Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika Rosati domaga się 22 tysięcy złotych alimentów. Śmigielski proponuje inną kwotę...

956
Podziel się

Słynny ortopeda okazał się niezbyt rozrzutny.

Weronika Rosati domaga się 22 tysięcy złotych alimentów. Śmigielski proponuje inną kwotę...
bCxlcjUB

Na przełomie roku ukazały się dwa poruszające wywiady, w których Weronika Rosati ujawniła kulisy swojego rozstania z Robertem Śmigielskim, którego zaledwie półtora roku wcześniej uznała za idealnego ojca dla jej wymarzonego dziecka.

W opublikowanym w połowie grudnia wywiadzie dla Gali aktorka wyznała, że zmieniła zdanie w kwestii Roberta, gdy dowiedziała się, że ma on nie czworo, jak zapewniał, lecz siedmioro dzieci z trzema partnerkami, a z czwartą, czyli Weroniką, oczekuje narodzin ósmego.

Gdybym to ja miała ośmioro dzieci z czterema partnerami, w tym czworo nieślubnych, poczętych w trakcie małżeństwa w ukryciu, i byłabym nadal nierozwiedziona, raczej zostałabym odrzucona, wyklęta przez społeczeństwo i poddana totalnemu ostracyzmowi - tłumaczyła Weronika w wywiadzie. Byłabym skończona jako kobieta i aktorka. Tymczasem w przypadku mężczyzny jedyną reakcją ludzi są szeroko wytrzeszczone oczy bądź parsknięcie śmiechem. I tyle. Żadnych konsekwencji społecznych.

bCxlcjUD

Kilka tygodni później, w rozmowie z Magdaleną Środą w Wysokich Obcasach ujawniła, że Śmigielski znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, bił, poniżał, zabierał pieniądze i zabraniał pracować.

bCxlcjUJ

Mimo to wierzyła, że ukochany się zmieni i wspólnymi siłami zdołają stworzyć dla córki prawdziwą rodzinę. Niestety, złudzenia rozwiały się jeszcze przed porodem. Elizabeth przyszła na świat w klinice gwiazd z Los Angeles i od tamtej pory opiekują się nią mama i babcia.

Tata, jak ujawniła Rosati, miewa w tej kwestii męczące zrywy.

Milczy przez pół roku, nie zapyta, co się dzieje z Eli, czy rośnie, czy chodzi, czy czegoś jej potrzeba - wyznała smutno aktorka. Potem przez dwa dni bombarduje mnie e-mailami, co tam u jego kochanej córeczki, a mnie zarzuca blokowanie kontaktów. Płaci, ile chce i kiedy chce.

Każdy z wywiadów udzielonych przez Rosati doczekał się osobnego postępowania. Podczas gdy policja przesłuchuje bliskich aktorki, w tym zaufaną wróżkę na okoliczność przemocy w jej związku ze Śmigielskim, w warszawskim sądzie toczy się postępowanie przygotowawcze do procesu o alimenty.

bCxlcjUK

Pełnomocnik Rosati wysłał Śmigielskiemu gotowe pismo, w którym aktorka żąda 22 tysięcy złotych alimentów miesięcznie - ujawnia informator Super Expressu. Dodatkowo chce, aby stałym miejscem zamieszkania dziecka było miejsce zamieszkania matki. Ojciec mógłby widywać córkę nie rzadziej niż raz w miesiącu przez kilka godzin.
Oprócz tych zobowiązań Rosati chce, by Śmigielski ponosił koszt ewentualnego leczenia oraz ubezpieczenia Elizabeth.

Jak ustalił tabloid, finansowe oczekiwania skłóconych byłych kochanków mocno się rozmijają. Podczas gdy Rosati domaga się 22 tysięcy miesięcznie, Śmigielski uważa kwotę 4 tysięcy złotych za całkowicie wystarczającą, bo tyle płaci na każdego ze swoich trzech starszych synów. Złożył już wniosek o ustalenie obowiązku alimentacyjnego w tej kwocie.

bCxlcjUL
bCxlcjVe
KOMENTARZE
(956)
gość
rok temu
Mój BOże to ile On zarabia skoro ma tyle dzieci i płaci tak duze alimenty,.A tu jeszcze trzeba zyc na odpowiednim poziomie, Rany , co ja wiem o kasie "elit"
bell
rok temu
"Troche " wygorowane wymagania, moim zdaniem.
Gość
rok temu
Zrobiła sobie kolejne dziecko z dzieciorobem i myślała ze ona jest wyjątkowa i z nią będzie inaczej...To jej dziecko to ze złota jest ze zada na nie tyle pieniędzy?
bCxlcjVf
gość
rok temu
Chłop nie zdąży zarabiać na tyle dzieci. A odpowiedzialnym trzeba być i płacić.
gość😎
rok temu
22 tysiące? Hm. Mocno wygórowana kwota ciekawe jak to wyliczyla 🎃🎃
Najnowsze komentarze (956)
As
rok temu
Miłe złego początki. Potem zostają awantury o alimanty
mama
rok temu
Niektóre panie traktują swoje dzieci jak " żyłę złota"To nie moralne!!!!!!!!
Gośka
rok temu
Nosz k żenada roku..... Co to za kobieta
Buła
rok temu
Ale bagno!
gosc
rok temu
moim zdaniem nie powinna dostać ani centa skoro podaje w metryce ojciec nie znany to dlaczego rząda od śmigielskiego alimentów ,to może każdy nieznany może być ojcem a tak apropo wiedzac ze ma tyle dzieci zgadza sie na dziecko hipokrytka co myślała ze zapomni o swoich dzieciach i tylko będzie Weronice i jej corce dawal on musi podzielić wszystkie swoje dzieci a ona rzada tyle ze szok Rosati wychowuj teraz za swoje jak piszesz ze ojciec nieznany
gość
rok temu
TEDE już śpiewał o Rosatce...
gość
rok temu
o skubana
gość
rok temu
Ale chciwa ta żydówka......ale że dała d**** gojowi, no chyba że On także.....
bCxlcjUX
gość
rok temu
Rosati przegina? 22 tys mies? Chce dobrze żyć za pieniądze dziecka przykre:( straciłam całkowicie szacunek dla tej kobiety :(
gość
rok temu
kobieto .... na dziecko płacą dwoje rodziców... to zn. że utrzymanie małego dziecka kosztuje ok. 50 tyś.....
gość
rok temu
kobieto .... na dziecko płacą dwoje rodziców... to zn. że utrzymanie małego dziecka kosztuje ok. 50 tyś.....
gość
rok temu
"Wero" i "Eli"... Egzaltowana mamusia trafiła się małej, ciekawe co z niej wyrośnie i co będzie czuła gdy pozna przeszłość swoich progenitorów... Oj, da im ona popalić!!!
gość
rok temu
"Wero" i "Eli"... Egzaltowana mamusia trafiła się małej, ciekawe co z niej wyrośnie i co będzie czuła gdy pozna przeszłość swoich progenitorów... Oj, da im ona popalić!!!
gość
rok temu
22 tysiące? alimenty trzeba płacić,ale chyba nie w takim wymiarze. Ten Pan ma przecież jeszcze siedmioro dzieci i chyba jeszcze nie koniec na tym.
...
Następna strona
bCxlcjVz