Kazimierz Marcinkiewicz zarobi na alimenty? "Pracuję dużo, pewnie ponad 10 godzin dziennie"

Kazimierz Marcinkiewicz zarobi na alimenty? "Pracuję dużo, pewnie ponad 10 godzin dziennie"

Niestety, dotychczas były premier nie wykazywał żadnych dochodów. Myślicie, że szlachetnie angażuje się w wolontariat?

Podziel się
Dodaj komentarz

Kiedy przed laty Kazimierz Marcinkiewicz zostawiał rodzinę dla młodej kochanki, z pewnością nie spodziewał się, jak zakończy się ta romantyczna przygoda. Choć łączące ich uczucie wyparowało dawno temu, Isabel nie daje byłemu premierowi zapomnieć o tym, co było między nimi.

Wszystko z powodu nieuregulowanych należności, które zostały zasądzone w trakcie sprawy rozwodowej. Poetka z Brwinowa zapewniała niejednokrotnie, że nie zależy jej już na rozpamiętywaniu przeszłości czy medialnej wojnie z eksmężem, a jedynie na pieniądzach, bez których jako osoba niepełnosprawna bez stałego zatrudnienia nie może normalnie funkcjonować.

Pod koniec lutego była żona byłego premiera była gościem programu Alarm telewizyjnej Jedynki, gdzie recytowała swoje wiersze i opowiadała o trudnej sytuacji materialnej, którą spowodowały zaległości alimentacyjne Kazimierza:

Komornik nie ma nawet skąd ściągnąć pieniędzy, nie ma pieniędzy na koncie, a jeśli nie ma pieniędzy na koncie, to tak by wyglądało, jakby on nie zarabiał. Chodzenie na basen, pojawianie się w restauracjach, styl życia, jaki prowadzi, no mówi jednak co innego, na pewno taką bezrobotną osobą jednak nie jest. To jest dla mnie oburzające. Wszystko wskazuje na to, że pan Marcinkiewicz ukrywa dochody! - mówiła na antenie TVP.

Choć do tej pory Kazimierz Marcinkiewicz unikał rozmów dotyczących zatrudnienia, w piątek rano przerwał zasłonę milczenia na swoim profilu na Instagramie. Zdjęcie zrobione w windzie, do którego pozuje w eleganckiej kreacji, podpisał:

Jakiś czas temu przestałem być pracoholikiem. Pracuje dużo, pewnie ponad 10 godzin dziennie, ale bardzo lubię swoją pracę, choć musiałem wszystkiego nauczyć się od nowa. To jednak naturalne w ciągle, wspaniale zmieniającym się świecie. Pracę, zawód, zainteresowania zmieniałem wielokrotnie w swoim życiu i wiem, że jeszcze mnie to czeka. Bo zmiana i rozwój, to prawdziwe życie - czytamy.

Na początku marca zaległości w alimentach Marcinkiewicz tłumaczył brakiem stałej pensji:

To prawda, że zalegam jej z zasądzoną pomocą finansową. Pracuję na własny rachunek bardzie cieżko i intensywnie. Nie mam jednak stałej comiesięcznej pensji. Pracuję nad kilkudziesięcioma projektami na success fee. W ostatnim roku nie miałem dużych sukcesów. Każdym sukcesem dzieliłem się sprawiedliwie, ale zaległości się powiększały. Stalkerka o tym wie, bo odpowiednie dokumenty przedstawiłem sądowi oraz wielokrotnie ją o tym informowałem. Gdy którykolwiek projekt doprowadzę do końca, rozliczę się z zaległości - zapowiedział miesiąc temu.

Myślicie, że Isabel ma rację i Kaz ukrywa dochody, czy Marcinkiewicz wykazuje się szlachetną postawą i 10 godzin dziennie poświęca na wolontariat?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
13-04-2019

GośćNie znoszę jej ale skoro sąd tak zasadzil to Kazik ma obowiązek płacić.

13-04-2019

GośćDosyć mam go. Izabel jest jaka jest ale on ma zasądzone płacenie tych alimentów. Nie płaci czyli lekceważy wyrok sądu, nie powinien robić żadnej … Czytaj całość

13-04-2019

gośćA w Anglii tak świetnie zarabiał gdzie to jest????

15-04-2019

janokropna baba< niedlugo bedzie chodzic naga po ulicach< z reka na temblaku< to jakas psychopatka ??

14-04-2019

gośćJak jest poetką to niech pisze wiersze. Prawa ręka sprawna - długopis trzymać może.

14-04-2019

gośćja od byłego nie biorę nic. On ma wszystko a ja nic/. Wtym roku w kwietniu mielibyśmy 50 rocznicę. Czy ja jestem ambitna czy g****a. /zostawił mnie 20 … Czytaj całość

14-04-2019

józekKaleka Izabel powinna wystąpić o rentę inwalidzką; napewno dostanie, bo wygląda jak inwalidka z chorą psychiką, niezdolną do pracy. Żal patrzeć na … Czytaj całość

14-04-2019

gośćdziad i tyle......mysli że cwany hehehhe i TAK zapłaci. z sądu się śmieje gdyby to był kowalski to już by pojechali po bandzie. Izabela … Czytaj całość

14-04-2019

djmajej nie lubię ale jego tym bardziej za yes yes yes pa cwaniaku alimenciarzu

14-04-2019

AghiiŻałośni ludzie