Sobota 13.04.2019 17:45

Poznajcie "włoską Karolinę Szostak", Dilettę Leottę: seksbombę i specjalistkę od piłki nożnej (ZDJĘCIA)

Diletta Leotta instagalerie

Diletta Leotta to 27-letnia Włoszka, na punkcie której oszaleli fani piłki nożnej. W swoim kraju jest jedną z najpopularniejszych prezenterek, uważaną za ideał piękna. Włoszka spełnia się w roli reporterki sportowej platformy DAZN i pracuje jako pogodynka. Jej instagramowe konto obserwuje już prawie 4 miliony internautów. Największą pasją Diletty jest piłka noża, dlatego często możemy zobaczyć ją na murawie, gdzie przeprowadza wywiady z piłkarzami.

ZOBACZ TEŻ: Poznajcie Instabaksa, najpopularniejszego sneakerheada w Polsce: "Mam ponad 500 par butów. Codziennie zakładam inną parę"

27-latka zdążyła już na własnej skórze poczuć ciemną stronę sławy. W 2017 roku z jej telefonu skradziono nagie fotografie, które z prędkością światła rozprzestrzeniły się po Internecie. Diletta przeszła załamanie nerwowe, przez które prawie zrezygnowała z pracy. Mimo przykrych doświadczeń nie zniechęciła się do pokazywania w sieci swojego wystawnego życia, przepełnionego luksusowymi imprezami i brylowaniem przed kamerą.

Dziennikarka jest zapracowaną singielką. Podobno ma duże wymagania i choć codziennie zalewają ją propozycje matrymonialne, wciąż nie potrafi się zakochać.

ZOBACZ TEŻ: Oto Justyna Żak - zapalona weganka z "Big Brothera" i pełnoetatowa blogerka (ZDJĘCIA)

Zobaczcie włoską seksbombę od piłki nożnej. Idealna?

« Poprzednie 1/14

Poznajcie Dilettę Leottę, włoską seksbombę i specjalistkę od piłki nożnej

2Poznajcie Dilettę Leottę, włoską seksbombę i specjalistkę od piłki nożnej