Trwa ładowanie...
Przejdź na

Oskarżenia Amber Heard zniszczą karierę Johnny'ego Deppa? "Kobiety obawiają się współpracy z Deppem"

109
Podziel się:

Czy aktor zagra jeszcze Grindelwalda?

Oskarżenia Amber Heard zniszczą karierę Johnny'ego Deppa? "Kobiety obawiają się współpracy z Deppem"

Przychylna mu opinia publiczna zmieniła swoje podejście, kiedy zostawił Vanessę Paradis dla Amber Heard. Fani ostrzegali go, że pożałuje swojej decyzji. Jak się okazało nie były to tylko czcze pogróżki. Johnny Depp rozwiódł się z aktorką, a całej sprawie towarzyszyła aura skandalu. Gwiazdor został pozwany przez eksmałżonkę, która zarzuca mu fizyczne znęcanie się nad nią.

Na te oskarżenia opinia publiczna zareagowała różnie. Jedni wspierali Amber, inni twierdzili, że wszystko jest zmyślone, a aktorka oczernia partnera dla rozgłosu. Tak jak ci drudzy, uważa sam Depp, który na drodze sądowej domaga się 50 mln dolarów w ramach zadośćuczynienia za zniesławienie.

11 kwietnia Amber złożyła zeznania, które mogą pogrążyć Deppa. Aktorka opowiedziała w sądzie jak gwiazdor w trakcie trzydniowej libacji niemal ją udusił. Po tym wyznaniu włodarze Warner Bros. zaczęli obawiać się reakcji fanów Harry'ego Pottera na występ Johnny'ego w trzeciej części serii Fantastycznych zwierząt.
Wysoko postawieni pracownicy Warnera Bros. zastanawiają się jak poradzić sobie z wpływem sprawy na losy serii. Kobiety ze studia obawiają się współpracy z Deppem i jak zareagują na to fani – donosi informator portalu PageSix.

Zdjęcia do filmu mają ruszyć już jesienią tego roku. Depp, tak jak w poprzednich produkcjach z serii ma odgrywać dużą rolę. Wciela się bowiem w Gellerta Grindelwalda. Pracownicy Warner Bros. obawiają się, że ze względu na zamieszanie wokół aktora i jego byłej żony widzowie zbojkotują produkcję i nie pójdą do kina, a jest to jedna z najbardziej dochodowych serii produkowanej przez firmę. Sama druga część - Zbrodnie Grindelwalda zarobiła na całym świecie ponad 650 mlln dolarów.

Jeśli studio zdecyduje się kontynuować współpracę z Deppem, pokaże ludziom jakie wartości wyznaje firma – czytamy na portalu. – Wielu pracowników Warner Bros. chciałoby, żeby Rowling nie stała za nim murem.

W grudniu 2017 roku autorka książek o Harry’m Potterze zabrała głos w tej sprawie. Na swojej stronie internetowej napisała:
Porozumienie jakie zostało zawarte, żeby chronić prywatność dwójki osób chcących ruszyć dalej, musi być respektowane. Rozumiejąc tę sytuację filmowcy i ja nie tylko czujemy się komfortowo obstając przy naszym wyborze castingowym, ale również ciesząc się ze współpracy z Johnny’m odgrywającym ważną rolę w produkcji.

Myślicie, że w świetle nowych faktów pisarka zmieni zdanie?

KOMENTARZE
(109)
Gość
3 lata temu
Kobiety boją się z nim pracować - czyli do tej pory na planie filmowym pracował normalnie, a teraz zacznie je bić i wyzywać? Ciekawe...
gość
3 lata temu
Amerykański Marcinkiewicz- miał żonę i szczęśliwy dom to szukała szczęściamiedzy nogami sprytnej młodej karierowiczki.
Gość
3 lata temu
Tak drodzy Panowie ... Życzę każdemu kto zdradza takiej wlasnie Pani na swojej drodze ❤️
Gość
3 lata temu
Ona nie budzi zaufania...
Gość
3 lata temu
Przeciez ona klamie!!! Chciala sie na nim wylansowac!!!
Najnowsze komentarze (109)
Gość
3 lata temu
Nie jej oskarżenia tylko jego własne czyny zniszczą jego karierę
gość
3 lata temu
jak to bym chciała, żeby taki Deep trochę mnie "pomolestował:)"
Gość
3 lata temu
„w świetle nowych faktów” blee naprawdę.. raczej w świetle nowych oskarżeń, ja myśle że to kłamstwa
gość
3 lata temu
Ale jakich faktów pudel? To tylko zeznanie. To trzeba udowodnić.
Gość
3 lata temu
Jestem kobietą. A dlaczego zawsze prezentowany jest mężczyzna zdradzający? my kobiety tez jesteśmy dobre w te karty Z rozbijaniem małżeństw i zdradzaniem. Także nie moralizujcie tutaj bo znam kobiety które rozbijają swoje małżeństwa małżeństwa innych, zdradzają.
gość
3 lata temu
T Amber robi z siebie gwiazdunie i chce być bardziej rozpoznawalna i tyle co niby jak szła spać to nie miała siniaków i nikt nic nie słyszał a nagle rano po wstaniu była podbita baaardzo ciekawe nienawidzę jej p***a i fałszywa baba
Mrrr
3 lata temu
Widać facet wyrwał się z satanistycznych kręgów i teraz go niszczą ech...
Gość
3 lata temu
Ałtor tego "artykułu" nie umie w apostrofy.
Pascall
3 lata temu
Ok, ale dlaczego Johhny ma spinacz biurowy w uchu?
Gość
3 lata temu
Ta kobieta zabrala mu urode I zdrowie. Mial piekna zone Vennese I nie potrafil docenic nie posowalo mu ze zona juz po 40-tce byla. Przestroga dla wszystkich panow, ktorzy chca sie odmlodzic I dowartosciowac.
Gość
3 lata temu
Jego poprzednie partnerki stoją za nim murem i mówią, że nigdy nie był agresywny. W pracy też nie dopuszczał się rękoczynów. A teraz kobiety boją się z nim pracować? To jest jakieś przegięcie.
gość
3 lata temu
M***a z niej i tyle widać po oczach :D Baby są jednak zdolne do wszystkiego.
gość
3 lata temu
PageSix jest bardzo przychylny Amber, zawsze pisze na jej korzyść. Adwokat Deppa, Adam Waldman, powiedział za to ostatnio m.in.: Obecnie nowe kobiety zgłaszają się ze swoimi historiami o brutalnej przemocy, jakiej doświadczyły ze strony Amber Heard. Heard nauczy się wkrótce, że pisma procesowe to nie instagram
gość
3 lata temu
wole filmy z nim, niż z nia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie