość
2 lata temu
Ale przecież nie chodzi o to, że ona mu to zrobiła. Tylko, że go tym szantażowała
bDgiHeNn
Gość
2 lata temu
Giertychy ponizaja sie po nizej pasa.
gość
2 lata temu
Mam dylemat. Z jednej strony jestem zawsze po stronie Dody w kwestii hejtu, bo ludzie po niej jeżdżą i wyzyają od transa, cokolwiek zrobi. Z drugiej strony: co gdyby to kobieta była zgwałcona? Najgorsze co można zrobić to nie uwierzyć ofierze
gość
2 lata temu
DNOda w windzie napadła raperów z Grupy Operacyjnej (oczywiście była z obstawą), Szulim na scenie i w kiblu (gdzie weszła z 2 koleżankami do pomocy, jedna kamerowała; z zewnątrz ktoś, bodajże jej brat, trzymał drzwi), byłego menadżera pod blokiem (również była z koleżanką), Jarosińską przy barze w klubie dla gejów (" za Radka", z ktorym DNOda byla 10 lat po rozwodzie). Obrzydliwa, słaba patuska.
gość
2 lata temu
tym czym walczysz, to od tego zginiesz, ona myśli że jest ponad prawem, grubo się myli
Gość
2 lata temu
Ten koles ma zryte gary.
gość
2 lata temu
jej siostra i jz
...
Następna strona
bDgiHeNP